Меню English Ukrainian російська Головна

Безкоштовна технічна бібліотека для любителів та професіоналів Безкоштовна технічна бібліотека


Життя чудових фізиків

Безкоштовна бібліотека / Довідник / Життя чудових фізиків

Життя чудових фізиків

Цікава розповідь про історію життя великих вчених, які здійснили революційні відкриття в галузі фізики та радіоелектроніки. На їх честь названо одиниці вимірів основних фізичних величин електротехніки.

Зміст

Шарль де Кулон (1736-1806)

Джеймс Уатт (1736-1819)

Алессандро Вольта (1745-1827)

Андре-Марі Ампер (1775-1836)

Йоганн Гаус (1777-1855)

Георг Ом (1789-1854)

Майкл Фарадей (1791-1867)

Джозеф Генрі (1799-1878)

Вільгельм Вебер (1804-1891)

Джеймс Джоуль (1818-1889)

Олександр Белл (1847-1922)

Нікола Тесла (1856-1943)

Генріх Герц (1857-1894)

Вперед (Шарль де Кулон)

 


 

Останні новини науки та техніки, новинки електроніки:

Час на природі сприймається інакше 06.04.2024

У сучасному світі, насиченому технологіями та швидким темпом життя, сприйняття часу відіграє ключову роль у нашому щоденному досвіді. Однак нові дослідження вчених виявили, що наше сприйняття часу може суттєво змінюватися в залежності від навколишнього середовища. Особливо помітно цей вплив має природа. Дослідження під керівництвом психолога Рікардо Коррейя з Університету Турку у Фінляндії виявило цікавий зв'язок між нашим сприйняттям часу та перебуванням у природному середовищі. Вчені з'ясували, що час здається нам текти повільніше, коли ми знаходимося на свіжому повітрі далеко від міської суєти. Прогулянки сільською місцевістю або час, проведений у зелених парках, створюють відчуття, що час збільшується. Цей ефект природи поширюється як на поточні моменти, а й у наше сприйняття минулого і майбутнього. Завдяки контакту з природою ми стаємо менш схильними до миттєвого задоволення, віддаючи перевагу довгостроковим цілям. Чому ж природа ...>>

Гоночна версія електромобіля Hyundai Ioniq 5 06.04.2024

Розвиток технологій електромобілів ставить перед автомобільною індустрією нові виклики та перспективи. У свою чергу світ гоночного спорту також зазнає змін, вступаючи в нову еру з виходом на трасу електричних гоночних автомобілів. Одним із яскравих прикладів такого розвитку є гоночна версія електромобіля Hyundai Ioniq 5, представлена ​​компанією Hyundai Motor Company. Hyundai Motor Company представила гоночну версію свого електромобіля Ioniq 5, який став частиною офіційних тренувальних заїздів для команд, які готуються до грандіозного заходу – Hyundai N Festival з моторспорту. Цей новий гоночний автомобіль, названий Ioniq 5 N eN1 Cup, обіцяє внести суттєві зміни у світ гоночних змагань. Гоночний автомобіль Ioniq 5 N eN1 Cup використовує ту ж передову технологію електроживлення, що й серійна версія Ioniq 5 N, але з покращеними характеристиками та спеціальними доробками для трасових перегонів. Він оснащений потужним електричним двигуном та ефе ...>>

ДНК із клітин шкіри для створення яйцеклітин 05.04.2024

Безпліддя є серйозною проблемою, яка стикається з багатьма парами по всьому світу. Однією з найпоширеніших причин безпліддя є пошкодження або деградація яйцеклітин. У такому контексті дослідники по всьому світу працюють над методами, які могли б допомогти парам, які зіткнулися з цією проблемою. Одним із останніх досягнень у цій галузі є використання ДНК із клітин шкіри для створення яйцеклітин. Дослідники з університету Орегонського заявили про створення революційного методу, який може допомогти парі з проблемами безпліддя. Вони розробили процедуру, що дозволяє використовувати ДНК із клітин шкіри для формування функціональних яйцеклітин. Представники команди OHSU провели ряд експериментів на мишах, де їм вдалося замінити ядра яйцеклітин клітинами шкіри і в результаті отримати гаплоїдні клітини, що важко відрізняються від природних яйцеклітин. Даний метод передбачає заміну ядер яйцеклітин донорськими клітинами шкіри, що відкриває нові перспективи в галузі репродуктів. ...>>

Випадкова новина з Архіву

Птахи можуть бачити магнітні поля 05.09.2018

Вчені висунули несподівану гіпотезу, яка пояснює, чому птахи не збиваються зі шляху під час міграцій. Можливо, вони мають здатність бачити магнітні поля Землі.

Орнітологи прийшли до висновку, що надзір пернатим забезпечує особливий білок. Білок має назву Cry4 і відноситься до класу криптохромів, які відповідають за здатність розпізнавати синій та ультрафіолетовий кольори та впливають на регулювання циркадних ритмів. Вони зустрічаються не тільки у тварин та птахів, а й у рослин.

Шведські вчені з Лундського університету встановили, що цей білок може бути пов'язаний із можливістю відчувати та бачити магнітне поле планети.

Також вчені з'ясували, що у мігруючих птахів кількість цього білка значно більша, ніж у тих, хто цілий рік живе в одному регіоні.

Інші цікаві новини:

▪ Роботи збудують гігантський телескоп на Місяці

▪ Ракета для польотів на Марс та перельотів на Землі

▪ Матеріал у 10 разів міцніший від сталі

▪ Підсилювач сигналу 4G Wilson Electronics weBoost Drive Sleek

▪ Робот-археолог

Стрічка новин науки та техніки, новинок електроніки

 

Цікаві матеріали Безкоштовної технічної бібліотеки:

▪ розділ сайту Перетворювачі напруги, випрямлячі, інвертори. Добірка статей

▪ стаття Чарлз Лем. Знамениті афоризми

▪ стаття Що таке регенерація? Детальна відповідь

▪ стаття Робота на прободрукарських верстатах. Типова інструкція з охорони праці

▪ стаття Генератор Мяу. Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки

▪ стаття Очищення поверхні від залишків клею. Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки


All languages ​​of this page

Головна сторінка | Бібліотека | Статті | Карта сайту | Відгуки про сайт

www.diagram.com.ua

www.diagram.com.ua
2000-2024