Меню English Ukrainian російська Головна

Безкоштовна технічна бібліотека для любителів та професіоналів Безкоштовна технічна бібліотека


Ефектні фокуси та їх розгадки

Ефектні фокуси та їх розгадки

Довідник / Ефектні фокуси та їх розгадки

Коментарі до статті Коментарі до статті

Фокуси з їжею:

дивіться інші статті розділу Ефектні фокуси та їх розгадки:

Дивіться також: Досліди з фізики та хімії в домашніх умовах

500 цікавих дослідів з фізики та хімії для дітей:

 


 

Останні новини науки та техніки, новинки електроніки:

Підвищення ефективності квантових точкових сонячних елементів PbS 14.06.2024

Найновіше дослідження в області сонячних технологій є значним проривом в області підвищення ефективності квантових точкових сонячних елементів PbS. Цей метод, заснований на використанні імпульсного світла, пропонує перспективи для спрощення виробництва і розширення застосування цих елементів. Дослідницька група з Інституту науки та технологій Тегу Кенбук розробила інноваційний метод, який використовує імпульсне світло для покращення електропровідності сонячних елементів PbS. Цей метод дозволяє значно скоротити час обробки, необхідне досягнення аналогічних результатів. Квантові точкові сонячні елементи PbS мають значний потенціал у галузі сонячних технологій завдяки своїм фотоелектричним властивостям. Однак утворення дефектів на поверхні може знижувати їх продуктивність. Новий метод допомагає придушити утворення дефектів та покращити електропровідність. Використовуючи сильне світло для завершення проц. ...>>

Магнітний акумулятор Power Bank 5000 мАг 14.06.2024

Huawei вводить на ринок зручний та багатофункціональний зарядний пристрій – Huawei SuperCharge All-in-One Magnetic Power Bank. Цей магнітний акумулятор забезпечує швидку та зручну зарядку вашого телефону Huawei в будь-якому місці та в будь-який час. З товщиною всього 11,26 мм і вагою 141 грам, цей портативний павербанк легко поміщається в кишеню або сумку, що робить його ідеальним для подорожей та повсякденного використання. Незважаючи на свої компактні розміри, цей акумулятор забезпечує достатню кількість енергії для заряджання телефону в дорозі. Новинка підтримує провідну зарядку потужністю 25 Вт та бездротову зарядку до 15 Вт (і до 30 Вт при підключенні до адаптера), забезпечуючи швидку зарядку як самого павербанку, так і інших пристроїв. Акумулятор сумісний з різними протоколами швидкого заряджання, такими як SCP, UFCS і PD, що робить його ідеальним для широкого спектру пристроїв. Також повербанк сумісний з телефонами Huawei, що підтримують бездротову зарядку. ...>>

Зміна мозку батька після народження дитини 13.06.2024

Нещодавнє дослідження, проведене вченими з Хефейського інституту фізичних наук Китайської академії наук, виявило цікаві зміни у мозку чоловіків після становлення батьками. Ці зміни були пов'язані із залученням догляду за дитиною, проблемами зі сном та симптомами психічного здоров'я. Вчені виявили, що у чоловіків, які стали батьками, спостерігалася втрата об'єму мозку після народження дитини. Ця втрата обсягу була пов'язана з більшою залученістю до виховання дітей, проблемами зі сном та симптомами психічного здоров'я. Дослідники виявили значні зміни у мозку чоловіків між пренатальним та післяпологовим періодом. Зокрема, спостерігалася втрата обсягу сірої речовини, особливо в частинах мозку, відповідальних за вищі функції, такі як мова, пам'ять, вирішення проблем та прийняття рішень. Чоловіки, які приділяли більше уваги своїм дітям та проводили більше часу з ними, втрачали більше обсягу сірої речовини у мозку. Це також відбивалося на їх психічному ...>>

Випадкова новина з Архіву

Створено біорозкладний транзистор на основі білків 24.03.2012

Група вчених за допомогою передових методів із різних галузей науки створили транзистор на основі білків, присутніх в організмі людини. За розрахунками розробників з Тель-Авівського університету, нова технологія може стати основою для різних гнучких електронних наноустроїв, які мають здатність до біорозкладання.

Одна з проблем використання кремнію як напівпровідника полягає в тому, що кремнієвий транзистор повинен створюватися "згори донизу". Виробники беруть листок кремнію і фактично "вирізують" з нього мікрочіп. Цей метод обмежує можливості транзисторів, особливо у плані мініатюризації та гнучкості. Таким чином, кремній стрімко застаріває, до того ж, переробка електроніки, що вийшла з вживання, коштує недешево і забруднює навколишнє середовище.

Вчені використали останні досягнення хімії та біології для створення ідеального транзистора. Вони вивчали різні комбінації протеїнів крові, молока і слизу з метою створення молекул, що самоорганізуються, формують напівпровідникові плівки на нанорівні. У випадку з білками крові, наприклад, вдалося отримати плівки завтовшки близько 4 нанометрів, що у 4,5 рази тонше, ніж при використанні сучасних кремнієвих технологій. За допомогою білків трьох різних видів можна створити повноцінну електронну схему, що має унікальні можливості. Наприклад, білок крові має здатність поглинати кисень, що дозволяє виробляти напівпровідники із певних хімічних речовин.

У свою чергу, молочні протеїни утворюють волокна, що формують структуру транзисторів, тоді як білки слизової оболонки мають можливість утримувати червоний, зелений та синій флуоресцентні барвники. Таким чином, схема може випромінювати біле світло, необхідне для просунутої оптики. У цілому нині, природні особливості кожного білка дають дослідникам можливість керувати властивостями органічного транзистора: змінювати провідність, пам'ять, флуоресценцію тощо.

Транзистори на основі білків можуть зробити прорив в електроніці. Вони ідеально підходять для невеликих гнучких пристроїв, оскільки, на відміну від кремнію, не ламаються. Це дозволить розпочати випуск нового покоління гнучких екранів, мобільних телефонів, біосенсорів, мікропроцесорів тощо. При цьому дана електроніка буде біорозкладною і не завдасть шкоди навколишньому середовищу.

Інші цікаві новини:

▪ 5-дюймовий гнучкий дисплей AMOLED на пластиковій основі

▪ Система рідинного охолодження Alphacool Eiswolf GPX-Pro AiO Radeon VII M01

▪ NCP693 - новий малоспоживаючий LDO-стабілізатор

▪ Геліолодка

▪ Графен стане ще податливішим і гнучкішим

Стрічка новин науки та техніки, новинок електроніки

 

Цікаві матеріали Безкоштовної технічної бібліотеки:

▪ розділ сайту Електробезпека, пожежна безпека. Добірка статей

▪ стаття О, скільки нам відкриттів дивовижних готує просвітництва дух. Крилатий вислів

▪ стаття В якому порядку розташовані планети Сонячної системи? Детальна відповідь

▪ стаття Тріщини на губах. Медична допомога

▪ стаття Розповсюджені туалетні мила. Прості рецепти та поради

▪ Стабілізатор напруги на ОУ, 0,2 ампера. Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки


All languages ​​of this page

Головна сторінка | Бібліотека | Статті | Карта сайту | Відгуки про сайт

www.diagram.com.ua

www.diagram.com.ua
2000-2024