Меню English Ukrainian російська Головна

Безкоштовна технічна бібліотека для любителів та професіоналів Безкоштовна технічна бібліотека


Крилаті слова, фразеологізми. Значення, історія походження, приклади використання

Довідник / Крилаті слова, фразеологізми

Велика енциклопедія крилатих слів та фразеологізмів. 3000 статей

Випадкова стаття про фразеологізм

Дивіться також розділи Афоризми знаменитих людей и Прислів'я та приказки народів світу.

Крилаті слова, фразеологізми

 Випадковий фразеологізм:

Небо коптити.

Значення:

Вести пустий, марний для суспільства спосіб життя (прост.).

походження:

Фразеологізм виник у результаті поступового усічення прислів'я "Без діла жити - тільки небо коптити". У основі висловлювання лежить, мабуть, протиставлення справжнього життя - горіння - тьмяному і смердючому тлінню.

Усі фразеологізми:

Дивіться також розділи Афоризми знаменитих людей и Прислів'я та приказки народів світу.

 


 

Останні новини науки та техніки, новинки електроніки:

Кросівки, що змінюють свій розмір 12.04.2024

У світі моди та технологій з'являються дивовижні новинки, які не лише задовольняють естетичні потреби, а й вирішують практичні проблеми. Однією з таких інновацій є концепт кросівок 4Steps, створений дизайнером Мішелем Ді Карло. Ці кросівки обіцяють вирішити проблему постійного зростання дитячих ніг та забезпечити комфорт та зручність протягом усього періоду активного зростання. Дизайнер Мішель Ді Карло представив унікальний концепт кросівок 4Steps, які можуть змінювати свій розмір, розтягуючись разом з ногами підлітків, що ростуть. Цей інноваційний проект покликаний вирішити проблему постійної необхідності купівлі нового взуття через зростання дітей. Кросівки складаються всього з трьох деталей: основи, підошви та форми шкарпетки із щільної тканини. Для збільшення розміру взуття достатньо розібрати його, витягнути по стопі і знову зібрати деталі, потім зав'язати шнурки. Унікальна конструкція утримується еластичними шнурками, що забезпечує надійну фіксацію та комфорт при носінні. ...>>

Навантажувач John Deere 326 P-Tier 12.04.2024

Компанія John Deere представила свій новітній телескопічний навантажувач 326 P-Tier, який відрізняється визначними характеристиками та передовими технологіями. Новий навантажувач John Deere 326 P-Tier є значним кроком вперед у галузі будівництва та транспортування. Його передові технології та унікальні функції роблять його необхідним інструментом для ефективної роботи на будівельних майданчиках та інших галузях. Очікується, що ця інноваційна модель матиме значний вплив на індустрію та стане кращим вибором для багатьох професіоналів. Один із головних акцентів цієї моделі – 5-метровий радіус дії телескопічного підйомного важеля. Управління відбувається за допомогою міні-джойстика, розташованого на головному важелі, що дозволяє операторам маніпулювати важелем без необхідності знімати руки з основних елементів керування. Система індикації крутного моменту навантаження запобігає перевантаженню та забезпечує стабільність підйомного важеля ...>>

Електробайк Smartech Felo TOОZ 12.04.2024

У світі технологій, що швидко розвиваються, електричні транспортні засоби стають все більш затребуваними. Таїландська компанія Smartech прийшла на ринок із найбільшим у світі електричним мотоциклом Felo TOОZ, пропонуючи вражаючу комбінацію продуктивності, технологічності та дальності ходу. Електричний мотоцикл Felo TOОZ від компанії Smartech із Таїланду обіцяє вразити не лише своїм розміром, а й своїми характеристиками. Цей гігант на двох колесах може досягти швидкості до 200 км/год і проїхати до 720 км без необхідності підзарядки. Felo TOОZ є не просто транспортним засобом, а й справжнім технологічним флагманом. Завдяки високому рівню інтеграції зі смартфоном власника, інформаційної панелі TFT та потужній звуковій системі, цей електричний мотоцикл пропонує не лише високий рівень комфорту, а й можливість насолоджуватись мультимедійним контентом навіть під час поїздки. Оснащений 360-градусною системою камер, ...>>

Випадкова новина з Архіву

Компактний кулер ID-COOLING IS-40v3 22.07.2016

Компактні процесорні кулери сьогодні переживають пік популярності, оскільки багато хто збирає собі системи Mini-ITX. Завдяки розвитку сучасних процесорних архітектур, такі системи дозволяють не тільки виконувати просту офісну роботу, а й програвати відео будь-якого формату, а також грати в ігри, хай і не з максимальним рівнем налаштувань графіки. Компанія ID-COOLING надала нове рішення для власників тонких корпусів.

Кулер з простою назвою IS-40v3 цікавий тим, що його висота не перевищує 45 міліметрів, тобто він сумісний практично з будь-яким тонким корпусом класу HTPC - аби в місці установки кулера були грати для забору повітря або хоча б 10-15 міліметрів додаткового простору. . Тіло радіатора IS-40v3 пронизують чотири теплові трубки діаметром 6 міліметрів, що безпосередньо контактують з кришкою ЦП.

Кулер укомплектований вентилятором типорозміру 92 х 15 зі швидкістю обертання 600-2500 об/хв та максимальною продуктивністю 44,3 CFM при статичному тиску 3,24 мм водяного стовпа. Рівень шуму варіюється від 14 до 33 дБА. Використання штатного вентилятора дозволяє ID-COOLING IS-40v3 успішно охолоджувати процесори з теплопакетом до 100 Вт.

Важить новинка всього 310 г при габаритах 101 х 93 х 45 міліметрів. Вона сумісна з платформами Intel LGA 115x та AMD AM2/3/FM1/FM2.

Інші цікаві новини:

▪ Отрута проти отрути

▪ Стрес змінює мозок

▪ Найтихіший авіаційний електродвигун

▪ Алмазний термометр

▪ Шини в мікрохвильовій печі

Стрічка новин науки та техніки, новинок електроніки

 

Цікаві матеріали Безкоштовної технічної бібліотеки:

▪ Розділ сайту Дозиметри. Добірка статей

▪ стаття Папір клаптик. Крилатий вислів

▪ стаття Які риби демонструють гомосексуальну поведінку як хитрість для залучення самок? Детальна відповідь

▪ стаття Універсальна міні-дриль. Домашня майстерня

▪ стаття Про антену П'ять восьмих лямбда. Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки

▪ стаття Тростина та квіти. Секрет фокусу


All languages ​​of this page

Головна сторінка | Бібліотека | Статті | Карта сайту | Відгуки про сайт

www.diagram.com.ua

www.diagram.com.ua
2000-2024