Меню English Ukrainian російська Головна

Безкоштовна технічна бібліотека для любителів та професіоналів Безкоштовна технічна бібліотека


Наука та освіта. Цікаві факти

Довідник / Велика енциклопедія. Питання для вікторини та самоосвіти / Наука та освіта

Велика добірка питань та відповідей на тему Наука та освіта.

Випадкова цікава стаття Великої енциклопедії

 Наука та освіта. Прості відповіді на складні питання:

 


 

 дивіться інші статті розділу Велика енциклопедія. Питання для вікторини та самоосвіти:

 


 

Останні новини науки та техніки, новинки електроніки:

Підвищення ефективності квантових точкових сонячних елементів PbS 14.06.2024

Найновіше дослідження в області сонячних технологій є значним проривом в області підвищення ефективності квантових точкових сонячних елементів PbS. Цей метод, заснований на використанні імпульсного світла, пропонує перспективи для спрощення виробництва і розширення застосування цих елементів. Дослідницька група з Інституту науки та технологій Тегу Кенбук розробила інноваційний метод, який використовує імпульсне світло для покращення електропровідності сонячних елементів PbS. Цей метод дозволяє значно скоротити час обробки, необхідне досягнення аналогічних результатів. Квантові точкові сонячні елементи PbS мають значний потенціал у галузі сонячних технологій завдяки своїм фотоелектричним властивостям. Однак утворення дефектів на поверхні може знижувати їх продуктивність. Новий метод допомагає придушити утворення дефектів та покращити електропровідність. Використовуючи сильне світло для завершення проц. ...>>

Магнітний акумулятор Power Bank 5000 мАг 14.06.2024

Huawei вводить на ринок зручний та багатофункціональний зарядний пристрій – Huawei SuperCharge All-in-One Magnetic Power Bank. Цей магнітний акумулятор забезпечує швидку та зручну зарядку вашого телефону Huawei в будь-якому місці та в будь-який час. З товщиною всього 11,26 мм і вагою 141 грам, цей портативний павербанк легко поміщається в кишеню або сумку, що робить його ідеальним для подорожей та повсякденного використання. Незважаючи на свої компактні розміри, цей акумулятор забезпечує достатню кількість енергії для заряджання телефону в дорозі. Новинка підтримує провідну зарядку потужністю 25 Вт та бездротову зарядку до 15 Вт (і до 30 Вт при підключенні до адаптера), забезпечуючи швидку зарядку як самого павербанку, так і інших пристроїв. Акумулятор сумісний з різними протоколами швидкого заряджання, такими як SCP, UFCS і PD, що робить його ідеальним для широкого спектру пристроїв. Також повербанк сумісний з телефонами Huawei, що підтримують бездротову зарядку. ...>>

Зміна мозку батька після народження дитини 13.06.2024

Нещодавнє дослідження, проведене вченими з Хефейського інституту фізичних наук Китайської академії наук, виявило цікаві зміни у мозку чоловіків після становлення батьками. Ці зміни були пов'язані із залученням догляду за дитиною, проблемами зі сном та симптомами психічного здоров'я. Вчені виявили, що у чоловіків, які стали батьками, спостерігалася втрата об'єму мозку після народження дитини. Ця втрата обсягу була пов'язана з більшою залученістю до виховання дітей, проблемами зі сном та симптомами психічного здоров'я. Дослідники виявили значні зміни у мозку чоловіків між пренатальним та післяпологовим періодом. Зокрема, спостерігалася втрата обсягу сірої речовини, особливо в частинах мозку, відповідальних за вищі функції, такі як мова, пам'ять, вирішення проблем та прийняття рішень. Чоловіки, які приділяли більше уваги своїм дітям та проводили більше часу з ними, втрачали більше обсягу сірої речовини у мозку. Це також відбивалося на їх психічному ...>>

Випадкова новина з Архіву

Знайдено оптимальну відстань між рядками картоплі 11.04.2023

Марк Павек, професор та фахівець з картоплі в Університеті штату Вашингтон (США) внаслідок багаторічних дослідів довів, що оптимальною відстанню між рядками картоплі в умовах басейну річки Колумбія є 76,2-81,28 см.

Традиційна ширина ряду становить від 34 до 36 дюймів (86,36-91,44 см) на північному заході США. Але фермери не поспішають переходити на вужчі міжряддя, оскільки гроші вже вкладені в машини, пристосовані для ширших міжрядь. Окрім того, вони дивляться на досвід сусідів.

Хоча процес переходу на вужчі міжряддя вимірюється роками, останнім часом для виробників у басейні Колумбії (штати Британська Колумбія, Вашингтон та Орегон) відбулися деякі зміни.

Дедалі більше виробників здійснили перехід від 34-дюймових рядів до 32-дюймових рядів. Павек сказав, що ці виробники можуть заробляти більше грошей з часом, незважаючи на збільшення витрат на насіння, щоб посадити в щільніші ряди.

Дослідження, яке проводиться з 2013 року на даний момент, показало, що найкраща ширина ряду для району басейну Колумбії становить від 30 до 32 дюймів для картоплі типу Russet.

Інші цікаві новини:

▪ Магнітний наноматеріал для захисту цінних паперів від підробок

▪ Космічні промені на допомогу митникам

▪ Портативний зволожувач шкіри обличчя Xiaomi Lady Bei

▪ Робот із копитами

▪ Надміцна плівка з вуглецевих нанотрубок

Стрічка новин науки та техніки, новинок електроніки

 

Цікаві матеріали Безкоштовної технічної бібліотеки:

▪ розділ сайту Блискавкозахист. Добірка статей

▪ стаття Вдалині від шуму міського. Крилатий вислів

▪ стаття Що таке уран? Детальна відповідь

▪ стаття Експедитор. Посадова інструкція

▪ стаття Сабвуфер для автомобіля. Частина 2. Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки

▪ стаття Фотографування ложечкою. Секрет фокусу


All languages ​​of this page

Головна сторінка | Бібліотека | Статті | Карта сайту | Відгуки про сайт

www.diagram.com.ua

www.diagram.com.ua
2000-2024