Меню English Ukrainian російська Головна

Безкоштовна технічна бібліотека для любителів та професіоналів Безкоштовна технічна бібліотека


НА ДОЗВІЛЛІ

Ефективні засоби для відпочинку та гарного настрою

Афоризми знаменитих людей. Найпопулярніші цитати відомих авторів

Велика енциклопедія. Питання для вікторини та самоосвіти. Прості відповіді на складні питання

Загадки, ребуси, питання з каверзою. Перевірте свою винахідливість та почуття гумору!

Вікторина онлайн. Цікаві питання на будь-які теми

Цікаві досліди вдома. Цікаві фізичні та хімічні досліди з ілюстраціями

Чи знаєте ви, що... На допомогу ерудиту. База даних з історії, географії, біології, науки, техніки, спорту, культури, традицій народів світу

Зорові ілюзії. Ви впевнені, що насправді бачите те, що бачите?

Історії з життя радіоаматора. Правдиві повчальні історії, розказані з 2002 до 2024 року читачами сайту www.diagram.com.ua

Крилаті слова, фразеологізми. Значення, історія походження, приклади використання

Культурні та дикі рослини. Легенди, міфи, символізм, опис, вирощування, способи застосування

Паліндроми. Чарівні фрази, які читаються однаково зліва направо та навпаки

Популярні латинські слова та фрази. Найвідоміші стійкі вирази латиною

Прислів'я та приказки народів світу. Народна мудрість у коротких висловах

Складання кубика Рубіка. Просте посібник зі збирання кубика Рубіка з докладними ілюстраціями

Довідник кросвордиста. Зручний пошук слова по масці

Ефектні фокуси та їх розгадки. Вражаючі фокуси з докладним поясненням секретів

Вгадай країну прапором. Онлайн гра про прапори, країни та столиці

Чудеса природи. Захоплююча подорож навколо земної кулі

ВИПАДКОВІ СТАТТІ

випадкові статті

ТЕОРІЯ ІЛЮЗІЙ

Теорія ілюзій

ПРИКЛАДИ ІЛЮЗІЙ

Приклади ілюзій

ОБ'ЄМНІ GIF-АНІМАЦІЇ

Об'ємні gif-анімації

ЦЕ ЦІКАВО

Випадкова історія з життя радіоаматора:

Я жив у Абхазії випадково чотири роки. Є така чудова країна, просто казка. Це де все росте, цвіте, де море та сонце. ТБ я тоді не ремонтував, вважав цю справу нижче власної гідності. Але сталося, покликали. У готелі працював хлопець, спритний такий, звали його Зурик, був він грузин, а не абхаз, тоді не важливо було, хто є хто. Дефект був простий, щось із перемикачем каналів, щось не ловило. Я не розумів тоді в телевізорах нічого і досвіду не було жодного, але я пішов. Я навіть узяв осцилограф з роботи, його я включати вмів - щодня з ним працюю. Осцилограф на них враження справив, та ще й яке! Дивом я усунув дефект, тикаючись паяльником по платі перемикача каналів, мабуть, припаяв те, що треба. Зурик мені дав за роботу 65 рублів – половину моєї зарплати (без премії). Я був у шоці. Я задумався, чи може мені телевізори ремонтувати? З того часу не припиняю.
Інші історії з життя радіоаматорів | Випадкова весела історія

Випадкове веселе завдання:

Чоловік зайшов до темної кімнати, щось зачепив, скло розбилося, і Люсі померла. Що сталося?


Інші веселі завдання | Випадкове веселе завдання

Випадкове питання Вікторини онлайн:

На одній із карикатур можна побачити Бісмарка та Папу Римського, які сидять один навпроти одного. Також на карикатурі зображені численні параграфи, які відіграють роль ІХ. Назвіть ЇХ двома словами.


