Меню English Ukrainian російська Головна

Безкоштовна технічна бібліотека для любителів та професіоналів Безкоштовна технічна бібліотека


Культурні та дикі рослини. Легенди, міфи, символізм, опис, вирощування, способи застосування

Довідник / Культурні та дикі рослини

Культурні та дикі рослини. Легенди, міфи, символізм, опис, вирощування, способи застосування

Вгадайте рослину по картинці. Щоб отримати відповідь, натисніть на посилання.

Грати в гру "Вгадай рослину по картинці"

Статті про культурні та дикі рослини

Детальна інформація про найпопулярніші культурні та дикі рослини світу.

Міфи та легенди, символізм. Ботанічний опис, історія походження, харчова цінність, вирощування, господарське значення. Використання у кулінарії, медицині, косметології, промисловості. Рецепти та поради.

Близько 2000 видів, понад 6000 ілюстрацій.

Види рослин за абеткою | Латинські назви за абеткою

 


 

Останні новини науки та техніки, новинки електроніки:

Антивітаміни замість антибіотиків 13.04.2024

Проблема бактеріальної резистентності до антибіотиків стає дедалі серйознішою, створюючи загрозу ефективного лікування інфекцій. У світлі цього дослідники шукають нові шляхи боротьби із супербактеріями. Одним із перспективних напрямків є використання антивітамінів, здатних надавати антибактеріальну дію. Антивітаміни, хоч і відомі як речовини, протилежні до вітамінів, виявилися перспективним інструментом у боротьбі з бактеріальною резистентністю до антибіотиків. Дослідження, проведене вченими з Геттінгенського університету в Німеччині, підтвердило їхній потенціал у створенні нових препаратів для боротьби з небезпечними інфекціями. У зв'язку з поширенням супербактерій, стійких до антибіотиків, виникає необхідність пошуку альтернативних методів лікування. Антивітаміни є молекулами, аналогічними вітамінам, але здатні пригнічувати активність бактерій без шкоди для організму людини. На даний момент науці відомі всього три антивітаміни: троянді ...>>

Морозостійкий електроліт для літій-іонних батарей 13.04.2024

Розвиток технологій зберігання енергії відіграє ключову роль у створенні більш безпечних, ефективних та довговічних джерел живлення. У цьому контексті дослідження в галузі твердотільних літій-іонних батарей набувають особливої ​​важливості. Нещодавні відкриття японських учених із Токійського університету науки в галузі морозостійкого електроліту відкривають нові перспективи для розвитку цієї технології. Японські дослідники з Токійського університету науки анонсували відкриття стабільного та високопровідного літій-іонного провідника, який може стати важливим компонентом твердотільних літій-іонних батарей. Твердотілі літій-іонні акумулятори з твердим електролітом стають все більш перспективними у сфері енергозбереження завдяки своїй безпеці та надійності. Однак донедавна їх широке використання ускладнювали низька провідність і проблеми з контактом електрода з твердим електролітом. Японські дослідники розробили стабільний та високопровідний літій-іо ...>>

Кросівки, що змінюють свій розмір 12.04.2024

У світі моди та технологій з'являються дивовижні новинки, які не лише задовольняють естетичні потреби, а й вирішують практичні проблеми. Однією з таких інновацій є концепт кросівок 4Steps, створений дизайнером Мішелем Ді Карло. Ці кросівки обіцяють вирішити проблему постійного зростання дитячих ніг та забезпечити комфорт та зручність протягом усього періоду активного зростання. Дизайнер Мішель Ді Карло представив унікальний концепт кросівок 4Steps, які можуть змінювати свій розмір, розтягуючись разом з ногами підлітків, що ростуть. Цей інноваційний проект покликаний вирішити проблему постійної необхідності купівлі нового взуття через зростання дітей. Кросівки складаються всього з трьох деталей: основи, підошви та форми шкарпетки із щільної тканини. Для збільшення розміру взуття достатньо розібрати його, витягнути по стопі і знову зібрати деталі, потім зав'язати шнурки. Унікальна конструкція утримується еластичними шнурками, що забезпечує надійну фіксацію та комфорт при носінні. ...>>

Випадкова новина з Архіву

Намічено олімпіаду для кіборгів 07.04.2014

У жовтні 2016 р. у Швейцарії відбудеться перша у світі олімпіада кіборгів, у якій змагатимуться люди з обмеженими можливостями, оснащені сучасними механічними та електронними протезами.

У рамках Cybathlon буде проведено 6 змагань. У кожному змаганні візьмуть участь люди з обмеженими можливостями, оснащені певним видом протеза або обладнанням: протезом ніг та колін, протезом кистей, інвалідними візками з електроприводом, екзоскелетом з електроприводом, протезами з електростимуляцією та нейро-комп'ютерним інтерфейсом.

За допомогою нейро-комп'ютерного інтерфейсу паралізовані люди зможуть керувати автомобілем або конем у комп'ютерній грі за допомогою думок. Тривалість заїзду складе 5-10 хвилин, що досить багато, враховуючи, що сучасні нейро-комп'ютерні інтерфейси вимагають уявної концентрації. Процес виводитиметься на великі дисплеї, щоб його могли побачити глядачі.

Учасники змагань зможуть користуватися як доступними на комерційному ринку протезами, так і пристроями різними лабораторіями в розробці.

У кожному змаганні присуджуватимуться два комплекти медалей. Одним із них нагороджуватиметься переможець змагання; іншим – постачальник протеза.

Організатором олімпіади виступить швейцарський центр досліджень у галузі робототехніки NCCR Robotic за участю Швейцарської вищої технічної школи Цюріха.

Основні завдання заходу полягають у знайомстві громадськості із досягненнями у сфері допоміжних систем, а також з технічними складнощами, з якими стикаються їхні розробники.

До того, як у 2016 р. у Цюріху відбудеться вказана олімпіада, побачити у дії сучасні розробки у галузі допоміжних систем на спортивній арені можна буде вже цього літа.

Чемпіонат світу з футболу, який пройде у Бразилії з червня по липень цього року, буде відкрито паралізованим підлітком. Використовуючи екзоскелет з електроприводом, оснащений технологією мислення, він зробить перший церемоніальний удар по м'ячу.

Інші цікаві новини:

▪ Гіперстабільний штучний білок

▪ Життя без паролів

▪ Гіперзвукову ракету готує до випробувань

▪ У старінні інтелекту винна генетика

▪ Розкрито секрет міцності волосків кропиви та комариних хоботків.

Стрічка новин науки та техніки, новинок електроніки

 

Цікаві матеріали Безкоштовної технічної бібліотеки:

▪ Розділ сайту Цікаві факти. Добірка статей

▪ стаття Гаррієт Елізабет Бічер-Стоу. Знамениті афоризми

▪ стаття Чому в одному американському місті висить світлофор, який має зелений сигнал угорі? Детальна відповідь

▪ стаття Кедр сибірський. Легенди, вирощування, способи застосування

▪ стаття Встановлення читання CD. Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки

▪ стаття Універсальний цифровий фільтр. Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки


All languages ​​of this page

Головна сторінка | Бібліотека | Статті | Карта сайту | Відгуки про сайт

www.diagram.com.ua

www.diagram.com.ua
2000-2024