Меню English Ukrainian російська Головна

Безкоштовна технічна бібліотека для любителів та професіоналів Безкоштовна технічна бібліотека


НОВИНИ НАУКИ ТА ТЕХНІКИ, НОВИНКИ ЕЛЕКТРОНІКИ
Безкоштовна технічна бібліотека / Стрічка новин

Кросівки, що змінюють свій розмір

12.04.2024

У світі моди та технологій з'являються дивовижні новинки, які не лише задовольняють естетичні потреби, а й вирішують практичні проблеми. Однією з таких інновацій є концепт кросівок 4Steps, створений дизайнером Мішелем Ді Карло. Ці кросівки обіцяють вирішити проблему постійного зростання дитячих ніг та забезпечити комфорт та зручність протягом усього періоду активного зростання.

Дизайнер Мішель Ді Карло представив унікальний концепт кросівок 4Steps, які можуть змінювати свій розмір, розтягуючись разом з ногами підлітків, що ростуть. Цей інноваційний проект покликаний вирішити проблему постійної необхідності купівлі нового взуття через зростання дітей.

Кросівки складаються всього з трьох деталей: основи, підошви та форми шкарпетки із щільної тканини. Для збільшення розміру взуття достатньо розібрати його, витягнути по стопі і знову зібрати деталі, потім зав'язати шнурки. Унікальна конструкція утримується еластичними шнурками, що забезпечує надійну фіксацію та комфорт при носінні.

Відкрита стільникова структура кросівок дозволяє повітрю вільно циркулювати в теплу пору року, а в прохолодну погоду можна використовувати додаткові шари шкарпеток для захисту від холоду.

Кросівки можуть бути виготовлені з гнучкого і міцного пластику FilaFlex або поліуретану з використанням 3D-принтера. Кожна деталь може бути налаштована в спеціальному конфігураторі онлайн або створена за індивідуальним дизайном користувача.

Проект кросівок 4Steps є не тільки сучасним взуттям, але й вирішенням практичної проблеми, з якою стикаються батьки - необхідність постійного оновлення взуття у зв'язку зі зростанням дітей. Унікальна конструкція, легкість та зручність носіння роблять ці кросівки ідеальним вибором для підлітків, забезпечуючи комфорт та стиль протягом усього періоду їхнього активного зростання.

<< Назад: Морозостійкий електроліт для літій-іонних батарей 13.04.2024

>> Вперед: Навантажувач John Deere 326 P-Tier 12.04.2024

Останні новини науки та техніки, новинки електроніки:

Четвертий сигнал світлофора 23.05.2024

Протягом останніх десятиліть наукові дослідження та технологічні інновації призвели до значних змін у транспортній сфері. Однак, з розвитком автопілотованих автомобілів, чи варто вжити нових кроків у модернізації дорожньої інфраструктури? Вчені пропонують переглянути стандарти світлофорів, запропонувавши впровадити четвертий сигнал, адаптований для автомобілів з автопілотом. Згідно з дослідженнями, автономні автомобілі можуть значно змінити парадигму роботи світлофорів, що ґрунтуються на принципах, закладених понад сто років тому. Генрі Лю, професор цивільної інженерії з університету Мічігану, разом зі своєю командою впровадив пілотну програму в Бірмінгемі, передмісті Детройта. Використовуючи дані від автомобілів General Motors, вони адаптували час роботи світлофорів, що спричинило поліпшення потоку транспорту. Традиційно більшість світлофорів працюють за фіксованим графіком, не враховуючи актуальної ситуації на дорозі. Дорогі і сло ...>>

Метод повного очищення річок від сміття 23.05.2024

З моменту виявлення проблеми забруднення водойм пластиком, зосередженість досліджень була в основному на поверхневих відкладах, ігноруючи більш приховані і менш помітні частинки, які можуть становити серйозну загрозу для довкілля та здоров'я людини. Проте, вчені оголосили про розробку нового методу виявлення навіть найпомітніших пластикових забруднень у річках. Команда дослідників з Кардіффського університету, Технологічного інституту Карлсруе та компанії Deltares спільно розробила інноваційний підхід до кількісної оцінки таких невидимих ​​забруднювачів. Головний автор дослідження Джеймс Лофті з Університету Кардіффа заявив, що цей метод може перевернути наше уявлення про те, як пластик переміщається в річковому середовищі. За допомогою більш ніж 3000 типових пластикових об'єктів, розміщених у контрольованих умовах, вчені змогли відстежити їх рух із високою точністю. Дослідження показало, що пластикові частинки ведуть себе не та ...>>