Інші питання Вікторини | Випадкова п'ятірка питань

Випадковий афоризм:

"Исцеления ты требуешь от разума, души и тела. Если Он (Аллах) не велит исцеляться, исцеление превратится в несчастье" (Газали)
Інші афоризми | Випадковий афоризм

Випадкове прислів'я:

Хорошо в песне поется, кабы так делалось. Ромская пословица
Інші прислів'я народів світу | Випадкове прислів'я

Випадковий фразеологізм:

Пустіть Дуньку до Європи!
(Про захоплене ставлення до зовнішнього боку життя західних країн (ірон., знехтує.))
З п'єси "Кохання Ярова" (1926) російського радянського письменника Костянтина Андрійовича Треньова (1876-1945).
Інші фразеологізми | Випадковий фразеологізм

Випадкова фраза латиною:

Gratis. - Бескорыстно (даром, бесплатно).
Інші фрази латиною | Випадкова фраза латиною

Випадковий факт "Чи знаєте Ви?":

В Амстердамському університеті винайдено намисто, що діагностує наближення нападу астми. Мікрофон вловлює звуки дихання, вони аналізуються вбудованим мікропроцесором.
Інші факти "Чи знаєте Ви?" | Випадковий цікавий факт

Випадкова стаття Великої енциклопедії для дітей та дорослих:

Яке популярне уявлення про екіпірування вікінгів є міфом?

Не існує жодних історичних свідчень того, що вікінги билися у рогатих шоломах. Такі головні убори вони носили лише в ритуальних цілях або як прикраса за особливі заслуги. У битві ж рогатий шолом непрактичний, тому що не дозволяє зісковзнути меч противника.
Інші статті Великої енциклопедії | Випадкова стаття Великої енциклопедії

 


 

Останні новини науки та техніки, новинки електроніки:

Четвертий сигнал світлофора 23.05.2024

Протягом останніх десятиліть наукові дослідження та технологічні інновації призвели до значних змін у транспортній сфері. Однак, з розвитком автопілотованих автомобілів, чи варто вжити нових кроків у модернізації дорожньої інфраструктури? Вчені пропонують переглянути стандарти світлофорів, запропонувавши впровадити четвертий сигнал, адаптований для автомобілів з автопілотом. Згідно з дослідженнями, автономні автомобілі можуть значно змінити парадигму роботи світлофорів, що ґрунтуються на принципах, закладених понад сто років тому. Генрі Лю, професор цивільної інженерії з університету Мічігану, разом зі своєю командою впровадив пілотну програму в Бірмінгемі, передмісті Детройта. Використовуючи дані від автомобілів General Motors, вони адаптували час роботи світлофорів, що спричинило поліпшення потоку транспорту. Традиційно більшість світлофорів працюють за фіксованим графіком, не враховуючи актуальної ситуації на дорозі. Дорогі і сло ...>>

Метод повного очищення річок від сміття 23.05.2024

З моменту виявлення проблеми забруднення водойм пластиком, зосередженість досліджень була в основному на поверхневих відкладах, ігноруючи більш приховані і менш помітні частинки, які можуть становити серйозну загрозу для довкілля та здоров'я людини. Проте, вчені оголосили про розробку нового методу виявлення навіть найпомітніших пластикових забруднень у річках. Команда дослідників з Кардіффського університету, Технологічного інституту Карлсруе та компанії Deltares спільно розробила інноваційний підхід до кількісної оцінки таких невидимих ​​забруднювачів. Головний автор дослідження Джеймс Лофті з Університету Кардіффа заявив, що цей метод може перевернути наше уявлення про те, як пластик переміщається в річковому середовищі. За допомогою більш ніж 3000 типових пластикових об'єктів, розміщених у контрольованих умовах, вчені змогли відстежити їх рух із високою точністю. Дослідження показало, що пластикові частинки ведуть себе не та ...>>

