Меню English Ukrainian російська Головна

Безкоштовна технічна бібліотека для любителів та професіоналів Безкоштовна технічна бібліотека


Перша допомога дитині. Нещасні випадки

Основи першої медичної допомоги / Перша допомога дитині. Нещасні випадки

Основи першої медичної допомоги (ОПМП)

Основи першої медичної допомоги. Перша допомога дитині. Нещасні випадки:

 


 

дивіться інші статті розділу Основи першої медичної допомоги:

Основи першої медичної допомоги (ОПМП)

 


 

Останні новини науки та техніки, новинки електроніки:

Підвищення ефективності квантових точкових сонячних елементів PbS 14.06.2024

Найновіше дослідження в області сонячних технологій є значним проривом в області підвищення ефективності квантових точкових сонячних елементів PbS. Цей метод, заснований на використанні імпульсного світла, пропонує перспективи для спрощення виробництва і розширення застосування цих елементів. Дослідницька група з Інституту науки та технологій Тегу Кенбук розробила інноваційний метод, який використовує імпульсне світло для покращення електропровідності сонячних елементів PbS. Цей метод дозволяє значно скоротити час обробки, необхідне досягнення аналогічних результатів. Квантові точкові сонячні елементи PbS мають значний потенціал у галузі сонячних технологій завдяки своїм фотоелектричним властивостям. Однак утворення дефектів на поверхні може знижувати їх продуктивність. Новий метод допомагає придушити утворення дефектів та покращити електропровідність. Використовуючи сильне світло для завершення проц. ...>>

Магнітний акумулятор Power Bank 5000 мАг 14.06.2024

Huawei вводить на ринок зручний та багатофункціональний зарядний пристрій – Huawei SuperCharge All-in-One Magnetic Power Bank. Цей магнітний акумулятор забезпечує швидку та зручну зарядку вашого телефону Huawei в будь-якому місці та в будь-який час. З товщиною всього 11,26 мм і вагою 141 грам, цей портативний павербанк легко поміщається в кишеню або сумку, що робить його ідеальним для подорожей та повсякденного використання. Незважаючи на свої компактні розміри, цей акумулятор забезпечує достатню кількість енергії для заряджання телефону в дорозі. Новинка підтримує провідну зарядку потужністю 25 Вт та бездротову зарядку до 15 Вт (і до 30 Вт при підключенні до адаптера), забезпечуючи швидку зарядку як самого павербанку, так і інших пристроїв. Акумулятор сумісний з різними протоколами швидкого заряджання, такими як SCP, UFCS і PD, що робить його ідеальним для широкого спектру пристроїв. Також повербанк сумісний з телефонами Huawei, що підтримують бездротову зарядку. ...>>

Зміна мозку батька після народження дитини 13.06.2024

Нещодавнє дослідження, проведене вченими з Хефейського інституту фізичних наук Китайської академії наук, виявило цікаві зміни у мозку чоловіків після становлення батьками. Ці зміни були пов'язані із залученням догляду за дитиною, проблемами зі сном та симптомами психічного здоров'я. Вчені виявили, що у чоловіків, які стали батьками, спостерігалася втрата об'єму мозку після народження дитини. Ця втрата обсягу була пов'язана з більшою залученістю до виховання дітей, проблемами зі сном та симптомами психічного здоров'я. Дослідники виявили значні зміни у мозку чоловіків між пренатальним та післяпологовим періодом. Зокрема, спостерігалася втрата обсягу сірої речовини, особливо в частинах мозку, відповідальних за вищі функції, такі як мова, пам'ять, вирішення проблем та прийняття рішень. Чоловіки, які приділяли більше уваги своїм дітям та проводили більше часу з ними, втрачали більше обсягу сірої речовини у мозку. Це також відбивалося на їх психічному ...>>

Випадкова новина з Архіву

Штучний інтелект допоможе вибрати рецепт 06.09.2017

Вчені Массачусетського технологічного інституту розробили програму, яка може розповісти про рецепт приготування та інгредієнти страви з його фотографії.

Одночасно з серйозним ефектом для звичайних користувачів рішення може принести величезну користь дослідникам. Аналізуючи фото їжі, що викладаються в соціальні мережі, система штучного інтелекту, що отримала назву Pic2Recipe, дасть зріз про гастрономічні особливості жителів тих чи інших країн, регіонів і соціальних груп.

"Здаються нам марними, фотографії в соціальних мережах можуть дати цінне уявлення про звички догляду за здоров'ям і дієтичні переваги, - сказав постдок МТІ Юсуф Айтар (Yusuf Aytar). - Поки ж дослідження в цій галузі за допомогою сучасних технологій ведуться не дуже успішно, так як відсутні скільки-небудь значні обсяги даних для аналізу.

Проект ведуть дві лабораторії МТІ – комп'ютерних наук та штучного інтелекту – у співпраці з Катарським дослідницьким інститутом.

Творці рішення відзначають, що на цьому етапі воно чудово справляється з розпізнаванням десертів, зокрема - різної випічки, але поки зазнає труднощів з менш поширеними продуктами, на зразок суші або смузі. Мета на найближчу перспективу - навчити штучний інтелект визначати спосіб приготування (тушкували їжу або смажили), а також додати варіативності в рецептах на той випадок, якщо користувач не матиме під рукою необхідних інгредієнтів.

Інші цікаві новини:

▪ Розумна система очищення повітря у салоні автомобіля

▪ Протез росте разом із пацієнтом

▪ Ноутбук Dell XPS 13 Developer Edition

▪ Судноплавство забруднює повітря

▪ Нові імпульсні перетворювачі RECOM зі збільшеним вихідним струмом

Стрічка новин науки та техніки, новинок електроніки

 

Цікаві матеріали Безкоштовної технічної бібліотеки:

▪ Розділ сайту Електрику. ПУЕ. Добірка статей

▪ стаття Помпадури. Крилатий вислів

▪ стаття У якій країні з'явилося слово селфі? Детальна відповідь

▪ стаття Настільний свердлильний верстат. Домашня майстерня

▪ стаття Світлодіодна стрічка в настільні лампи. Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки

▪ стаття Ремонт телевізора при дефектах мікросхем пам'яті. Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки


All languages ​​of this page

Головна сторінка | Бібліотека | Статті | Карта сайту | Відгуки про сайт

www.diagram.com.ua

www.diagram.com.ua
2000-2024