Меню English Ukrainian російська Головна

Безкоштовна технічна бібліотека для любителів та професіоналів Безкоштовна технічна бібліотека


Ефектні фокуси та їх розгадки

Ефектні фокуси та їх розгадки

Довідник / Ефектні фокуси та їх розгадки

Коментарі до статті Коментарі до статті

Фокуси з коробками:

дивіться інші статті розділу Ефектні фокуси та їх розгадки:

Дивіться також: Досліди з фізики та хімії в домашніх умовах

500 цікавих дослідів з фізики та хімії для дітей:

 


 

Останні новини науки та техніки, новинки електроніки:

Підвищення ефективності квантових точкових сонячних елементів PbS 14.06.2024

Найновіше дослідження в області сонячних технологій є значним проривом в області підвищення ефективності квантових точкових сонячних елементів PbS. Цей метод, заснований на використанні імпульсного світла, пропонує перспективи для спрощення виробництва і розширення застосування цих елементів. Дослідницька група з Інституту науки та технологій Тегу Кенбук розробила інноваційний метод, який використовує імпульсне світло для покращення електропровідності сонячних елементів PbS. Цей метод дозволяє значно скоротити час обробки, необхідне досягнення аналогічних результатів. Квантові точкові сонячні елементи PbS мають значний потенціал у галузі сонячних технологій завдяки своїм фотоелектричним властивостям. Однак утворення дефектів на поверхні може знижувати їх продуктивність. Новий метод допомагає придушити утворення дефектів та покращити електропровідність. Використовуючи сильне світло для завершення проц. ...>>

Магнітний акумулятор Power Bank 5000 мАг 14.06.2024

Huawei вводить на ринок зручний та багатофункціональний зарядний пристрій – Huawei SuperCharge All-in-One Magnetic Power Bank. Цей магнітний акумулятор забезпечує швидку та зручну зарядку вашого телефону Huawei в будь-якому місці та в будь-який час. З товщиною всього 11,26 мм і вагою 141 грам, цей портативний павербанк легко поміщається в кишеню або сумку, що робить його ідеальним для подорожей та повсякденного використання. Незважаючи на свої компактні розміри, цей акумулятор забезпечує достатню кількість енергії для заряджання телефону в дорозі. Новинка підтримує провідну зарядку потужністю 25 Вт та бездротову зарядку до 15 Вт (і до 30 Вт при підключенні до адаптера), забезпечуючи швидку зарядку як самого павербанку, так і інших пристроїв. Акумулятор сумісний з різними протоколами швидкого заряджання, такими як SCP, UFCS і PD, що робить його ідеальним для широкого спектру пристроїв. Також повербанк сумісний з телефонами Huawei, що підтримують бездротову зарядку. ...>>

Зміна мозку батька після народження дитини 13.06.2024

Нещодавнє дослідження, проведене вченими з Хефейського інституту фізичних наук Китайської академії наук, виявило цікаві зміни у мозку чоловіків після становлення батьками. Ці зміни були пов'язані із залученням догляду за дитиною, проблемами зі сном та симптомами психічного здоров'я. Вчені виявили, що у чоловіків, які стали батьками, спостерігалася втрата об'єму мозку після народження дитини. Ця втрата обсягу була пов'язана з більшою залученістю до виховання дітей, проблемами зі сном та симптомами психічного здоров'я. Дослідники виявили значні зміни у мозку чоловіків між пренатальним та післяпологовим періодом. Зокрема, спостерігалася втрата обсягу сірої речовини, особливо в частинах мозку, відповідальних за вищі функції, такі як мова, пам'ять, вирішення проблем та прийняття рішень. Чоловіки, які приділяли більше уваги своїм дітям та проводили більше часу з ними, втрачали більше обсягу сірої речовини у мозку. Це також відбивалося на їх психічному ...>>

Випадкова новина з Архіву

Золото зі сміття 30.06.2020

Вчені з Корейського інституту передових технологій розробили полімер, що дозволяє вилучати з чіпів та плат електронних пристроїв рідкісні та дорогоцінні метали для їхнього повторного використання. Нова органічна сполука називається порфірин і є речовиною з безліччю найдрібніших пір, які здатні вловлювати атоми рідкісних і дорогоцінних металів.

Відповідно до технології електронне сміття спочатку розчиняється в кислоті, після чого в розчин, що вийшов, додається новий полімер.

У ході експериментів з'ясувалося, що найбільш сприйнятливим до полімеру виявилося золото: за 30 хвилин за допомогою даного методу можна повернути до 94% цього металу, що знаходиться в розчині. Це у 10 разів більше, ніж у випадку з іншими металами, зокрема платиною.

При цьому полімер можна використовувати багаторазово, навіть після того, як він зібрав золото в попередній реакції з кислотою.

За підрахунками розробників, один грам нової речовини коштує $5, тоді як вартість золота, що видобувається з його допомогою, досягає $64. Причому в міру повторного використання собівартість золотовидобування знижуватиметься.

Інші цікаві новини:

▪ Створення нових рослин без вбудовування ДНК

▪ Прогноз про відмову про телевізори не підтвердився

▪ Індикатори на полімерних світлодіодах

▪ Чоловічий та жіночий мозок співпрацюють по-різному

▪ Кремній-вуглець продовжить термін служби акумуляторів

Стрічка новин науки та техніки, новинок електроніки

 

Цікаві матеріали Безкоштовної технічної бібліотеки:

▪ Розділ сайту Електротехнічні матеріали. Добірка статей

▪ стаття На землі мир, у людях благовоління. Крилатий вислів

▪ стаття Які птахи 1995 року змусили НАСА відкласти запуск шатла Дискавері? Детальна відповідь

▪ стаття Гарбуз смердючий. Легенди, вирощування, способи застосування

▪ стаття Прийом KB на детектор. Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки

▪ Стабілізатор температури жала побутового паяльника. Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки


All languages ​​of this page

Головна сторінка | Бібліотека | Статті | Карта сайту | Відгуки про сайт

www.diagram.com.ua

www.diagram.com.ua
2000-2024