Меню English Ukrainian російська Головна

Безкоштовна технічна бібліотека для любителів та професіоналів Безкоштовна технічна бібліотека


Ефектні фокуси та їх розгадки

Ефектні фокуси та їх розгадки

Довідник / Ефектні фокуси та їх розгадки

Коментарі до статті Коментарі до статті

Фокуси зі свічками:

дивіться інші статті розділу Ефектні фокуси та їх розгадки:

Дивіться також: Досліди з фізики та хімії в домашніх умовах

500 цікавих дослідів з фізики та хімії для дітей:

 


 

Останні новини науки та техніки, новинки електроніки:

Підвищення ефективності квантових точкових сонячних елементів PbS 14.06.2024

Найновіше дослідження в області сонячних технологій є значним проривом в області підвищення ефективності квантових точкових сонячних елементів PbS. Цей метод, заснований на використанні імпульсного світла, пропонує перспективи для спрощення виробництва і розширення застосування цих елементів. Дослідницька група з Інституту науки та технологій Тегу Кенбук розробила інноваційний метод, який використовує імпульсне світло для покращення електропровідності сонячних елементів PbS. Цей метод дозволяє значно скоротити час обробки, необхідне досягнення аналогічних результатів. Квантові точкові сонячні елементи PbS мають значний потенціал у галузі сонячних технологій завдяки своїм фотоелектричним властивостям. Однак утворення дефектів на поверхні може знижувати їх продуктивність. Новий метод допомагає придушити утворення дефектів та покращити електропровідність. Використовуючи сильне світло для завершення проц. ...>>

Магнітний акумулятор Power Bank 5000 мАг 14.06.2024

Huawei вводить на ринок зручний та багатофункціональний зарядний пристрій – Huawei SuperCharge All-in-One Magnetic Power Bank. Цей магнітний акумулятор забезпечує швидку та зручну зарядку вашого телефону Huawei в будь-якому місці та в будь-який час. З товщиною всього 11,26 мм і вагою 141 грам, цей портативний павербанк легко поміщається в кишеню або сумку, що робить його ідеальним для подорожей та повсякденного використання. Незважаючи на свої компактні розміри, цей акумулятор забезпечує достатню кількість енергії для заряджання телефону в дорозі. Новинка підтримує провідну зарядку потужністю 25 Вт та бездротову зарядку до 15 Вт (і до 30 Вт при підключенні до адаптера), забезпечуючи швидку зарядку як самого павербанку, так і інших пристроїв. Акумулятор сумісний з різними протоколами швидкого заряджання, такими як SCP, UFCS і PD, що робить його ідеальним для широкого спектру пристроїв. Також повербанк сумісний з телефонами Huawei, що підтримують бездротову зарядку. ...>>

Зміна мозку батька після народження дитини 13.06.2024

Нещодавнє дослідження, проведене вченими з Хефейського інституту фізичних наук Китайської академії наук, виявило цікаві зміни у мозку чоловіків після становлення батьками. Ці зміни були пов'язані із залученням догляду за дитиною, проблемами зі сном та симптомами психічного здоров'я. Вчені виявили, що у чоловіків, які стали батьками, спостерігалася втрата об'єму мозку після народження дитини. Ця втрата обсягу була пов'язана з більшою залученістю до виховання дітей, проблемами зі сном та симптомами психічного здоров'я. Дослідники виявили значні зміни у мозку чоловіків між пренатальним та післяпологовим періодом. Зокрема, спостерігалася втрата обсягу сірої речовини, особливо в частинах мозку, відповідальних за вищі функції, такі як мова, пам'ять, вирішення проблем та прийняття рішень. Чоловіки, які приділяли більше уваги своїм дітям та проводили більше часу з ними, втрачали більше обсягу сірої речовини у мозку. Це також відбивалося на їх психічному ...>>

Випадкова новина з Архіву

Контактні лінзи доповненої реальності 12.04.2022

Каліфорнійська компанія Mojo Vision створила новий досвідчений зразок контактних лінз із технологією доповненої реальності. Переробивши електроніку та змінивши схему живлення, інженери підготували пристрій до випробувань. Також було розроблено перше програмне забезпечення та інтерфейс користувача.

Перший досвідчений зразок компанія представила два роки тому, коли інженерам вдалося створити дисплей, систему насичення киснем, мікрочіп та інструменти керування енергією, а також розробили алгоритми відстеження руху очей. Вже тоді лінзи виглядали як звичайні косметичні контактні лінзи, що змінюють колір очей, хоча приховували у собі цілий комп'ютер із крихітними дисплеями, батареями та іншим.

З того часу Mojo Vision вкладала в розробку програмного забезпечення для лінз, створила базовий код операційної системи і перші компоненти інтерфейсу користувача. Це ПЗ відкриває можливість подальшого розвитку та тестування різних сценаріїв використання лінз споживачами та підприємствами.

Електронна начинка лінз розташована на жорсткому газопроникному пластику, не схожому на матеріал, з якого виготовляють звичайні контактні лінзи. Серед мініатюрних пристроїв – акселерометри, гіроскопи, магнітометри, а також радіозв'язок. Крім того, є мікрочіп для керування живленням, датчик зображень та мікропроцесор.

Одна з головних відмінностей нового прототипу від того, який був представлений у 2020 - відмова від передачі енергії бездротовим з'єднанням на користь батареї, оскільки індуктивний зв'язок не забезпечував безперебійного живлення.

Спочатку компанія визначила своєю цільовою групою людей із слабким зором, яким лінзи допоможуть краще бачити дорожні знаки та іншу необхідну інформацію. А також спортсмени, яким важливо отримувати актуальну інформацію, не відволікаючись від забігу чи матчу. Але поки що розробники не готові говорити про Mojo Lens як про продукт - у найближчі роки пристрій чекає на оптимізацію, налагодження додатків і тестування, яке покаже, ким будуть перші клієнти компанії.

Інші цікаві новини:

▪ Самураї чистили зуби

▪ Плата розширення X-NUCLEO-IDS01A4

▪ Віртуальна панель приладів Skoda

▪ Skype-телефон від ASUS

▪ Електроенергія за картками

Стрічка новин науки та техніки, новинок електроніки

 

Цікаві матеріали Безкоштовної технічної бібліотеки:

▪ Розділ сайту Посадові інструкції. Добірка статей

▪ стаття Бернар Ле Бов'є де Фонтенель. Знамениті афоризми

▪ стаття Яка ймовірність виграшу в пасьянсі Вільний осередок? Детальна відповідь

▪ стаття Аеросани Північ-2. Особистий транспорт

▪ стаття Економимо електроенергію. Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки

▪ стаття Загадки про домашніх тварин


All languages ​​of this page

Головна сторінка | Бібліотека | Статті | Карта сайту | Відгуки про сайт

www.diagram.com.ua

www.diagram.com.ua
2000-2024