Меню English Ukrainian російська Головна

Безкоштовна технічна бібліотека для любителів та професіоналів Безкоштовна технічна бібліотека


Біографії великих вчених

Довідник / Біографії великих вчених

Розділ "Біографії великих вчених" містить захоплюючі статті, присвячені життю та досягненням відомих вчених. Докладно розказано про їхній внесок у різні галузі науки, дослідження та відкриття, а також про вплив, який вони вплинули на сучасний світ. Біографії великих вчених представляють унікальну можливість дізнатися про їхнє життя, історичний контекст, наукові праці та ідеї, які змінили наше розуміння навколишнього світу. Занурюючись у ці статті, ви зможете отримати натхнення від їх досягнень і усвідомити важливість науки в розвитку людства.

Біографії великих вчених

 


 

Дивіться також:

Життя чудових фізиків

Життя чудових фізиків

Цікава розповідь про історію життя великих вчених, які здійснили революційні відкриття в галузі фізики та радіоелектроніки. На їх честь названо одиниці вимірів основних фізичних величин електротехніки.

Зміст

 


 

Останні новини науки та техніки, новинки електроніки:

Час на природі сприймається інакше 06.04.2024

У сучасному світі, насиченому технологіями та швидким темпом життя, сприйняття часу відіграє ключову роль у нашому щоденному досвіді. Однак нові дослідження вчених виявили, що наше сприйняття часу може суттєво змінюватися в залежності від навколишнього середовища. Особливо помітно цей вплив має природа. Дослідження під керівництвом психолога Рікардо Коррейя з Університету Турку у Фінляндії виявило цікавий зв'язок між нашим сприйняттям часу та перебуванням у природному середовищі. Вчені з'ясували, що час здається нам текти повільніше, коли ми знаходимося на свіжому повітрі далеко від міської суєти. Прогулянки сільською місцевістю або час, проведений у зелених парках, створюють відчуття, що час збільшується. Цей ефект природи поширюється як на поточні моменти, а й у наше сприйняття минулого і майбутнього. Завдяки контакту з природою ми стаємо менш схильними до миттєвого задоволення, віддаючи перевагу довгостроковим цілям. Чому ж природа ...>>

Гоночна версія електромобіля Hyundai Ioniq 5 06.04.2024

Розвиток технологій електромобілів ставить перед автомобільною індустрією нові виклики та перспективи. У свою чергу світ гоночного спорту також зазнає змін, вступаючи в нову еру з виходом на трасу електричних гоночних автомобілів. Одним із яскравих прикладів такого розвитку є гоночна версія електромобіля Hyundai Ioniq 5, представлена ​​компанією Hyundai Motor Company. Hyundai Motor Company представила гоночну версію свого електромобіля Ioniq 5, який став частиною офіційних тренувальних заїздів для команд, які готуються до грандіозного заходу – Hyundai N Festival з моторспорту. Цей новий гоночний автомобіль, названий Ioniq 5 N eN1 Cup, обіцяє внести суттєві зміни у світ гоночних змагань. Гоночний автомобіль Ioniq 5 N eN1 Cup використовує ту ж передову технологію електроживлення, що й серійна версія Ioniq 5 N, але з покращеними характеристиками та спеціальними доробками для трасових перегонів. Він оснащений потужним електричним двигуном та ефе ...>>

ДНК із клітин шкіри для створення яйцеклітин 05.04.2024

Безпліддя є серйозною проблемою, яка стикається з багатьма парами по всьому світу. Однією з найпоширеніших причин безпліддя є пошкодження або деградація яйцеклітин. У такому контексті дослідники по всьому світу працюють над методами, які могли б допомогти парам, які зіткнулися з цією проблемою. Одним із останніх досягнень у цій галузі є використання ДНК із клітин шкіри для створення яйцеклітин. Дослідники з університету Орегонського заявили про створення революційного методу, який може допомогти парі з проблемами безпліддя. Вони розробили процедуру, що дозволяє використовувати ДНК із клітин шкіри для формування функціональних яйцеклітин. Представники команди OHSU провели ряд експериментів на мишах, де їм вдалося замінити ядра яйцеклітин клітинами шкіри і в результаті отримати гаплоїдні клітини, що важко відрізняються від природних яйцеклітин. Даний метод передбачає заміну ядер яйцеклітин донорськими клітинами шкіри, що відкриває нові перспективи в галузі репродуктів. ...>>

Випадкова новина з Архіву

Алмазний термометр 11.07.2015

Вчені з Ліонського університету (Франція) розробили діамантовий термометр, який вимірює температуру з точністю до одного градуса в діапазоні від -153 до +627 °C.

Цього вдалося досягти завдяки тому, що так звані центри дефекту S3 (включення атомів нікелю в кристалічну решітку) в алмазах виявили здатність до люмінесценції під дією ультрафіолетового випромінювання.

Однією з основних характеристик люмінесценції є тривалість свічення елемента після вимкнення лазера. В ультрафіолеті S3 центри сяють зеленим світлом. Під час експериментів фізики встановили, що час люмінесценції при зміні температури від -153 до +627 °C змінюється на три порядки: від 0,3 мілісекунди до 0,1 мікросекунди. Таким чином, за тривалістю свічення можна визначити температуру.

Знімати температурні показання безконтактним способом можна з ділянкою діаметром 5 мікрометрів, причому за одну секунду виходить виконати до 100 вимірювань з точністю в 1 °C.

Інші цікаві новини:

▪ Ультразвуковий браслет для придушення мікрофонів

▪ Контролер NZXT RGB & Fan Controller

▪ Вплив музики на стан пам'яті

▪ Ultra HD 3D-екрану Toshiba не потрібні окуляри

▪ Ген-вимикач імунітету

Стрічка новин науки та техніки, новинок електроніки

 

Цікаві матеріали Безкоштовної технічної бібліотеки:

▪ розділ сайту Відеотехніка. Добірка статей

▪ стаття Ба! знайомі всі особи. Крилатий вислів

▪ статья Яку роботу виконує серце? Детальна відповідь

▪ стаття Менеджер з перевезень. Посадова інструкція

▪ стаття Електронний баласт у світильнику із двома люмінесцентними лампами по 6 Вт. Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки

▪ стаття Радіоподовжувач COM порту. Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки


All languages ​​of this page

Головна сторінка | Бібліотека | Статті | Карта сайту | Відгуки про сайт

www.diagram.com.ua

www.diagram.com.ua
2000-2024