Еволюційні аспекти теплолюбності у жінок 22.05.2024

Непросте питання про те, якій температурі воліють люди, особливо гостро стоїть у сімейних стосунках. Суперечки про те, де має бути тепло чи прохолодно, часто виникають між чоловіками та жінками. Однак, на думку дослідників, коріння цієї проблеми сягає глибше, до еволюційних механізмів. Вчені з Ізраїлю провели дослідження, вивчивши 13 птахів та 18 кажанів, щоб виявити можливі відмінності у температурних уподобаннях між самцями та самками. Їх спостереження показали, що самці воліють нижчі температури, тоді як самки воліють тепліші умови. Це феноменальне відкриття дало новий погляд на питання про температурні уподобання у тваринному світі. Аналогічні відмінності сприйняття температури було помічено серед людей. Жінки, згідно з припущеннями, відчувають холод сильніше, що може бути обумовлено їх особливостями метаболізму та виробництва тепла. Ці спостереження підтверджують гіпотезу про те, що переваги в температурі можуть бути частковими. ...>>

Випадкова новина з Архіву

Загальнодоступна карта стану лісів планети 27.02.2014

20 лютого 2014 р. Інститут світових ресурсів спільно з Global Forest Watch запустив новий веб-сайт. У тандемі з цим сайтом було запущено геоінформаційну систему на основі технологій ArcGIS, що дозволяє оперативно відстежувати втрату лісів у всьому світі.

Новий геоінформаційний сервіс дозволяє вести моніторинг стану лісів планети в режимі часу близькому до реального та поєднує дані супутникового спостереження, карти природоохоронних зон, інформацію з мобільних терміналів дослідників, а також масив інформації з баз даних Esri, наприклад Landsat.

Новий геоінформаційний сервіс Global Forest Watch призначений для всіх, хто зацікавлений у збереженні лісів нашої планети, включаючи волонтерів, державних службовців, покупців та постачальників деревини. На думку фахівців Esri, оперативний моніторинг за допомогою геоінформаційних технологій має підвищити ефективність управління лісовими ресурсами, покращити якість життя людей та екологічну обстановку.

За допомогою геоінформаційного порталу на платформі Esri будь-який бажаючий тепер може отримати дані, зібрані фахівцями Global Forest Watch - інформацію із супутників та з багатьох інших джерел. Більш того, авторизовані користувачі можуть додати нові набори даних та додатки для реалізації своїх дослідницьких проектів, що передбачають аналіз різних показників, пов'язаних із змінами лісового покриву планети та окремих регіонів.

Global Forest Watch – це партнерство понад 40 організацій на чолі з Інститутом світових ресурсів. Ця спільнота традиційно інтенсивно використовує геоінформаційні системи, призначені для управління лісовими ресурсами. На жаль, досі моніторинг стану лісового покриву є складною проблемою. Тим часом незайманих лісів на планеті залишається все менше і менше. Так, всупереч поширеній думці про те, що Росія - це країна величезних просторів незайманої природи, за даними 10-річної давності лише 26% російських лісових територій уникли впливу промислової та сільськогосподарської діяльності людини. Контроль за використанням лісів ускладнюється тим, що традиційні методи моніторингу часто не встигають за темпами промислової розробки.

Інші цікаві новини:

▪ 3D-карта Nvidia GeForce GTX Titan X

▪ Кури розповідають про географічні відкриття

▪ Занадто хороша пам'ять

▪ Попит на LCD панелі зростає

▪ Повнокадровий автофокусний об'єктив Meike 85mm F/1.8

Стрічка новин науки та техніки, новинок електроніки

 

Цікаві матеріали Безкоштовної технічної бібліотеки:

▪ розділ сайту Інструменти та механізми для сільського господарства. Добірка статей

▪ стаття Пройти вогонь, воду та мідні труби. Крилатий вислів

▪ стаття Яка країна найменша у світі? Детальна відповідь

▪ стаття Монтажник внутрішніх санітарно-технічних систем та обладнання. Посадова інструкція

▪ стаття Сигналізатор Відчинені двері холодильника. Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки

▪ стаття Вискакуючі ложки. Секрет фокусу


All languages ​​of this page

Головна сторінка | Бібліотека | Статті | Карта сайту | Відгуки про сайт

www.diagram.com.ua

www.diagram.com.ua
2000-2024