Меню English Ukrainian російська Головна

Безкоштовна технічна бібліотека для любителів та професіоналів Безкоштовна технічна бібліотека


НОВИНИ НАУКИ ТА ТЕХНІКИ, НОВИНКИ ЕЛЕКТРОНІКИ
Безкоштовна технічна бібліотека / Стрічка новин

Навантажувач John Deere 326 P-Tier

12.04.2024

Компанія John Deere представила свій новітній телескопічний навантажувач 326 P-Tier, який відрізняється визначними характеристиками та передовими технологіями.

Новий навантажувач John Deere 326 P-Tier є значним кроком вперед у галузі будівництва та транспортування. Його передові технології та унікальні функції роблять його необхідним інструментом для ефективної роботи на будівельних майданчиках та інших галузях. Очікується, що ця інноваційна модель матиме значний вплив на індустрію та стане кращим вибором для багатьох професіоналів.

Один із головних акцентів цієї моделі – 5-метровий радіус дії телескопічного підйомного важеля. Управління відбувається за допомогою міні-джойстика, розташованого на головному важелі, що дозволяє операторам маніпулювати важелем без необхідності знімати руки з основних елементів керування.

Система індикації крутного моменту навантаження запобігає перевантаженню та забезпечує стабільність підйомного важеля. Кабіна навантажувача спроектована з урахуванням комфорту та зручності використання, забезпечена 9-дюймовим сенсорним дисплеєм, що надає операторам ключову інформацію про стан машини.

Додаткові освітлювальні прилади та стандартні вікна забезпечують хорошу видимість, що допомагає операторам ефективно маневрувати машиною та розміщувати вантаж.

<< Назад: Кросівки, що змінюють свій розмір 12.04.2024

>> Вперед: Електробайк Smartech Felo TOОZ 12.04.2024

Останні новини науки та техніки, новинки електроніки:

Четвертий сигнал світлофора 23.05.2024

Протягом останніх десятиліть наукові дослідження та технологічні інновації призвели до значних змін у транспортній сфері. Однак, з розвитком автопілотованих автомобілів, чи варто вжити нових кроків у модернізації дорожньої інфраструктури? Вчені пропонують переглянути стандарти світлофорів, запропонувавши впровадити четвертий сигнал, адаптований для автомобілів з автопілотом. Згідно з дослідженнями, автономні автомобілі можуть значно змінити парадигму роботи світлофорів, що ґрунтуються на принципах, закладених понад сто років тому. Генрі Лю, професор цивільної інженерії з університету Мічігану, разом зі своєю командою впровадив пілотну програму в Бірмінгемі, передмісті Детройта. Використовуючи дані від автомобілів General Motors, вони адаптували час роботи світлофорів, що спричинило поліпшення потоку транспорту. Традиційно більшість світлофорів працюють за фіксованим графіком, не враховуючи актуальної ситуації на дорозі. Дорогі і сло ...>>

Метод повного очищення річок від сміття 23.05.2024

З моменту виявлення проблеми забруднення водойм пластиком, зосередженість досліджень була в основному на поверхневих відкладах, ігноруючи більш приховані і менш помітні частинки, які можуть становити серйозну загрозу для довкілля та здоров'я людини. Проте, вчені оголосили про розробку нового методу виявлення навіть найпомітніших пластикових забруднень у річках. Команда дослідників з Кардіффського університету, Технологічного інституту Карлсруе та компанії Deltares спільно розробила інноваційний підхід до кількісної оцінки таких невидимих ​​забруднювачів. Головний автор дослідження Джеймс Лофті з Університету Кардіффа заявив, що цей метод може перевернути наше уявлення про те, як пластик переміщається в річковому середовищі. За допомогою більш ніж 3000 типових пластикових об'єктів, розміщених у контрольованих умовах, вчені змогли відстежити їх рух із високою точністю. Дослідження показало, що пластикові частинки ведуть себе не та ...>>

