Меню English Ukrainian російська Головна

Безкоштовна технічна бібліотека для любителів та професіоналів Безкоштовна технічна бібліотека


Економіка та фінанси. Цікаві факти

Довідник / Велика енциклопедія. Питання для вікторини та самоосвіти / Економіка та фінанси

Велика добірка питань та відповідей на тему Економіка та фінанси.

Випадкова цікава стаття Великої енциклопедії

 Економіка та фінанси. Прості відповіді на складні питання:

 


 

 дивіться інші статті розділу Велика енциклопедія. Питання для вікторини та самоосвіти:

 


 

Останні новини науки та техніки, новинки електроніки:

Підвищення ефективності квантових точкових сонячних елементів PbS 14.06.2024

Найновіше дослідження в області сонячних технологій є значним проривом в області підвищення ефективності квантових точкових сонячних елементів PbS. Цей метод, заснований на використанні імпульсного світла, пропонує перспективи для спрощення виробництва і розширення застосування цих елементів. Дослідницька група з Інституту науки та технологій Тегу Кенбук розробила інноваційний метод, який використовує імпульсне світло для покращення електропровідності сонячних елементів PbS. Цей метод дозволяє значно скоротити час обробки, необхідне досягнення аналогічних результатів. Квантові точкові сонячні елементи PbS мають значний потенціал у галузі сонячних технологій завдяки своїм фотоелектричним властивостям. Однак утворення дефектів на поверхні може знижувати їх продуктивність. Новий метод допомагає придушити утворення дефектів та покращити електропровідність. Використовуючи сильне світло для завершення проц. ...>>

Магнітний акумулятор Power Bank 5000 мАг 14.06.2024

Huawei вводить на ринок зручний та багатофункціональний зарядний пристрій – Huawei SuperCharge All-in-One Magnetic Power Bank. Цей магнітний акумулятор забезпечує швидку та зручну зарядку вашого телефону Huawei в будь-якому місці та в будь-який час. З товщиною всього 11,26 мм і вагою 141 грам, цей портативний павербанк легко поміщається в кишеню або сумку, що робить його ідеальним для подорожей та повсякденного використання. Незважаючи на свої компактні розміри, цей акумулятор забезпечує достатню кількість енергії для заряджання телефону в дорозі. Новинка підтримує провідну зарядку потужністю 25 Вт та бездротову зарядку до 15 Вт (і до 30 Вт при підключенні до адаптера), забезпечуючи швидку зарядку як самого павербанку, так і інших пристроїв. Акумулятор сумісний з різними протоколами швидкого заряджання, такими як SCP, UFCS і PD, що робить його ідеальним для широкого спектру пристроїв. Також повербанк сумісний з телефонами Huawei, що підтримують бездротову зарядку. ...>>

Зміна мозку батька після народження дитини 13.06.2024

Нещодавнє дослідження, проведене вченими з Хефейського інституту фізичних наук Китайської академії наук, виявило цікаві зміни у мозку чоловіків після становлення батьками. Ці зміни були пов'язані із залученням догляду за дитиною, проблемами зі сном та симптомами психічного здоров'я. Вчені виявили, що у чоловіків, які стали батьками, спостерігалася втрата об'єму мозку після народження дитини. Ця втрата обсягу була пов'язана з більшою залученістю до виховання дітей, проблемами зі сном та симптомами психічного здоров'я. Дослідники виявили значні зміни у мозку чоловіків між пренатальним та післяпологовим періодом. Зокрема, спостерігалася втрата обсягу сірої речовини, особливо в частинах мозку, відповідальних за вищі функції, такі як мова, пам'ять, вирішення проблем та прийняття рішень. Чоловіки, які приділяли більше уваги своїм дітям та проводили більше часу з ними, втрачали більше обсягу сірої речовини у мозку. Це також відбивалося на їх психічному ...>>

Випадкова новина з Архіву

Користь від злості 27.10.2023

Згідно з останніми дослідженнями, гнів, незважаючи на своє звичайне сприйняття як негативної емоції, може також бути сильним стимулом для людей у ​​досягненні складних цілей у своєму житті.

"Попередні дослідження свідчать, що поєднання різних емоцій, включаючи негативні, такі як гнів, може призвести до найкращих результатів", - наголосила автор дослідження Хезер Ленч.

Дослідники вважають, що емоції надають різноманітний впливом геть поведінка людини. Наприклад, почуття смутку може стати сигналом для звернення до лікарів, тоді як гнів може підштовхнути людину до вжиття додаткових заходів для подолання перешкод.

Для глибшого розуміння ролі гніву у досягненні цілей дослідники провели ряд експериментів за участю понад 1000 учасників та проаналізували дані опитувань понад 1400 респондентів.

"Ці результати свідчать про те, що гнів мобілізує зусилля людини для досягнення бажаних результатів, що часто призводить до успіху", - наголосила Ленч.

Інші цікаві новини:

▪ Мікроконтролери Microchip PIC18F-Q41

▪ Білий-білий жук

▪ Робот-охоронець із мережею

▪ Зорова пам'ять голуба

▪ Обов'язкова утилізація супутників

Стрічка новин науки та техніки, новинок електроніки

 

Цікаві матеріали Безкоштовної технічної бібліотеки:

▪ розділ сайту Цивільний радіозв'язок. Добірка статей

▪ стаття Чаадаєв Петро Якович. Знамениті афоризми

▪ стаття Як було винайдено телефон? Детальна відповідь

▪ стаття Менеджер із продажу турпродуктів. Посадова інструкція

▪ стаття Влаштування електричного освітлення. Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки

▪ стаття Індикатор напруги на мікросхемі LM3914N-1. Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки


All languages ​​of this page

Головна сторінка | Бібліотека | Статті | Карта сайту | Відгуки про сайт

www.diagram.com.ua

www.diagram.com.ua
2000-2024