Меню English Ukrainian російська Головна

Безкоштовна технічна бібліотека для любителів та професіоналів Безкоштовна технічна бібліотека


НОВИНИ НАУКИ ТА ТЕХНІКИ, НОВИНКИ ЕЛЕКТРОНІКИ
Безкоштовна технічна бібліотека / Стрічка новин

Розроблено препарат, який може замінити фізичні навантаження

02.04.2024

Сучасний спосіб життя часто залишає нам мало часу на фізичні тренування, необхідні підтримки здоров'я та фізичної форми. Однак новітні дослідження, проведені вченими з Університету Флориди та Університету Вашингтона, пропонують революційний підхід: препарат, здатний замінити фізичні вправи.

Вчені з Університету Флориди та Університету Вашингтона у Сент-Луїсі розробили новий препарат, який обіцяє змінити уявлення про фізичні тренування. Нова формула, відома як SLU-PP-332, знаходиться на ранніх стадіях розробки, але вже показала результати, що обнадіюють, в експериментах на гризунах.

Щоденне застосування препарату SLU-PP-332 у мишей призвело до помітного поліпшення форми, функціональності м'язів та витривалості. Це відкриття відкриває нові перспективи створення препарату, здатного замінити фізичні навантаження, необхідні підтримки здоров'я та фізичної форми.

Довгий час ідея створення препарату, здатного емулювати ефект тренувань, видавалася недосяжною. Однак, завдяки численним експериментам вдалося досягти значних результатів. Препарат SLU-PP-332 збільшує кількість м'язових волокон, стійких до втоми, що призводить до покращення витривалості та ефективності вправ.

Додаткові дослідження показали, що миші, які приймали препарат двічі на день, накопичували у 10 разів менше жиру, ніж їхні побратими. Це свідчить про те, що SLU-PP-332 сприяє активному спалюванню жиру та підтримці здорового обміну речовин.

Незважаючи на обнадійливі результати, вчені продовжать тестування препарату на гризунах, включаючи оцінку можливих побічних ефектів. Проте вони вже розглядають перспективу використання цього препарату для розробки ліків, які допомагають людям з проблемами рухової активності.

Розробка препарату SLU-PP-332 є значним прогресом у галузі медицини та спортивної науки. У разі успішного завершення досліджень цей препарат може стати революційним засобом для підтримки здоров'я та фізичної форми, що не потребує значних фізичних навантажень.

<< Назад: Вирощений повністю здоровий французький бульдог 03.04.2024

>> Вперед: Рожеве масло замість пестицидів 02.04.2024

Останні новини науки та техніки, новинки електроніки:

Кросівки, що змінюють свій розмір 12.04.2024

У світі моди та технологій з'являються дивовижні новинки, які не лише задовольняють естетичні потреби, а й вирішують практичні проблеми. Однією з таких інновацій є концепт кросівок 4Steps, створений дизайнером Мішелем Ді Карло. Ці кросівки обіцяють вирішити проблему постійного зростання дитячих ніг та забезпечити комфорт та зручність протягом усього періоду активного зростання. Дизайнер Мішель Ді Карло представив унікальний концепт кросівок 4Steps, які можуть змінювати свій розмір, розтягуючись разом з ногами підлітків, що ростуть. Цей інноваційний проект покликаний вирішити проблему постійної необхідності купівлі нового взуття через зростання дітей. Кросівки складаються всього з трьох деталей: основи, підошви та форми шкарпетки із щільної тканини. Для збільшення розміру взуття достатньо розібрати його, витягнути по стопі і знову зібрати деталі, потім зав'язати шнурки. Унікальна конструкція утримується еластичними шнурками, що забезпечує надійну фіксацію та комфорт при носінні. ...>>

Навантажувач John Deere 326 P-Tier 12.04.2024

Компанія John Deere представила свій новітній телескопічний навантажувач 326 P-Tier, який відрізняється визначними характеристиками та передовими технологіями. Новий навантажувач John Deere 326 P-Tier є значним кроком вперед у галузі будівництва та транспортування. Його передові технології та унікальні функції роблять його необхідним інструментом для ефективної роботи на будівельних майданчиках та інших галузях. Очікується, що ця інноваційна модель матиме значний вплив на індустрію та стане кращим вибором для багатьох професіоналів. Один із головних акцентів цієї моделі – 5-метровий радіус дії телескопічного підйомного важеля. Управління відбувається за допомогою міні-джойстика, розташованого на головному важелі, що дозволяє операторам маніпулювати важелем без необхідності знімати руки з основних елементів керування. Система індикації крутного моменту навантаження запобігає перевантаженню та забезпечує стабільність підйомного важеля ...>>

