Меню English Ukrainian російська Головна

Безкоштовна технічна бібліотека для любителів та професіоналів Безкоштовна технічна бібліотека


Ефектні фокуси та їх розгадки

Ефектні фокуси та їх розгадки

Довідник / Ефектні фокуси та їх розгадки

Коментарі до статті Коментарі до статті

Фокуси хімічні:

дивіться інші статті розділу Ефектні фокуси та їх розгадки:

Дивіться також: Досліди з фізики та хімії в домашніх умовах

500 цікавих дослідів з фізики та хімії для дітей:

 


 

Останні новини науки та техніки, новинки електроніки:

Підвищення ефективності квантових точкових сонячних елементів PbS 14.06.2024

Найновіше дослідження в області сонячних технологій є значним проривом в області підвищення ефективності квантових точкових сонячних елементів PbS. Цей метод, заснований на використанні імпульсного світла, пропонує перспективи для спрощення виробництва і розширення застосування цих елементів. Дослідницька група з Інституту науки та технологій Тегу Кенбук розробила інноваційний метод, який використовує імпульсне світло для покращення електропровідності сонячних елементів PbS. Цей метод дозволяє значно скоротити час обробки, необхідне досягнення аналогічних результатів. Квантові точкові сонячні елементи PbS мають значний потенціал у галузі сонячних технологій завдяки своїм фотоелектричним властивостям. Однак утворення дефектів на поверхні може знижувати їх продуктивність. Новий метод допомагає придушити утворення дефектів та покращити електропровідність. Використовуючи сильне світло для завершення проц. ...>>

Магнітний акумулятор Power Bank 5000 мАг 14.06.2024

Huawei вводить на ринок зручний та багатофункціональний зарядний пристрій – Huawei SuperCharge All-in-One Magnetic Power Bank. Цей магнітний акумулятор забезпечує швидку та зручну зарядку вашого телефону Huawei в будь-якому місці та в будь-який час. З товщиною всього 11,26 мм і вагою 141 грам, цей портативний павербанк легко поміщається в кишеню або сумку, що робить його ідеальним для подорожей та повсякденного використання. Незважаючи на свої компактні розміри, цей акумулятор забезпечує достатню кількість енергії для заряджання телефону в дорозі. Новинка підтримує провідну зарядку потужністю 25 Вт та бездротову зарядку до 15 Вт (і до 30 Вт при підключенні до адаптера), забезпечуючи швидку зарядку як самого павербанку, так і інших пристроїв. Акумулятор сумісний з різними протоколами швидкого заряджання, такими як SCP, UFCS і PD, що робить його ідеальним для широкого спектру пристроїв. Також повербанк сумісний з телефонами Huawei, що підтримують бездротову зарядку. ...>>

Зміна мозку батька після народження дитини 13.06.2024

Нещодавнє дослідження, проведене вченими з Хефейського інституту фізичних наук Китайської академії наук, виявило цікаві зміни у мозку чоловіків після становлення батьками. Ці зміни були пов'язані із залученням догляду за дитиною, проблемами зі сном та симптомами психічного здоров'я. Вчені виявили, що у чоловіків, які стали батьками, спостерігалася втрата об'єму мозку після народження дитини. Ця втрата обсягу була пов'язана з більшою залученістю до виховання дітей, проблемами зі сном та симптомами психічного здоров'я. Дослідники виявили значні зміни у мозку чоловіків між пренатальним та післяпологовим періодом. Зокрема, спостерігалася втрата обсягу сірої речовини, особливо в частинах мозку, відповідальних за вищі функції, такі як мова, пам'ять, вирішення проблем та прийняття рішень. Чоловіки, які приділяли більше уваги своїм дітям та проводили більше часу з ними, втрачали більше обсягу сірої речовини у мозку. Це також відбивалося на їх психічному ...>>

Випадкова новина з Архіву

Білок редагує інші білки 14.01.2015

Білки є високомолекулярними органічними речовинами, що складаються з альфа-амінокислот. У живих організмах амінокислотний склад білків визначається генетичним кодом, але тепер вчені виявили зовсім інший спосіб побудови білка.

Білки збираються з амінокислот у структурних частинах клітин, які називаються рибосомами, при цьому структура кожного з білків закодована в ДНК. Генетична інформація передається від ДНК рибосоми за допомогою молекул-передавачів інформаційної або матричної РНК, а на основі інформації, переданої молекулами, в рибосомах виконується синтез білка відповідного типу.

Команда американських вчених з Університету Юти, Каліфорнійського та Стенфордського університетів відкрила принципово новий спосіб будівництва білків у живих клітинах. Жовтий потік на фото – білок Rqc2, який, як з'ясувалося, здатний брати на себе функції матричної РНК. Він пов'язаний з молекулами рибосомальної РНК (виділені синім і зеленим) і віддає рибосом (біла спіралеподібна маса) команду вставити в синтезований білок випадкову послідовність амінокислот.

Однак метою роботи білка Rqc2 не є синтез "випадкових" білків - цей процес є лише частиною рециркуляції матеріалу, яка активується у разі виникнення збоїв у синтезі нормального білка. Вченим вдалося зафіксувати, що у разі помилки синтезу молекула білка Rqc2 відразу з'єднується з молекулами рибосомальної РНК, що в результаті призводить до появи в структурі білка, що синтезується, вставки з 20 випадкових ланок амінокислот двох типів - аланіну і треоніну.

Очевидно, така поведінка білка Rqc2 є частиною захисного механізму, який оберігає клітини від появи в них дефектних білків: випадкові послідовності двох амінокислот виконують роль слабких ланок, які сприяють швидкому руйнуванню молекули "бракованого" білка. Дослідники також припускають, що цей механізм може грати роль тесту працездатності рибосом.

Інші цікаві новини:

▪ Ліфт у космос

▪ Акумулятори з бетону

▪ Лазер відведе ракету від мети

▪ Баржа з ​​водневою електротягою

▪ Сонячний катамаран

Стрічка новин науки та техніки, новинок електроніки

 

Цікаві матеріали Безкоштовної технічної бібліотеки:

▪ розділ сайту Радіоелектроніка та електротехніка. Добірка статей

▪ стаття І вистражданий вірш, пронизливо-сумний, вдарить по серцях. Крилатий вислів

▪ стаття Які причини появи на географічних картах островів-примар? Детальна відповідь

▪ стаття Машиніст розчинонасосу. Посадова інструкція

▪ стаття Як збільшити термін служби кінескопу. Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки

▪ стаття Стакан і картки. Секрет фокусу


All languages ​​of this page

Головна сторінка | Бібліотека | Статті | Карта сайту | Відгуки про сайт

www.diagram.com.ua

www.diagram.com.ua
2000-2024