Меню English Ukrainian російська Головна

Безкоштовна технічна бібліотека для любителів та професіоналів Безкоштовна технічна бібліотека


НОВИНИ НАУКИ ТА ТЕХНІКИ, НОВИНКИ ЕЛЕКТРОНІКИ
Безкоштовна технічна бібліотека / Стрічка новин

Титанозаври – найбільші тварини в історії Землі

01.04.2024

Довгий час титанозаври залишалися загадкою і одним із найдивовижніших феноменів в історії тваринного світу. Їх величезні розміри та дивовижні особливості викликають інтерес вчених та цікавість широкої публіки.

Титанозаври, серед яких був навіть найбільший із усіх відомих динозаврів - Патаготитан, залишили після себе величну спадщину в історії планети. З їхніх маленьких яєць починалося життя цих колосальних істот, зростання яких відбувалося на очах їхніх сучасників.

Цікаво, що титанозаври вели різноманітний спосіб життя та мали широкий раціон. Від скам'янілих яєць до копролітів, все це свідчить про багатогранність їхньої поведінки та пристосованість до різних умов.

Тим не менш, незважаючи на свою гігантську величину і міць, титанозаври також зазнали долі інших динозаврів, зникнувши після катастрофічного зіткнення з астероїдом. Це нагадує нам про крихкість навіть найсильніших видів перед силами природи.

Титанозаври – дивовижні істоти, які процвітали на Землі мільйони років тому. Їхня історія наповнена таємницями та загадками, які ми поступово розкриваємо завдяки новим науковим відкриттям.

<< Назад: Рожеве масло замість пестицидів 02.04.2024

>> Вперед: Код супердіамантового синтезу 01.04.2024

Останні новини науки та техніки, новинки електроніки:

Антивітаміни замість антибіотиків 13.04.2024

Проблема бактеріальної резистентності до антибіотиків стає дедалі серйознішою, створюючи загрозу ефективного лікування інфекцій. У світлі цього дослідники шукають нові шляхи боротьби із супербактеріями. Одним із перспективних напрямків є використання антивітамінів, здатних надавати антибактеріальну дію. Антивітаміни, хоч і відомі як речовини, протилежні до вітамінів, виявилися перспективним інструментом у боротьбі з бактеріальною резистентністю до антибіотиків. Дослідження, проведене вченими з Геттінгенського університету в Німеччині, підтвердило їхній потенціал у створенні нових препаратів для боротьби з небезпечними інфекціями. У зв'язку з поширенням супербактерій, стійких до антибіотиків, виникає необхідність пошуку альтернативних методів лікування. Антивітаміни є молекулами, аналогічними вітамінам, але здатні пригнічувати активність бактерій без шкоди для організму людини. На даний момент науці відомі всього три антивітаміни: троянді ...>>

Морозостійкий електроліт для літій-іонних батарей 13.04.2024

Розвиток технологій зберігання енергії відіграє ключову роль у створенні більш безпечних, ефективних та довговічних джерел живлення. У цьому контексті дослідження в галузі твердотільних літій-іонних батарей набувають особливої ​​важливості. Нещодавні відкриття японських учених із Токійського університету науки в галузі морозостійкого електроліту відкривають нові перспективи для розвитку цієї технології. Японські дослідники з Токійського університету науки анонсували відкриття стабільного та високопровідного літій-іонного провідника, який може стати важливим компонентом твердотільних літій-іонних батарей. Твердотілі літій-іонні акумулятори з твердим електролітом стають все більш перспективними у сфері енергозбереження завдяки своїй безпеці та надійності. Однак донедавна їх широке використання ускладнювали низька провідність і проблеми з контактом електрода з твердим електролітом. Японські дослідники розробили стабільний та високопровідний літій-іо ...>>