Еволюційні аспекти теплолюбності у жінок 22.05.2024

Непросте питання про те, якій температурі воліють люди, особливо гостро стоїть у сімейних стосунках. Суперечки про те, де має бути тепло чи прохолодно, часто виникають між чоловіками та жінками. Однак, на думку дослідників, коріння цієї проблеми сягає глибше, до еволюційних механізмів. Вчені з Ізраїлю провели дослідження, вивчивши 13 птахів та 18 кажанів, щоб виявити можливі відмінності у температурних уподобаннях між самцями та самками. Їх спостереження показали, що самці воліють нижчі температури, тоді як самки воліють тепліші умови. Це феноменальне відкриття дало новий погляд на питання про температурні уподобання у тваринному світі. Аналогічні відмінності сприйняття температури було помічено серед людей. Жінки, згідно з припущеннями, відчувають холод сильніше, що може бути обумовлено їх особливостями метаболізму та виробництва тепла. Ці спостереження підтверджують гіпотезу про те, що переваги в температурі можуть бути частковими. ...>>

Стабільність вторинного вуглецевого радикалу 22.05.2024

У світі хімії здійснено новий крок – вчені зі США оголосили про синтез першого стабільного вторинного радикала, зосередженого на вуглеці. Цей радикал був стабілізований сусідніми подвійними зв'язками вуглець-азот та стеричним навантаженням молекулярного скелета. Ще на початку ХХ століття американський хімік Мозес Гомберг синтезував перший у світі стабільний вуглецевий радикал – третинний трифенілметильний радикал. Проте з того часу вченим не вдавалося отримати стабільні вторинні або первинні радикали вуглецю, лише спостерігати їх спектроскопічно. Нещодавно під керівництвом Гі Бертрана з Каліфорнійського університету Сан-Дієго вдалося отримати перший у світі стабільний вторинний радикал. Для цього вони використовували трифлат стабільного біс(іміно)карбокатіону та відновили його за допомогою металевого магнію. Розчин забарвився у яскравий фіолетовий колір, а через чотири години з реакційної суміші вдалося виділити стабільну кристалічну речовину фіолетового кольору. Отримана речовина була ...>>

Вплив ароматів на привабливість людини 21.05.2024

Дослідження, проведене міжнародною групою вчених, розкриває вплив ароматів на міжособистісні взаємодії. Виявляється, правильно підібрані запахи не тільки можуть допомогти привернути увагу об'єкта потягу, але й здатні відволікти тих, хто стомлює. Існує цілий спектр асоціацій, пов'язаних з ароматами, які роблять їх не просто фізичними впливами, а й засобом впливу на емоційний стан людини. Крім цього, аромати відіграють важливу роль у нашому соціальному житті, впливаючи на наше сприйняття та настрій. Інформація про запахи передається в головний мозок через пару черепних нервів, що пов'язує нюх із емоційними реакціями. Від аромату можуть залежати як наші психологічні стани, і соціальне сприйняття. Наприклад, аромат апельсина може покращити настрій та асоціюватися зі святом, у той час як запах хвої здатний зняти стрес. Такі ефекти відкривають нові перспективи у розумінні впливу ароматів на людську. ...>>

Випадкова новина з Архіву

Роутер Netgear Nighthawk AC1900 (R7000) зі швидкістю 1900 Мбіт/с 02.10.2013

Компанія Netgear, що спеціалізується на випуску мережевого обладнання, представила дводіапазонний бездротовий роутер стандарту 802.11ac Nighthawk AC1900 (R7000). Пристрій побудований на двоядерному процесорі, що працює на частоті 1 ГГц, та оснащений портом USB 3.0. Крім того, воно підтримує технологію Netgear Beamforming+, яка, за словами виробника, дозволяє суттєво швидкість та стабільність з'єднання, забезпечуючи максимальне покриття.

Відповідаючи специфікаціям 802.11a/b/g/n та 802.11ac, R7000 демонструє сумарну швидкість 1900 Мбіт/с (600 + 1300 Мбіт/с). Конфігурація роутера включає три зовнішні антени для бездротового з'єднання та п'ять портів Gigabit Ethernet (один WAN та чотири LAN) для швидкого проводового з'єднання.

Слід зазначити розширені функції Quality of Service для вихідного трафіку, які оптимізують налаштування онлайн ігор. Nighthawk автоматично надає трафіку Xbox високий пріоритет, тому навантаження від інших пристроїв не гальмуватиме ігровий процес, для якого критичні затримки навіть на мілісекунди.

Наявність порту USB 3.0 дозволяє організувати високошвидкісний спільний доступ до зовнішнього накопичувача. Зокрема, цією можливістю можна скористатися для трансляції відео на телевізори, що підтримують DLNA, по всьому будинку або для автоматичного централізованого резервного копіювання даних. Пристрій підтримує технологію резервного копіювання Apple Time Machine.

При габаритах 285 х 184,5 х 50 мм пристрій важить 750 г.

Дивіться повний Архів новин науки та техніки, новинок електроніки


All languages ​​of this page

Головна сторінка | Бібліотека | Статті | Карта сайту | Відгуки про сайт

www.diagram.com.ua

www.diagram.com.ua
2000-2024