Меню English Ukrainian російська Головна

Безкоштовна технічна бібліотека для любителів та професіоналів Безкоштовна технічна бібліотека


Будівельнику, домашньому майстру

Довідник / Будівельнику, домашньому майстру

Розділ "Будівельнику, домашньому майстру" містить велику добірку статей та порад, які допоможуть вам здійснити різноманітні будівельні та ремонтні проекти. Ви знайдете багато корисної інформації для всіх, хто прагне якісно виконати роботи з будівництва та ремонту. Цікаві статті розділу допоможуть розібратися з вибором та встановленням різних систем, а також дають поради щодо оптимального використання інструментів та матеріалів.

 


 

Дивіться також статті розділу Інструменти та механізми для сільського господарства

 


 

Останні новини науки та техніки, новинки електроніки:

Час на природі сприймається інакше 06.04.2024

У сучасному світі, насиченому технологіями та швидким темпом життя, сприйняття часу відіграє ключову роль у нашому щоденному досвіді. Однак нові дослідження вчених виявили, що наше сприйняття часу може суттєво змінюватися в залежності від навколишнього середовища. Особливо помітно цей вплив має природа. Дослідження під керівництвом психолога Рікардо Коррейя з Університету Турку у Фінляндії виявило цікавий зв'язок між нашим сприйняттям часу та перебуванням у природному середовищі. Вчені з'ясували, що час здається нам текти повільніше, коли ми знаходимося на свіжому повітрі далеко від міської суєти. Прогулянки сільською місцевістю або час, проведений у зелених парках, створюють відчуття, що час збільшується. Цей ефект природи поширюється як на поточні моменти, а й у наше сприйняття минулого і майбутнього. Завдяки контакту з природою ми стаємо менш схильними до миттєвого задоволення, віддаючи перевагу довгостроковим цілям. Чому ж природа ...>>

Гоночна версія електромобіля Hyundai Ioniq 5 06.04.2024

Розвиток технологій електромобілів ставить перед автомобільною індустрією нові виклики та перспективи. У свою чергу світ гоночного спорту також зазнає змін, вступаючи в нову еру з виходом на трасу електричних гоночних автомобілів. Одним із яскравих прикладів такого розвитку є гоночна версія електромобіля Hyundai Ioniq 5, представлена ​​компанією Hyundai Motor Company. Hyundai Motor Company представила гоночну версію свого електромобіля Ioniq 5, який став частиною офіційних тренувальних заїздів для команд, які готуються до грандіозного заходу – Hyundai N Festival з моторспорту. Цей новий гоночний автомобіль, названий Ioniq 5 N eN1 Cup, обіцяє внести суттєві зміни у світ гоночних змагань. Гоночний автомобіль Ioniq 5 N eN1 Cup використовує ту ж передову технологію електроживлення, що й серійна версія Ioniq 5 N, але з покращеними характеристиками та спеціальними доробками для трасових перегонів. Він оснащений потужним електричним двигуном та ефе ...>>

ДНК із клітин шкіри для створення яйцеклітин 05.04.2024

Безпліддя є серйозною проблемою, яка стикається з багатьма парами по всьому світу. Однією з найпоширеніших причин безпліддя є пошкодження або деградація яйцеклітин. У такому контексті дослідники по всьому світу працюють над методами, які могли б допомогти парам, які зіткнулися з цією проблемою. Одним із останніх досягнень у цій галузі є використання ДНК із клітин шкіри для створення яйцеклітин. Дослідники з університету Орегонського заявили про створення революційного методу, який може допомогти парі з проблемами безпліддя. Вони розробили процедуру, що дозволяє використовувати ДНК із клітин шкіри для формування функціональних яйцеклітин. Представники команди OHSU провели ряд експериментів на мишах, де їм вдалося замінити ядра яйцеклітин клітинами шкіри і в результаті отримати гаплоїдні клітини, що важко відрізняються від природних яйцеклітин. Даний метод передбачає заміну ядер яйцеклітин донорськими клітинами шкіри, що відкриває нові перспективи в галузі репродуктів. ...>>

Випадкова новина з Архіву

Випробовано новий марсохід 26.03.2019

NASA провело випробування нового марсоходу Mars 2020. Апарат, як очікується, буде запущено до Червоної планети наступного року.

Новий марсохід NASA, згідно з планами агентства, буде запущено у липні 2020 року. Апарат шукатиме відповіді на одні з ключових питань про Червону планету, у тому числі шукатиме ознаки її житла в далекому минулому. Ровер буде також обладнаний буром та збере зразки ґрунту.

Втім, щоб успішно виконати місію, ровер повинен спочатку успішно дістатися до поверхні Марса і здійснити посадку в кратері Езеро. Процес приземлення займе близько семи хвилин, і він є особливо складним тому, що апарат керуватиметься автономно, за допомогою спеціального ПЗ, і команда місії не зможе якось в нього втрутитися (вона тільки отримає інформацію про успішне або неуспішне приземлення).

Зараз фахівці місії випробовують необхідні апаратну і програмну частини ровера. Нещодавно, у січні 2019 року, було зроблено перший тест під назвою Systems Test 1 (ST1), повідомляє NASA. У ході цього тесту інженери запустили електронні системи ровера і випробували програмне забезпечення апарату в різних змодельованих фазах його подорожі до Марса. Загалом дані випробування визнали успішними, проте наголосили на низці моментів, які можуть бути покращені.

Ровер Mars 2020, як очікується, буде запущений 17 липня 2020 з космодрому на мисі Канаверал за допомогою ракети-носія Atlas 541. Передбачається, що поверхні Марса апарат досягне 18 лютого 2021 року.

Інші цікаві новини:

▪ Робот-археолог

▪ Датчик пульсу для ноутбука

▪ Електромагнітне передбачення землетрусів

▪ Невидимий бар'єр на поверхні океану запобігає поглинанню CO2

▪ Досягнуто швидкість передачі даних 43 терабіти в секунду

Стрічка новин науки та техніки, новинок електроніки

 

Цікаві матеріали Безкоштовної технічної бібліотеки:

▪ розділ сайту Крилаті слова, фразеологізми. Добірка статей

▪ клацніть кобилу в ніс - вона махне хвостом. Крилатий вислів

▪ стаття Яке метро найдовше? Детальна відповідь

▪ стаття Мірра. Легенди, вирощування, способи застосування

▪ стаття ГІР для налаштування дротяних антен. Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки

▪ стаття Транзистори польові вітчизняні та їх закордонні аналоги. Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки


All languages ​​of this page

Головна сторінка | Бібліотека | Статті | Карта сайту | Відгуки про сайт

www.diagram.com.ua

www.diagram.com.ua
2000-2024