Меню English Ukrainian російська Головна

Безкоштовна технічна бібліотека для любителів та професіоналів Безкоштовна технічна бібліотека


Основи безпечної життєдіяльності (ОБЖД)

Основи безпечної життєдіяльності (ОБЖД)

 


 

Виживання в автономних умовах

 


 

Здоровий спосіб життя

 


 

Особиста безпека

 


 

Національна безпека

 


 

Виробнича безпека

 


 

Соціальна безпека

 


 

Надзвичайні ситуації та цивільна оборона

 


 

Екологічна безпека

 


 

Останні новини науки та техніки, новинки електроніки:

Кросівки, що змінюють свій розмір 12.04.2024

У світі моди та технологій з'являються дивовижні новинки, які не лише задовольняють естетичні потреби, а й вирішують практичні проблеми. Однією з таких інновацій є концепт кросівок 4Steps, створений дизайнером Мішелем Ді Карло. Ці кросівки обіцяють вирішити проблему постійного зростання дитячих ніг та забезпечити комфорт та зручність протягом усього періоду активного зростання. Дизайнер Мішель Ді Карло представив унікальний концепт кросівок 4Steps, які можуть змінювати свій розмір, розтягуючись разом з ногами підлітків, що ростуть. Цей інноваційний проект покликаний вирішити проблему постійної необхідності купівлі нового взуття через зростання дітей. Кросівки складаються всього з трьох деталей: основи, підошви та форми шкарпетки із щільної тканини. Для збільшення розміру взуття достатньо розібрати його, витягнути по стопі і знову зібрати деталі, потім зав'язати шнурки. Унікальна конструкція утримується еластичними шнурками, що забезпечує надійну фіксацію та комфорт при носінні. ...>>

Навантажувач John Deere 326 P-Tier 12.04.2024

Компанія John Deere представила свій новітній телескопічний навантажувач 326 P-Tier, який відрізняється визначними характеристиками та передовими технологіями. Новий навантажувач John Deere 326 P-Tier є значним кроком вперед у галузі будівництва та транспортування. Його передові технології та унікальні функції роблять його необхідним інструментом для ефективної роботи на будівельних майданчиках та інших галузях. Очікується, що ця інноваційна модель матиме значний вплив на індустрію та стане кращим вибором для багатьох професіоналів. Один із головних акцентів цієї моделі – 5-метровий радіус дії телескопічного підйомного важеля. Управління відбувається за допомогою міні-джойстика, розташованого на головному важелі, що дозволяє операторам маніпулювати важелем без необхідності знімати руки з основних елементів керування. Система індикації крутного моменту навантаження запобігає перевантаженню та забезпечує стабільність підйомного важеля ...>>

Електробайк Smartech Felo TOОZ 12.04.2024

У світі технологій, що швидко розвиваються, електричні транспортні засоби стають все більш затребуваними. Таїландська компанія Smartech прийшла на ринок із найбільшим у світі електричним мотоциклом Felo TOОZ, пропонуючи вражаючу комбінацію продуктивності, технологічності та дальності ходу. Електричний мотоцикл Felo TOОZ від компанії Smartech із Таїланду обіцяє вразити не лише своїм розміром, а й своїми характеристиками. Цей гігант на двох колесах може досягти швидкості до 200 км/год і проїхати до 720 км без необхідності підзарядки. Felo TOОZ є не просто транспортним засобом, а й справжнім технологічним флагманом. Завдяки високому рівню інтеграції зі смартфоном власника, інформаційної панелі TFT та потужній звуковій системі, цей електричний мотоцикл пропонує не лише високий рівень комфорту, а й можливість насолоджуватись мультимедійним контентом навіть під час поїздки. Оснащений 360-градусною системою камер, ...>>

Випадкова новина з Архіву

Надсилання повідомлення за допомогою електронної телепатії 05.09.2014

Технологія "зчитування" мозкових хвиль вийшла на новий щабель розвитку. Вчений з Індії передав повідомлення своєму колегі у Франції через "силу думки". Цей випадок став першим, коли людям вдалося обмінятися інформацією фактично безпосередньо з мозку до мозку.

За допомогою технології електроенцефалограм (ЕЕГ) вчені зіставили думки з електричними імпульсами у мозку. Якщо раніше інформація, відтворювана людиною, посилала сигнали гаджету, то під час останнього дослідження було вирішено підключити до передачі даних іншу людину.

Експеримент проходив наступним чином: доброволець з Тіруванантапураму (Індія) відправив "ментальне повідомлення" у вигляді привітання іншому випробуваному, що знаходиться у Страсбурзі (Франція). Там комп'ютер "перевів" вітання, після чого за допомогою електричної стимуляції повідомив отримані думки другому піддослідному, в мозок якого було імплантовано датчик. Повідомлення фіксувалося у вигляді світлового спалаху в кутку огляду бачення одержувача. Послідовність спалахів світла дозволяла адресату розшифровувати отриману інформацію. Пізніше було проведено другий експеримент, де аналогічне повідомлення було передано з Іспанії до Франції.

Також зазначається, що в ході другого експерименту було допущено помилок, проте їхня частка склала лише 15%. З них 5% помилок було зафіксовано на етапі кодування, 10% при розшифровуванні.

За словами вчених, це був перший випадок, коли люди змогли передати інформацію фактично безпосередньо з мозку до мозку. Також автори проекту стверджують, що у недалекому майбутньому людський мозок зможе легко взаємодіяти з комп'ютерами.

Технологію "зчитування" мозкових хвиль було розроблено в рамках співпраці між компаніями Axilum Robotics, Starlab Barcelona, ​​університетом Барселони та медичною школою в Гарварді.

Дана технологія мозкових хвиль активно використовується в різних сферах, починаючи від звичайних комп'ютерних симуляторів і закінчуючи управлінням військової технікою "силою думки".

Інші цікаві новини:

▪ INA253 - новий вимірювач струму із вбудованим шунтом

▪ Літаки проти голубів

▪ Струм поводиться як рідина

▪ Водневий поїзд від CRRC та Chengdu Rail Transit

▪ На згадку - через ніс

Стрічка новин науки та техніки, новинок електроніки

 

Цікаві матеріали Безкоштовної технічної бібліотеки:

▪ розділ сайту Інструмент електрика. Добірка статей

▪ стаття Паперовий голуб. Поради моделісту

▪ стаття Який спортсмен-інвалід виграв Олімпіаду у здорових атлетів? Детальна відповідь

▪ стаття Диригент клубного закладу. Посадова інструкція

▪ стаття Властивості вітру. Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки

▪ стаття Батарейка зі старої батареї. Хімічний досвід


All languages ​​of this page

Головна сторінка | Бібліотека | Статті | Карта сайту | Відгуки про сайт

www.diagram.com.ua

www.diagram.com.ua
2000-2024