Еволюційні аспекти теплолюбності у жінок 22.05.2024

Непросте питання про те, якій температурі воліють люди, особливо гостро стоїть у сімейних стосунках. Суперечки про те, де має бути тепло чи прохолодно, часто виникають між чоловіками та жінками. Однак, на думку дослідників, коріння цієї проблеми сягає глибше, до еволюційних механізмів. Вчені з Ізраїлю провели дослідження, вивчивши 13 птахів та 18 кажанів, щоб виявити можливі відмінності у температурних уподобаннях між самцями та самками. Їх спостереження показали, що самці воліють нижчі температури, тоді як самки воліють тепліші умови. Це феноменальне відкриття дало новий погляд на питання про температурні уподобання у тваринному світі. Аналогічні відмінності сприйняття температури було помічено серед людей. Жінки, згідно з припущеннями, відчувають холод сильніше, що може бути обумовлено їх особливостями метаболізму та виробництва тепла. Ці спостереження підтверджують гіпотезу про те, що переваги в температурі можуть бути частковими. ...>>

Стабільність вторинного вуглецевого радикалу 22.05.2024

У світі хімії здійснено новий крок – вчені зі США оголосили про синтез першого стабільного вторинного радикала, зосередженого на вуглеці. Цей радикал був стабілізований сусідніми подвійними зв'язками вуглець-азот та стеричним навантаженням молекулярного скелета. Ще на початку ХХ століття американський хімік Мозес Гомберг синтезував перший у світі стабільний вуглецевий радикал – третинний трифенілметильний радикал. Проте з того часу вченим не вдавалося отримати стабільні вторинні або первинні радикали вуглецю, лише спостерігати їх спектроскопічно. Нещодавно під керівництвом Гі Бертрана з Каліфорнійського університету Сан-Дієго вдалося отримати перший у світі стабільний вторинний радикал. Для цього вони використовували трифлат стабільного біс(іміно)карбокатіону та відновили його за допомогою металевого магнію. Розчин забарвився у яскравий фіолетовий колір, а через чотири години з реакційної суміші вдалося виділити стабільну кристалічну речовину фіолетового кольору. Отримана речовина була ...>>

Вплив ароматів на привабливість людини 21.05.2024

Дослідження, проведене міжнародною групою вчених, розкриває вплив ароматів на міжособистісні взаємодії. Виявляється, правильно підібрані запахи не тільки можуть допомогти привернути увагу об'єкта потягу, але й здатні відволікти тих, хто стомлює. Існує цілий спектр асоціацій, пов'язаних з ароматами, які роблять їх не просто фізичними впливами, а й засобом впливу на емоційний стан людини. Крім цього, аромати відіграють важливу роль у нашому соціальному житті, впливаючи на наше сприйняття та настрій. Інформація про запахи передається в головний мозок через пару черепних нервів, що пов'язує нюх із емоційними реакціями. Від аромату можуть залежати як наші психологічні стани, і соціальне сприйняття. Наприклад, аромат апельсина може покращити настрій та асоціюватися зі святом, у той час як запах хвої здатний зняти стрес. Такі ефекти відкривають нові перспективи у розумінні впливу ароматів на людську. ...>>

Випадкова новина з Архіву

Магнітооптичний диск зберігає до 1 Гб інформації 19.07.2000

Японські компанії Sony та Sharp спільно розробили новий магнітооптичний (МО) диск діаметром 5 см. Диск має товщину 0,5 мм та дозволяє зберігати до 1 Гбайт інформації.

Sharp також планує навесні наступного року випустити під новий носій цифрову відеокамеру. На думку фахівців, якість відеозапису МО практично не залежить від кількості програвань диска.

Експерти вважають, що масовий випуск техніки з МО диском призведе до заходу ери відеомагнітофонів і відеокамер, де як джерело інформації використовують магнітні касети.

Дивіться повний Архів новин науки та техніки, новинок електроніки


All languages ​​of this page

Головна сторінка | Бібліотека | Статті | Карта сайту | Відгуки про сайт

www.diagram.com.ua

www.diagram.com.ua
2000-2024