Меню English Ukrainian російська Головна

Безкоштовна технічна бібліотека для любителів та професіоналів Безкоштовна технічна бібліотека


укуси тварин

Основи першої медичної допомоги / укуси тварин

Основи першої медичної допомоги (ОПМП)

Основи першої медичної допомоги. Укуси тварин:

 


 

дивіться інші статті розділу Основи першої медичної допомоги:

Основи першої медичної допомоги (ОПМП)

 


 

Останні новини науки та техніки, новинки електроніки:

Підвищення ефективності квантових точкових сонячних елементів PbS 14.06.2024

Найновіше дослідження в області сонячних технологій є значним проривом в області підвищення ефективності квантових точкових сонячних елементів PbS. Цей метод, заснований на використанні імпульсного світла, пропонує перспективи для спрощення виробництва і розширення застосування цих елементів. Дослідницька група з Інституту науки та технологій Тегу Кенбук розробила інноваційний метод, який використовує імпульсне світло для покращення електропровідності сонячних елементів PbS. Цей метод дозволяє значно скоротити час обробки, необхідне досягнення аналогічних результатів. Квантові точкові сонячні елементи PbS мають значний потенціал у галузі сонячних технологій завдяки своїм фотоелектричним властивостям. Однак утворення дефектів на поверхні може знижувати їх продуктивність. Новий метод допомагає придушити утворення дефектів та покращити електропровідність. Використовуючи сильне світло для завершення проц. ...>>

Магнітний акумулятор Power Bank 5000 мАг 14.06.2024

Huawei вводить на ринок зручний та багатофункціональний зарядний пристрій – Huawei SuperCharge All-in-One Magnetic Power Bank. Цей магнітний акумулятор забезпечує швидку та зручну зарядку вашого телефону Huawei в будь-якому місці та в будь-який час. З товщиною всього 11,26 мм і вагою 141 грам, цей портативний павербанк легко поміщається в кишеню або сумку, що робить його ідеальним для подорожей та повсякденного використання. Незважаючи на свої компактні розміри, цей акумулятор забезпечує достатню кількість енергії для заряджання телефону в дорозі. Новинка підтримує провідну зарядку потужністю 25 Вт та бездротову зарядку до 15 Вт (і до 30 Вт при підключенні до адаптера), забезпечуючи швидку зарядку як самого павербанку, так і інших пристроїв. Акумулятор сумісний з різними протоколами швидкого заряджання, такими як SCP, UFCS і PD, що робить його ідеальним для широкого спектру пристроїв. Також повербанк сумісний з телефонами Huawei, що підтримують бездротову зарядку. ...>>

Зміна мозку батька після народження дитини 13.06.2024

Нещодавнє дослідження, проведене вченими з Хефейського інституту фізичних наук Китайської академії наук, виявило цікаві зміни у мозку чоловіків після становлення батьками. Ці зміни були пов'язані із залученням догляду за дитиною, проблемами зі сном та симптомами психічного здоров'я. Вчені виявили, що у чоловіків, які стали батьками, спостерігалася втрата об'єму мозку після народження дитини. Ця втрата обсягу була пов'язана з більшою залученістю до виховання дітей, проблемами зі сном та симптомами психічного здоров'я. Дослідники виявили значні зміни у мозку чоловіків між пренатальним та післяпологовим періодом. Зокрема, спостерігалася втрата обсягу сірої речовини, особливо в частинах мозку, відповідальних за вищі функції, такі як мова, пам'ять, вирішення проблем та прийняття рішень. Чоловіки, які приділяли більше уваги своїм дітям та проводили більше часу з ними, втрачали більше обсягу сірої речовини у мозку. Це також відбивалося на їх психічному ...>>

Випадкова новина з Архіву

Алюмінієві батареї краще літій-іонних 12.10.2019

Фізики стверджують, що акумулятори на основі іонів алюмінію набагато ефективніші та безпечніші для екології, ніж популярні сьогодні літієві батареї.

Прогрес неможливо зупинити, і сьогодні всі ми залежимо від батарейок, подобається нам це чи ні. Все від смартфонів до автомобілів вимагає для роботи акумулятор. Однак сучасні літій-іонні мають ряд очевидних недоліків. Нове дослідження показало, що модернізований тип алюмінієвого акумулятора багато в чому перевершує сучасний стандарт.

Основна перевага алюмінієвих акумуляторів – це порівняно низькі виробничі витрати та використання матеріалів, які удосталь зустрічаються на нашій планеті і при цьому легко доступні. Це означає, що людині не доведеться руйнувати цілі екосистеми та витрачати величезні ресурси на те, щоб видобути матеріали для їх виготовлення. Насамперед цей концепт підходить для великомасштабних енергосистем - наприклад для районів, де існує можливість добувати енергію з відновлюваних джерел та її потрібно десь зберігати.

Крім дефіциту літію, виробники класичних літій-іонних акумуляторів також стикаються із проблемою використання кобальту, потенційно небезпечного для людини металу. Якщо промисловцям вдасться перейти на алюміній, ми станемо помітно менше залежати від викопного палива, та й процес виробництва і переробки батарейок помітно спроститься.

Фізик Патрік Йоханссон з Технологічного університету Чалмерса в Швеції також зазначив, що акумулятори нового типу також мають подвоєну енергоємність у порівнянні з тими видами алюмінієвих батарей, що вже існують на ринку. Сам по собі концепт не є новаторським, але якщо раніше як катод використовувався графіт, то тепер його замінив антрахінон.

Цьому винаходу є кудись розвиватися. Особливо це стосується електроліту – хімічної суміші, яка і стимулює рух іонів між катодом та анодом. За словами Йохансона, алюміній у принципі є кращим носієм заряду, ніж літій, оскільки він багатовалентний та "кожен іон компенсує кілька електронів".

Інші цікаві новини:

▪ Підраховано кількість бульбашок у склянці пива

▪ Новий спосіб зв'язатися з інопланетянами

▪ Ефективне навчання по сні

▪ DVD або FMD ROM

▪ Об'єктив Tamron 16-300mm F/3.5-6.3 Di II VC PZD Macro (Model B016)

Стрічка новин науки та техніки, новинок електроніки

 

Цікаві матеріали Безкоштовної технічної бібліотеки:

▪ розділ сайту Будинок, присадибне господарство, хобі. Добірка статей

▪ стаття Смерть однієї людини – це смерть, а смерть двох мільйонів – лише статистика. Крилатий вислів

▪ стаття Як об'єкти пересуваються у космосі? Детальна відповідь

▪ стаття Вимірювач фізичних даних людини. Посадова інструкція

▪ стаття Світлодіодний індикатор у вимикачі. Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки

▪ стаття Гібридний лінійний підсилювач потужності. Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки


All languages ​​of this page

Головна сторінка | Бібліотека | Статті | Карта сайту | Відгуки про сайт

www.diagram.com.ua

www.diagram.com.ua
2000-2024