Кросівки, що змінюють свій розмір 12.04.2024

У світі моди та технологій з'являються дивовижні новинки, які не лише задовольняють естетичні потреби, а й вирішують практичні проблеми. Однією з таких інновацій є концепт кросівок 4Steps, створений дизайнером Мішелем Ді Карло. Ці кросівки обіцяють вирішити проблему постійного зростання дитячих ніг та забезпечити комфорт та зручність протягом усього періоду активного зростання. Дизайнер Мішель Ді Карло представив унікальний концепт кросівок 4Steps, які можуть змінювати свій розмір, розтягуючись разом з ногами підлітків, що ростуть. Цей інноваційний проект покликаний вирішити проблему постійної необхідності купівлі нового взуття через зростання дітей. Кросівки складаються всього з трьох деталей: основи, підошви та форми шкарпетки із щільної тканини. Для збільшення розміру взуття достатньо розібрати його, витягнути по стопі і знову зібрати деталі, потім зав'язати шнурки. Унікальна конструкція утримується еластичними шнурками, що забезпечує надійну фіксацію та комфорт при носінні. ...>>

Навантажувач John Deere 326 P-Tier 12.04.2024

Компанія John Deere представила свій новітній телескопічний навантажувач 326 P-Tier, який відрізняється визначними характеристиками та передовими технологіями. Новий навантажувач John Deere 326 P-Tier є значним кроком вперед у галузі будівництва та транспортування. Його передові технології та унікальні функції роблять його необхідним інструментом для ефективної роботи на будівельних майданчиках та інших галузях. Очікується, що ця інноваційна модель матиме значний вплив на індустрію та стане кращим вибором для багатьох професіоналів. Один із головних акцентів цієї моделі – 5-метровий радіус дії телескопічного підйомного важеля. Управління відбувається за допомогою міні-джойстика, розташованого на головному важелі, що дозволяє операторам маніпулювати важелем без необхідності знімати руки з основних елементів керування. Система індикації крутного моменту навантаження запобігає перевантаженню та забезпечує стабільність підйомного важеля ...>>

Електробайк Smartech Felo TOОZ 12.04.2024

У світі технологій, що швидко розвиваються, електричні транспортні засоби стають все більш затребуваними. Таїландська компанія Smartech прийшла на ринок із найбільшим у світі електричним мотоциклом Felo TOОZ, пропонуючи вражаючу комбінацію продуктивності, технологічності та дальності ходу. Електричний мотоцикл Felo TOОZ від компанії Smartech із Таїланду обіцяє вразити не лише своїм розміром, а й своїми характеристиками. Цей гігант на двох колесах може досягти швидкості до 200 км/год і проїхати до 720 км без необхідності підзарядки. Felo TOОZ є не просто транспортним засобом, а й справжнім технологічним флагманом. Завдяки високому рівню інтеграції зі смартфоном власника, інформаційної панелі TFT та потужній звуковій системі, цей електричний мотоцикл пропонує не лише високий рівень комфорту, а й можливість насолоджуватись мультимедійним контентом навіть під час поїздки. Оснащений 360-градусною системою камер, ...>>

Випадкова новина з Архіву

Нова серія камер від CANON 10.02.2004

Нову серію відеокамер MV700 із 800,000-піксельним CMOS-сенсором випустила компанія Canon.

Незважаючи на майже двадцятивідсоткове зменшення фізичного обсягу, нові відеокамери зберегли загальну зовнішню схожість із попередньою лінійкою – MV600. Серія включає чотири моделі: MV750i з 22-кратним оптичним зумом, MV730i з 20-кратним та дві моделі з 18-кратним оптичним зумом - MV700i та MV700.

У моделях MV750i та MV730i передбачена т.зв. "Система прогресивної зйомки" - можливість під час відеозйомки робити фотознімки та зберігати їх у форматі JPEG на карту пам'яті ММС або SD. У камері MV750i є нічний режим Super Night зі світлодіодом для зйомки у повній темряві, а також режим Night+, що дозволяє вмикати та вимикати світлодіод під час зйомки.

Всі моделі мають звуковий фільтр, що видаляє шум механічної частини камери. Нова мікросхема цифрової обробки аудіосигналу AIF4 замінила аналогову мікросхему AIF3 відеокамер серії MV600. Автоматичне налаштування рівня запису (ALC/Automatic Level Control), вбудована в привод динаміка запобігає спотворенню звуку при встановленні максимальної гучності.

Моделі MV750i, MV730i та MV700i забезпечені аналоговим входом та аналого-цифровим перетворювачем.

Дивіться повний Архів новин науки та техніки, новинок електроніки


All languages ​​of this page

Головна сторінка | Бібліотека | Статті | Карта сайту | Відгуки про сайт

www.diagram.com.ua

www.diagram.com.ua
2000-2024