Меню English Ukrainian російська Головна

Безкоштовна технічна бібліотека для любителів та професіоналів Безкоштовна технічна бібліотека


Велика енциклопедія. Питання для вікторини та самоосвіти. Цікаві факти

Довідник / Велика енциклопедія. Питання для вікторини та самоосвіти

Розділ "Велика енциклопедія для дітей та дорослих" містить цікаві статті, які розширять ваш світогляд і відкриють цікаві факти. Ці пізнавальні статті стануть чудовим джерелом інформації для вікторин, самоосвіти та просто цікавого читання. У нашій енциклопедії ви знайдете безліч цікавих фактів, які дозволять вам поповнити свої знання та здивувати друзів та рідних.

Прості відповіді складні питання, 5500 статей.

 Випадковий цікавий факт:

Навіщо винайшли пейджер?

Коли близько півстоліття тому американський радіоінженер Ал Гросс вигадав пейджер, він призначав цей прилад для термінового виклику лікарняних лікарів до пацієнтів.

Але виявилося, що медикам зовсім не хочеться, щоб їх будь-якої миті могли викликати в реанімацію. Один лікар прямо сказав винахіднику: "Тут поряд з лікарнею поле для гольфу, невже ви думаєте, що я хотів би, щоб мене постійно відривали від ключки?"

У 2001 році у світі діяло приблизно 300 мільйонів пейджерів.

Випадкова цікава стаття Великої енциклопедії

Розділи Великої енциклопедії:

 


 

Анатомія, фізіологія, психологія

 


 

Археологія, Стародавній світ

 


 

Астрономія

 


 

Біологія

 


 

ботаніка

 


 

Географія, екологія

 


 

Держава

 


 

їжа та напої

 


 

Винаходи та відкриття

 


 

Історія

 


 

Культура, мистецтво, мода

 


 

Медицина

 


 

міфологія

 


 

Наука та освіта

 


 

Спорт

 


 

Країни, народи, мови

 


 

Техніка, технологія, транспорт

 


 

Традиції

 


 

Фізика

 


 

Хімія

 


 

Економіка та фінанси

 


 

Останні новини науки та техніки, новинки електроніки:

Антивітаміни замість антибіотиків 13.04.2024

Проблема бактеріальної резистентності до антибіотиків стає дедалі серйознішою, створюючи загрозу ефективного лікування інфекцій. У світлі цього дослідники шукають нові шляхи боротьби із супербактеріями. Одним із перспективних напрямків є використання антивітамінів, здатних надавати антибактеріальну дію. Антивітаміни, хоч і відомі як речовини, протилежні до вітамінів, виявилися перспективним інструментом у боротьбі з бактеріальною резистентністю до антибіотиків. Дослідження, проведене вченими з Геттінгенського університету в Німеччині, підтвердило їхній потенціал у створенні нових препаратів для боротьби з небезпечними інфекціями. У зв'язку з поширенням супербактерій, стійких до антибіотиків, виникає необхідність пошуку альтернативних методів лікування. Антивітаміни є молекулами, аналогічними вітамінам, але здатні пригнічувати активність бактерій без шкоди для організму людини. На даний момент науці відомі всього три антивітаміни: троянді ...>>

Морозостійкий електроліт для літій-іонних батарей 13.04.2024

Розвиток технологій зберігання енергії відіграє ключову роль у створенні більш безпечних, ефективних та довговічних джерел живлення. У цьому контексті дослідження в галузі твердотільних літій-іонних батарей набувають особливої ​​важливості. Нещодавні відкриття японських учених із Токійського університету науки в галузі морозостійкого електроліту відкривають нові перспективи для розвитку цієї технології. Японські дослідники з Токійського університету науки анонсували відкриття стабільного та високопровідного літій-іонного провідника, який може стати важливим компонентом твердотільних літій-іонних батарей. Твердотілі літій-іонні акумулятори з твердим електролітом стають все більш перспективними у сфері енергозбереження завдяки своїй безпеці та надійності. Однак донедавна їх широке використання ускладнювали низька провідність і проблеми з контактом електрода з твердим електролітом. Японські дослідники розробили стабільний та високопровідний літій-іо ...>>

Кросівки, що змінюють свій розмір 12.04.2024

У світі моди та технологій з'являються дивовижні новинки, які не лише задовольняють естетичні потреби, а й вирішують практичні проблеми. Однією з таких інновацій є концепт кросівок 4Steps, створений дизайнером Мішелем Ді Карло. Ці кросівки обіцяють вирішити проблему постійного зростання дитячих ніг та забезпечити комфорт та зручність протягом усього періоду активного зростання. Дизайнер Мішель Ді Карло представив унікальний концепт кросівок 4Steps, які можуть змінювати свій розмір, розтягуючись разом з ногами підлітків, що ростуть. Цей інноваційний проект покликаний вирішити проблему постійної необхідності купівлі нового взуття через зростання дітей. Кросівки складаються всього з трьох деталей: основи, підошви та форми шкарпетки із щільної тканини. Для збільшення розміру взуття достатньо розібрати його, витягнути по стопі і знову зібрати деталі, потім зав'язати шнурки. Унікальна конструкція утримується еластичними шнурками, що забезпечує надійну фіксацію та комфорт при носінні. ...>>

Випадкова новина з Архіву

Тепловізійна камера для дронів 21.12.2015

Компанія DJI оголосила про створення у співпраці з FLIR тепловізійної камери Zenmuse XT для дронів Inspire One та Matrice 100. Камеру Zenmuse XT можна буде використовувати для виявлення пожеж на ранній стадії загоряння, пошуково-рятувальних робіт та вимірювання теплової ефективності будинків.

Китайський виробник DJI користується заслуженою популярністю серед кінематографістів та любителів польотів дронів, але зараз компанія стала більше уваги приділяти корпоративному сегменту, випустивши нещодавно модель Agras MG-1 для розпилення пестицидів.

Камера Zenmuse XT випускається у двох варіантах з підтримкою роздільної здатності 640 х 512 пікселів і 336 х 256 пікселів. Керування камерою здійснюється за допомогою програми DJI Go. Як стверджує компанія FLIR, чутливість камери становить близько 0,1 градуса Цельсія (50 мК з діафрагмою f/1). Камера кріпиться за допомогою стандартної системи шарнірів, що використовується в дронах Inspire One і Matrice, тому не складе особливих труднощів поміняти її місцями з іншими камерами, що використовуються в дронах DJI. Дрон Matrice 100 може перебувати в польоті до 35 хвилин, а Inspire One - до 22 хвилин.

Камера надійде у продаж у першому кварталі 2016 р.

Інші цікаві новини:

▪ Вино з вмістом золота приємніше на смак

▪ Фантазери виявилися альтруїстами

▪ Грибний обмін

▪ В Африці також можуть побудувати синхротрон

▪ Найшвидший графічний процесор AMD

Стрічка новин науки та техніки, новинок електроніки

 

Цікаві матеріали Безкоштовної технічної бібліотеки:

▪ Розділ сайту Історія техніки, технології, предметів навколо нас. Добірка статей

▪ стаття Господь Бог витончений, але не зловмисний. Крилатий вислів

▪ стаття Як кількість доступних для парування самок впливає на сексуальну активність самців? Детальна відповідь

▪ стаття Надання першої долікарської допомоги при опіках, обмороженнях

▪ Антенна з активним харчуванням на 14, 21, 28 МГц. Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки

▪ стаття Тамбурін. Секрет фокусу


All languages ​​of this page

Головна сторінка | Бібліотека | Статті | Карта сайту | Відгуки про сайт

www.diagram.com.ua

www.diagram.com.ua
2000-2024