Меню English Ukrainian російська Головна

Безкоштовна технічна бібліотека для любителів та професіоналів Безкоштовна технічна бібліотека


ВСІ СТАТТІ БЕЗКОШТОВНОЇ ТЕХНІЧНОЇ БІБЛІОТЕКИ
Безкоштовна бібліотека / Всі статті

Всі статті Безкоштовної технічної бібліотеки, сортовані за алфавітом.

Основні розділи Безкоштовної технічної бібліотеки:

ЕНЦИКЛОПЕДІЯ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ.
КРАЩІ СТАТТІ ДЛЯ РАДІОЕЛЕКТРОНЩИКА

Енциклопедія радіоелектроніки. Найкращі статті для радіоелектронника

ЕНЦИКЛОПЕДІЯ ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ.
КРАЩІ СТАТТІ ДЛЯ ЕЛЕКТРИКА

Енциклопедія електротехніки. Найкращі статті для електрика

СТАТТІ, ДОВІДКОВІ МАТЕРІАЛИ

Статті, довідкові матеріали, енциклопедії

ЕФЕКТНІ ФОКУСИ ТА ЇХНІ РОЗгадки

Фокуси та трюки з докладним поясненням

ЗАВАЖЛИВІ ДОСВІДИ БУДИНКУ

Цікаві досліди вдома

НА ДОЗВІЛЛІ

Ефективні засоби для відпочинку та гарного настрою

 


 

Останні новини науки та техніки, новинки електроніки:

Антивітаміни замість антибіотиків 13.04.2024

Проблема бактеріальної резистентності до антибіотиків стає дедалі серйознішою, створюючи загрозу ефективного лікування інфекцій. У світлі цього дослідники шукають нові шляхи боротьби із супербактеріями. Одним із перспективних напрямків є використання антивітамінів, здатних надавати антибактеріальну дію. Антивітаміни, хоч і відомі як речовини, протилежні до вітамінів, виявилися перспективним інструментом у боротьбі з бактеріальною резистентністю до антибіотиків. Дослідження, проведене вченими з Геттінгенського університету в Німеччині, підтвердило їхній потенціал у створенні нових препаратів для боротьби з небезпечними інфекціями. У зв'язку з поширенням супербактерій, стійких до антибіотиків, виникає необхідність пошуку альтернативних методів лікування. Антивітаміни є молекулами, аналогічними вітамінам, але здатні пригнічувати активність бактерій без шкоди для організму людини. На даний момент науці відомі всього три антивітаміни: троянді ...>>

Морозостійкий електроліт для літій-іонних батарей 13.04.2024

Розвиток технологій зберігання енергії відіграє ключову роль у створенні більш безпечних, ефективних та довговічних джерел живлення. У цьому контексті дослідження в галузі твердотільних літій-іонних батарей набувають особливої ​​важливості. Нещодавні відкриття японських учених із Токійського університету науки в галузі морозостійкого електроліту відкривають нові перспективи для розвитку цієї технології. Японські дослідники з Токійського університету науки анонсували відкриття стабільного та високопровідного літій-іонного провідника, який може стати важливим компонентом твердотільних літій-іонних батарей. Твердотілі літій-іонні акумулятори з твердим електролітом стають все більш перспективними у сфері енергозбереження завдяки своїй безпеці та надійності. Однак донедавна їх широке використання ускладнювали низька провідність і проблеми з контактом електрода з твердим електролітом. Японські дослідники розробили стабільний та високопровідний літій-іо ...>>

Кросівки, що змінюють свій розмір 12.04.2024

У світі моди та технологій з'являються дивовижні новинки, які не лише задовольняють естетичні потреби, а й вирішують практичні проблеми. Однією з таких інновацій є концепт кросівок 4Steps, створений дизайнером Мішелем Ді Карло. Ці кросівки обіцяють вирішити проблему постійного зростання дитячих ніг та забезпечити комфорт та зручність протягом усього періоду активного зростання. Дизайнер Мішель Ді Карло представив унікальний концепт кросівок 4Steps, які можуть змінювати свій розмір, розтягуючись разом з ногами підлітків, що ростуть. Цей інноваційний проект покликаний вирішити проблему постійної необхідності купівлі нового взуття через зростання дітей. Кросівки складаються всього з трьох деталей: основи, підошви та форми шкарпетки із щільної тканини. Для збільшення розміру взуття достатньо розібрати його, витягнути по стопі і знову зібрати деталі, потім зав'язати шнурки. Унікальна конструкція утримується еластичними шнурками, що забезпечує надійну фіксацію та комфорт при носінні. ...>>

Випадкова новина з Архіву

Комп'ютер у форматі AA-батарейки 26.04.2016

Програміст зі Швеції на ім'я Джохан Канфло створив одноплатний комп'ютер у форм-факторі батарейки типу AA. Комп'ютер вставляється у звичайний слот для батарей і може виконувати функцію обчислювального пристрою у різних DIY-гаджетах.

Програміст назвав свій винахід AAduino, оскільки він є зменшеним клоном відомого одноплатного комп'ютера Arduino. На ідею створення комп'ютера у форматі батарейки Канфло наштовхнула необхідність - йому потрібно було мініатюрний та автономний обчислювальний пристрій для збирання кишенькового радіовузла.

Для того щоб приступити до роботи з AAduino, його необхідно лише встромити в слот для батарейок, дотримуючись зворотної полярності. Живлення комп'ютера можуть здійснювати батарейки, вставлені в вільні слоти відсіку, що залишилися.

На мініатюрній платі комп'ютера розміщений 8-бітний мікроконтролер Atmega328P, що працює на частоті 8 МГц, що використовується для зв'язку трансівер RFM69C, а також два температурні датчики та світлодіод.

Подібний комп'ютер може бути корисним для винахідників та аматорів саморобної електроніки. AAduino дуже зручно вбудовувати в DIY-гаджети, так як для цього потрібно лише один відсік для АА-батарейок, знайти який не складає труднощів.

Схему комп'ютера Канфло виклав у вільний доступ на ресурсі GitHub, і тепер його може зібрати будь-хто.

Інші цікаві новини:

▪ Зовнішні DVD рекордери від IO Data

▪ Датчики тиску з кварцовим генератором та високою точністю вимірювань

▪ Космонавти підтверджують: сіль небезпечна

▪ Пам'ять на штучній ДНК

▪ Цемент із рослин

Стрічка новин науки та техніки, новинок електроніки

 

Цікаві матеріали Безкоштовної технічної бібліотеки:

▪ Розділ сайту Афоризми знаменитих людей. Добірка статей

▪ стаття Зернозбиральний комбайн. Історія винаходу та виробництва

▪ стаття На чому ростуть банани? Детальна відповідь

▪ стаття Ферульник щетинколистний. Легенди, вирощування, способи застосування

▪ стаття Пробник для пусконалагоджувальних та електромонтажних робіт. Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки

▪ стаття Простий токарний верстат. Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки


All languages ​​of this page

Головна сторінка | Бібліотека | Статті | Карта сайту | Відгуки про сайт

www.diagram.com.ua

www.diagram.com.ua
2000-2024