Меню English Ukrainian російська Головна

Безкоштовна технічна бібліотека для любителів та професіоналів Безкоштовна технічна бібліотека


Вікторина онлайн. Перевірте свою ерудицію та вміння мислити логічно

Статті / Вікторина онлайн

Вікторина онлайн

300 000 цікавих питань на будь-які теми.

Випадкова п'ятірка вікторини онлайн:

1. Борхес пише, що людині, оточеній телефонами, розкладами, бюлетенями, телеграфними апаратами, словниками, кіноапаратами, нема чого подорожувати - двадцяте століття перевернув притчу про НЬОГО і НЕЙ. Назвіть ЙОГО та ЇЇ.

 


 

2. У романі Гарольда Койла в Німеччині прийшли до влади неонацистські сили і американські війська змушені евакуюватися з Німеччини на батьківщину. Яке рідкісне слово фігурує у назві статті Вікіпедії, яка повідомляє цей факт?

 


 

3. Саме так називають вчення про смерть.

 


 

4. Вона була винайдена в Норвегії у 1900 році. Речіця начебто проста, але незамінна досі. У багатьох країнах випускають щороку мільйони таких дрібниць. У центрі Осло їй навіть встановлено п'ятиметрову пам'ятку. Назвіть її.

 


 

5. Це перекладається французькою як "allure". Цим славилася героїня одного із романів Фейхтвангера. Що це?

 


 

 Ще випадкова п'ятірка питань вікторини онлайн

Інші питання Вікторини онлайн:

Хто у своїх мемуарах згадує "суворого тезку з молотом у руці"?

Ніколас ТалЕб іронічно називає ЇЇ дзвоном, під який любителі середнього та нормального прагнуть все підводити. Назвіть прізвище уродженця Брауншвейга, яке нерідко фігурує у ЇЇ назві.

За традицією змінювати килим, нинішній господар цього кабінету замінив світло-синій килим із традиційним зображенням на світло-бежевий зі світло-коричневими смугами. Багато хто з Вас знає адресу будинку, де розташований цей кабінет, але до чого подробиці, назвіть місто, в якому розташований цей будинок.

У мікрооповіданні Святослава Логінова "Самоміння" ВІН думав: "Перестарався я", дивлячись, як за вікном падає сніг.

 


 

Останні новини науки та техніки, новинки електроніки:

Антивітаміни замість антибіотиків 13.04.2024

Проблема бактеріальної резистентності до антибіотиків стає дедалі серйознішою, створюючи загрозу ефективного лікування інфекцій. У світлі цього дослідники шукають нові шляхи боротьби із супербактеріями. Одним із перспективних напрямків є використання антивітамінів, здатних надавати антибактеріальну дію. Антивітаміни, хоч і відомі як речовини, протилежні до вітамінів, виявилися перспективним інструментом у боротьбі з бактеріальною резистентністю до антибіотиків. Дослідження, проведене вченими з Геттінгенського університету в Німеччині, підтвердило їхній потенціал у створенні нових препаратів для боротьби з небезпечними інфекціями. У зв'язку з поширенням супербактерій, стійких до антибіотиків, виникає необхідність пошуку альтернативних методів лікування. Антивітаміни є молекулами, аналогічними вітамінам, але здатні пригнічувати активність бактерій без шкоди для організму людини. На даний момент науці відомі всього три антивітаміни: троянді ...>>

Морозостійкий електроліт для літій-іонних батарей 13.04.2024

Розвиток технологій зберігання енергії відіграє ключову роль у створенні більш безпечних, ефективних та довговічних джерел живлення. У цьому контексті дослідження в галузі твердотільних літій-іонних батарей набувають особливої ​​важливості. Нещодавні відкриття японських учених із Токійського університету науки в галузі морозостійкого електроліту відкривають нові перспективи для розвитку цієї технології. Японські дослідники з Токійського університету науки анонсували відкриття стабільного та високопровідного літій-іонного провідника, який може стати важливим компонентом твердотільних літій-іонних батарей. Твердотілі літій-іонні акумулятори з твердим електролітом стають все більш перспективними у сфері енергозбереження завдяки своїй безпеці та надійності. Однак донедавна їх широке використання ускладнювали низька провідність і проблеми з контактом електрода з твердим електролітом. Японські дослідники розробили стабільний та високопровідний літій-іо ...>>

Кросівки, що змінюють свій розмір 12.04.2024

У світі моди та технологій з'являються дивовижні новинки, які не лише задовольняють естетичні потреби, а й вирішують практичні проблеми. Однією з таких інновацій є концепт кросівок 4Steps, створений дизайнером Мішелем Ді Карло. Ці кросівки обіцяють вирішити проблему постійного зростання дитячих ніг та забезпечити комфорт та зручність протягом усього періоду активного зростання. Дизайнер Мішель Ді Карло представив унікальний концепт кросівок 4Steps, які можуть змінювати свій розмір, розтягуючись разом з ногами підлітків, що ростуть. Цей інноваційний проект покликаний вирішити проблему постійної необхідності купівлі нового взуття через зростання дітей. Кросівки складаються всього з трьох деталей: основи, підошви та форми шкарпетки із щільної тканини. Для збільшення розміру взуття достатньо розібрати його, витягнути по стопі і знову зібрати деталі, потім зав'язати шнурки. Унікальна конструкція утримується еластичними шнурками, що забезпечує надійну фіксацію та комфорт при носінні. ...>>

Випадкова новина з Архіву

LTE-модеми Intel 26.08.2013

Перші поставки LTE-модемів Intel розпочне вже цього місяця. Нові пристрої, які випускатиме TSMC, підтримують 15 діапазонів частот. При цьому Intel знадобиться 2-3 роки на освоєння цих модемів у власному виробництві.

Теоретично максимальна пропускна здатність LTE-модему Cat 3 становить 100 Мбіт/с.

У IV кв. очікується поява пристроїв Cat 4 з пропускною здатністю 150 Мбіт/с та підтримкою технології передачі голосу в мережах VoLTE (Voice over LTE).

У першій половині наступного року Intel почне постачання кристалів з підтримкою агрегації несучих, в якій використовується більше одного каналу для збільшення смуги пропускання та підвищення швидкості передачі даних до 1 Гбіт/с, що передбачається стандартом LTE Advanced.

Інші цікаві новини:

▪ Надгострий ніж із дерева

▪ Електронні плічка Panasonic Nanoe X

▪ Модулі живлення типу SPM

▪ SAMSUNG: жорсткі диски не мають перспективи

▪ Взаємодія радіації із водою

Стрічка новин науки та техніки, новинок електроніки

 

Цікаві матеріали Безкоштовної технічної бібліотеки:

▪ Розділ сайту Електрику. ПТЕ. Добірка статей

▪ стаття Сигналізатор порогових швидкостей дельтаплана Поради моделісту

▪ стаття Чи можна харчуватися одноманітно? Детальна відповідь

▪ стаття Арніка гірська. Легенди, вирощування, способи застосування

▪ стаття Позивні аматорських радіостанцій. Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки

▪ стаття Сеанс гіпнозу. Секрет фокусу


All languages ​​of this page

Головна сторінка | Бібліотека | Статті | Карта сайту | Відгуки про сайт

www.diagram.com.ua

www.diagram.com.ua
2000-2024