Електробайк Smartech Felo TOОZ 12.04.2024

У світі технологій, що швидко розвиваються, електричні транспортні засоби стають все більш затребуваними. Таїландська компанія Smartech прийшла на ринок із найбільшим у світі електричним мотоциклом Felo TOОZ, пропонуючи вражаючу комбінацію продуктивності, технологічності та дальності ходу. Електричний мотоцикл Felo TOОZ від компанії Smartech із Таїланду обіцяє вразити не лише своїм розміром, а й своїми характеристиками. Цей гігант на двох колесах може досягти швидкості до 200 км/год і проїхати до 720 км без необхідності підзарядки. Felo TOОZ є не просто транспортним засобом, а й справжнім технологічним флагманом. Завдяки високому рівню інтеграції зі смартфоном власника, інформаційної панелі TFT та потужній звуковій системі, цей електричний мотоцикл пропонує не лише високий рівень комфорту, а й можливість насолоджуватись мультимедійним контентом навіть під час поїздки. Оснащений 360-градусною системою камер, ...>>

Хвилі-вбивці Бермудського трикутника 11.04.2024

Бермудський трикутник довгі роки залишався об'єктом загадок та суперечок. Долі судів і літаків, що зникли в цій містичній області Атлантичного океану, викликали домисли та легенди. Однак нещодавні наукові дослідження з Університету Саутгемптона у Великій Британії проливають світло на цю таємницю, пов'язуючи зникнення з величезними хвилями-вбивцями. Великобританські дослідники з Університету Саутгемптона підняли завісу таємниці, що оточувала Бермудський трикутник. Їхні відкриття вказують на те, що причиною загадкових зникнень суден і літаків можуть бути величезні хвилі-вбивці, що вирують у цьому регіоні. Ці високі та круті хвилі формуються при зіткненні кількох штормів та створюють вкрай небезпечні умови для плавання. За даними Національного управління океанічних та атмосферних досліджень, Бермудський трикутник особливо схильний до утворення таких хвиль, що може бути одним із ключових факторів, що пояснюють безліч зникнень. Однак дослідники підкреслюють, що ...>>

Розумний GPS-нашийник для собак 11.04.2024

У світі свійських тварин стежити за безпекою їх переміщень стає все більш важливим для дбайливих власників. У відповідь на цю потребу компанія SpotOn представила інноваційний розумний нашийник для собак, який оснащений GPS-трекером та спеціальною технологією для точного розташування. Компанія SpotOn представила новий продукт для власників собак – розумний нашийник SpotOn Fence з інтегрованим GPS-трекером. Цей гаджет обіцяє революціонізувати способи контролю за рухами вихованців, пропонуючи нові можливості та зручності для власників. Однією з ключових особливостей SpotOn Fence є технологія True Location, яка дозволяє точно визначати розташування собаки з відхиленням всього до трьох метрів. Це значне покращення порівняно зі звичайними GPS-трекерами, які часто мають великі похибки у визначенні розташування. Нашийник призначений для використання в заміських умовах, де власники можуть створювати віртуальні огорожі ...>>

Випадкова новина з Архіву

Діабет визначать по сльозах 07.09.2012

Найчастіше при діагностиці діабету використовуються датчики, вимірюють рівень глюкози у крові. Але тепер вчені створили новий тип біологічних сенсорів, здатних виявити дрібні концентрації глюкози також і в людських сльозах, слині та сечі.

Інноваційний винахід обіцяє значно знизити витрати на діагностику діабету, оскільки технологія виготовлення у нього є маловитратною і нескладною. Цей спосіб буде зручним і для пацієнтів, тому що їм не доведеться постійно здавати кров. Розробники обіцяють, що з впровадженням цього методу кількість уколів буде значно скорочена або виключена зовсім. "Це по суті неінвазивний спосіб оцінки вмісту глюкози в організмі", - сказав один з керівників проекту Джонатан Классен, колишній аспірант Університету Пердью, а нині науковий співробітник дослідницької лабораторії ВМС США.

Датчик, що визначає рівень глюкози, складається з трьох основних частин: нанолистів, що нагадують мікроскопічні рожеві пелюстки та зроблених з графену, платинових наночастинок та ферменту оксидази глюкози. Кожен 'пелюстка' складається з декількох шарів графену. Його краї мають неповні хімічні зв'язки, тобто дефекти, яких можуть прикріпитися наночастинки платини. Їхнє з'єднання з нанопластинами утворює електроди. Потім фермент оксидази глюкози прикріплюється до наночасток платини. Цей фермент перетворює глюкозу на перекис водню, який, своєю чергою, подає сигнал на електрод.

Датчик здатний виявити глюкозу у концентрації до 0,3 мікромоль. Таким чином він набагато більш чутливий, ніж інші біосенсори на основі графену, нановуглецевих трубок, графіту та металевих наночастинок.

Поки що винахід використовується для діагностики діабету, але ця технологія може з успіхом застосовуватися і в інших областях медицини. Достатньо поміняти один фермент на інший, і можна використовувати цей метод у тестах на хворобу Паркінсона та Альцгеймера. Можливе навіть використання для контролю ступеня алкогольної концентрації у повітрі, що видихається. Спосіб виходить економічним та швидким, а оснащення для проведення тесту – простим та портативним.

Дивіться повний Архів новин науки та техніки, новинок електроніки


All languages ​​of this page

Головна сторінка | Бібліотека | Статті | Карта сайту | Відгуки про сайт

www.diagram.com.ua

www.diagram.com.ua
2000-2024