Меню English Ukrainian російська Головна

Безкоштовна технічна бібліотека для любителів та професіоналів Безкоштовна технічна бібліотека


Електронні довідники

Безкоштовна бібліотека / Довідник / довідкові дані

Довідкова інформація щодо електронних компонентів та комплектуючих побутової радіоелектронної апаратури.

Електронні довідники

 


 

Довідкова інформація

 


 

Функціональний склад, пульти, шасі, еквіваленти імпортних телевізорів

 


 

Відповідність моделей та шасі

 


 

Останні новини науки та техніки, новинки електроніки:

Підвищення ефективності квантових точкових сонячних елементів PbS 14.06.2024

Найновіше дослідження в області сонячних технологій є значним проривом в області підвищення ефективності квантових точкових сонячних елементів PbS. Цей метод, заснований на використанні імпульсного світла, пропонує перспективи для спрощення виробництва і розширення застосування цих елементів. Дослідницька група з Інституту науки та технологій Тегу Кенбук розробила інноваційний метод, який використовує імпульсне світло для покращення електропровідності сонячних елементів PbS. Цей метод дозволяє значно скоротити час обробки, необхідне досягнення аналогічних результатів. Квантові точкові сонячні елементи PbS мають значний потенціал у галузі сонячних технологій завдяки своїм фотоелектричним властивостям. Однак утворення дефектів на поверхні може знижувати їх продуктивність. Новий метод допомагає придушити утворення дефектів та покращити електропровідність. Використовуючи сильне світло для завершення проц. ...>>

Магнітний акумулятор Power Bank 5000 мАг 14.06.2024

Huawei вводить на ринок зручний та багатофункціональний зарядний пристрій – Huawei SuperCharge All-in-One Magnetic Power Bank. Цей магнітний акумулятор забезпечує швидку та зручну зарядку вашого телефону Huawei в будь-якому місці та в будь-який час. З товщиною всього 11,26 мм і вагою 141 грам, цей портативний павербанк легко поміщається в кишеню або сумку, що робить його ідеальним для подорожей та повсякденного використання. Незважаючи на свої компактні розміри, цей акумулятор забезпечує достатню кількість енергії для заряджання телефону в дорозі. Новинка підтримує провідну зарядку потужністю 25 Вт та бездротову зарядку до 15 Вт (і до 30 Вт при підключенні до адаптера), забезпечуючи швидку зарядку як самого павербанку, так і інших пристроїв. Акумулятор сумісний з різними протоколами швидкого заряджання, такими як SCP, UFCS і PD, що робить його ідеальним для широкого спектру пристроїв. Також повербанк сумісний з телефонами Huawei, що підтримують бездротову зарядку. ...>>

Зміна мозку батька після народження дитини 13.06.2024

Нещодавнє дослідження, проведене вченими з Хефейського інституту фізичних наук Китайської академії наук, виявило цікаві зміни у мозку чоловіків після становлення батьками. Ці зміни були пов'язані із залученням догляду за дитиною, проблемами зі сном та симптомами психічного здоров'я. Вчені виявили, що у чоловіків, які стали батьками, спостерігалася втрата об'єму мозку після народження дитини. Ця втрата обсягу була пов'язана з більшою залученістю до виховання дітей, проблемами зі сном та симптомами психічного здоров'я. Дослідники виявили значні зміни у мозку чоловіків між пренатальним та післяпологовим періодом. Зокрема, спостерігалася втрата обсягу сірої речовини, особливо в частинах мозку, відповідальних за вищі функції, такі як мова, пам'ять, вирішення проблем та прийняття рішень. Чоловіки, які приділяли більше уваги своїм дітям та проводили більше часу з ними, втрачали більше обсягу сірої речовини у мозку. Це також відбивалося на їх психічному ...>>

Випадкова новина з Архіву

Ноутбук HP Chromebook 15 16.04.2019

Компанія HP підготувала до випуску портативний комп'ютер Chromebook 15 із процесором Intel та операційною системою Chrome OS.

Ноутбук оснащений 15,6-дюймовим дисплеєм із вузькими бічними рамками. Застосовується панель формату Full HD з роздільною здатністю 1920 х 1080 пікселів. Пристрій підтримує сенсорне керування.

Хромбук, залежно від модифікації, несе на борту процесор Intel Pentium або Core восьмого покоління. Об'єм оперативної пам'яті складає 4 Гбайт.

Для зберігання даних служить твердотільний накопичувач місткістю 128 Гбайт. Додатково можна встановити картку microSD. Зрозуміло, передбачені адаптери бездротового зв'язку Wi-Fi та Bluetooth. Згадані два симетричні порти USB Type-C та порт USB Type-A.

Новинка обладнана повнорозмірною клавіатурою із блоком цифрових кнопок у правій частині; є підсвічування. Крім того, варто виділити великий тачпад розміру.

Заявлений час автономної роботи на одній підзарядці акумулятора досягає 13 годин.

Придбати ноутбук HP Chromebook 15 можна буде за орієнтовною ціною від 450 доларів США.

Інші цікаві новини:

▪ 4 січня Земля максимально зблизиться із Сонцем

▪ Риб'яча луска прискорить літаки

▪ Коти розуміють своїх господарів

▪ Екстримальна відеокамера Sony Handycam HDR-GWP88 із вбудованим проектором

▪ Створено квантовий кристал

Стрічка новин науки та техніки, новинок електроніки

 

Цікаві матеріали Безкоштовної технічної бібліотеки:

▪ Розділ сайту Електроживлення. Добірка статей

▪ стаття Страхове право. Шпаргалка

▪ стаття Хто відкрив Гренландію? Детальна відповідь

▪ стаття Керуючий відділенням банку. Посадова інструкція

▪ стаття Ефективність використання теплових насосів. Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки

▪ стаття Саморобний фонтан. Фізичний експеримент


All languages ​​of this page

Головна сторінка | Бібліотека | Статті | Карта сайту | Відгуки про сайт

www.diagram.com.ua

www.diagram.com.ua
2000-2024