Меню English Ukrainian російська Головна

Безкоштовна технічна бібліотека для любителів та професіоналів Безкоштовна технічна бібліотека


Афоризми знаменитих людей

Безкоштовна бібліотека / Афоризми знаменитих людей

Великий довідник афоризмів. Більше 10000 XNUMX популярних цитат відомих авторів.

Випадкова п'ятірка афоризмів

Дивіться також розділи Крилаті слова, фразеологізми и Прислів'я та приказки народів світу.

Афоризми знаменитих людей

Список авторів найпопулярніших афоризмів:

Дивіться також розділи Крилаті слова, фразеологізми и Прислів'я та приказки народів світу.

 

 


 

Останні новини науки та техніки, новинки електроніки:

Антивітаміни замість антибіотиків 13.04.2024

Проблема бактеріальної резистентності до антибіотиків стає дедалі серйознішою, створюючи загрозу ефективного лікування інфекцій. У світлі цього дослідники шукають нові шляхи боротьби із супербактеріями. Одним із перспективних напрямків є використання антивітамінів, здатних надавати антибактеріальну дію. Антивітаміни, хоч і відомі як речовини, протилежні до вітамінів, виявилися перспективним інструментом у боротьбі з бактеріальною резистентністю до антибіотиків. Дослідження, проведене вченими з Геттінгенського університету в Німеччині, підтвердило їхній потенціал у створенні нових препаратів для боротьби з небезпечними інфекціями. У зв'язку з поширенням супербактерій, стійких до антибіотиків, виникає необхідність пошуку альтернативних методів лікування. Антивітаміни є молекулами, аналогічними вітамінам, але здатні пригнічувати активність бактерій без шкоди для організму людини. На даний момент науці відомі всього три антивітаміни: троянді ...>>

Морозостійкий електроліт для літій-іонних батарей 13.04.2024

Розвиток технологій зберігання енергії відіграє ключову роль у створенні більш безпечних, ефективних та довговічних джерел живлення. У цьому контексті дослідження в галузі твердотільних літій-іонних батарей набувають особливої ​​важливості. Нещодавні відкриття японських учених із Токійського університету науки в галузі морозостійкого електроліту відкривають нові перспективи для розвитку цієї технології. Японські дослідники з Токійського університету науки анонсували відкриття стабільного та високопровідного літій-іонного провідника, який може стати важливим компонентом твердотільних літій-іонних батарей. Твердотілі літій-іонні акумулятори з твердим електролітом стають все більш перспективними у сфері енергозбереження завдяки своїй безпеці та надійності. Однак донедавна їх широке використання ускладнювали низька провідність і проблеми з контактом електрода з твердим електролітом. Японські дослідники розробили стабільний та високопровідний літій-іо ...>>

Кросівки, що змінюють свій розмір 12.04.2024

У світі моди та технологій з'являються дивовижні новинки, які не лише задовольняють естетичні потреби, а й вирішують практичні проблеми. Однією з таких інновацій є концепт кросівок 4Steps, створений дизайнером Мішелем Ді Карло. Ці кросівки обіцяють вирішити проблему постійного зростання дитячих ніг та забезпечити комфорт та зручність протягом усього періоду активного зростання. Дизайнер Мішель Ді Карло представив унікальний концепт кросівок 4Steps, які можуть змінювати свій розмір, розтягуючись разом з ногами підлітків, що ростуть. Цей інноваційний проект покликаний вирішити проблему постійної необхідності купівлі нового взуття через зростання дітей. Кросівки складаються всього з трьох деталей: основи, підошви та форми шкарпетки із щільної тканини. Для збільшення розміру взуття достатньо розібрати його, витягнути по стопі і знову зібрати деталі, потім зав'язати шнурки. Унікальна конструкція утримується еластичними шнурками, що забезпечує надійну фіксацію та комфорт при носінні. ...>>

Випадкова новина з Архіву

NASA змінить формулу ракетного палива 12.06.2019

Національне управління з аеронавтики та дослідження космічного простору (NASA) почне використовувати новий вид палива, що, як очікується, прискорить процес підготовки ракет-носіїв та зробить космічні запуски більш безпечними та ефективними.

Як зазначається, основою палива в більшості сучасних ракет-носіїв є гідразин - безбарвна та надзвичайно токсична рідина. Через підвищений рівень небезпеки інженери витрачають більше часу на підготовку ракет до запусків і безпосередньо їх заправлення паливом.

Однак у NASA знайшли новий безпечніший замінник палива на гідразині - нітрат гідроксиламіну, який підпалюється завдяки окислювачу. Ця хімічна сполука не тільки не є токсичною, але й більш ефективною, ніж паливо, що використовується зараз.

За допомогою нового палива NASA планує покращити продуктивність ракет на 50%. Це стане особливо корисним для місій на Місяць та Марс, оскільки ракети зможуть транспортувати вантаж на великі відстані та витрачати менше палива.

Очікується, що нове паливо протестують вже наприкінці цього місяця, коли некомерційна організація Планетарна спільнота Green Propellant Infusion Mission (GPIM) відправить LightSail-2 на ракеті компанії SpaceX Falcon Heavy.

Інші цікаві новини:

▪ Біг із віртуальним суперником

▪ Молекулярні машини забезпечать прорив у медицині

▪ Постійний Інтернет в автомобілі

▪ Виявлено унікальний подвійний астероїд

▪ Нова серія мікросхем S1R77000

Стрічка новин науки та техніки, новинок електроніки

 

Цікаві матеріали Безкоштовної технічної бібліотеки:

▪ розділ сайту Заземлення та занулення. Добірка статей

▪ стаття Гумбольдт Олександр. Біографія вченого

▪ стаття Які держави не мають виходу до моря другого порядку? Детальна відповідь

▪ стаття Електрослюсар будівельний. Типова інструкція з охорони праці

▪ стаття Реле часу для світильника Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки

▪ стаття Приймач прямого перетворення. Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки


All languages ​​of this page

Головна сторінка | Бібліотека | Статті | Карта сайту | Відгуки про сайт

www.diagram.com.ua

www.diagram.com.ua
2000-2024