Меню English Ukrainian російська Головна

Безкоштовна технічна бібліотека для любителів та професіоналів Безкоштовна технічна бібліотека


650 веселих завдань на кмітливість

На дозвіллі / Веселі завдання

Щоб отримати відповідь, натисніть на посилання під питанням

Коментарі до статті Коментарі до статті

Випадкове веселе питання з каверзою:

Як відомо, всі споконвічно російські жіночі імена закінчуються або на "а", або на "я": Ганна, Марія, Ольга і т. д. Однак є одне єдине жіноче ім'я, яке не закінчується ні на "а", ні на "я". Назвіть його.

[1] [2] [3] [4] [5] [6] 7 [8] [9] [10] [11] [12] [13]

Чи можна у решеті води принести?

Чи можна запалити сірник під водою?

Чи можна із двох хімічних елементів створити ще один елемент?

Чи можна на Північному полюсі зустріти лева, двох ведмедиць та гончаків псів?

Чи можна стрибнути вище за дев'ятиповерхівку?

Чи можна тещу вбити ватою?

Морозної лютневої ночі втомлений мисливець повернувся додому до своєї хатини. У хатині у нього була гасова лампа, вогнище та печурка, але в мисливця залишився лише один сірник. Що він запалить спочатку?

Москва – 100, Ярославль – 1000, Архангельськ – 500. Про що мова?

Москва – 6, Ярославль – 9, Архангельськ – 11. Про що мова?

Моє життя може бути виміряне в годиннику. Я служу, коли пожираюсь. Коли я тонка, я швидка. Коли я товста, я повільна. Вітер мій ворог. Хто я?

Чоловік вів велику вантажівку. Вогні на машині були запалені. Місяця також не було. Жінка почала переходити дорогу перед машиною. Як вдалося водієві розглянути її?

Чоловік зайшов до темної кімнати, щось зачепив, скло розбилося, і Люсі померла. Що сталося?

Чоловік плаває у чоловіка.

На бал коні ходять?

На березі моря був камінь. На камені було написано слово із 8 букв. Коли багаті читали це слово, вони плакали, бідні раділи, а закохані розлучалися. Що то було за слово?

На березі росло 90 яблук. Повіяв сильний вітер, і 10 яблук упало. Скільки залишилось?

На двох руках десять пальців, скільки пальців на 10 руках?

На дні моря лежить скриня. У ньому все є, окрім одного. Чого у ньому немає?

На яке питання не можна відповісти "Ні"?

На яке питання не можна відповісти "Так"?

На суку сидить ворона. Що треба зробити, щоб відпиляти гілку, не потривоживши ворону?

На яких полях трава не росте?

На яке дерево сідає ворона під час дощу?

На край столу поставили бляшанку, щільно закриту кришкою, так, що 2/3 банки звисало зі столу. За деякий час банку впала. Що було у банку?

На небі одна, на землі її немає, у бабусі дві, а дідусь не має.

На одному острові стоїть яблуня з хлопчиком, а на іншому – лікарня з бабусею. Між островами міст. Хлопчику треба принести бабусі 2 яблука, але міст витримує лише одного хлопчика та одне яблуко. Після того, як хлопчик пройде, міст зруйнується. А у воді водяться акули. Як йому перенести яблука?

На вікні сидить кішка. Хвіст як у кішки, вуса, лапи, вуха як у кішки, а сама не кішка. Хто це?

На острові тримали в'язня. Його тримали в бетонній камері, де немає дверей та вікон, а лише маленька щілина, в яку клали хліб сухий. За кілька тижнів у камері опинилася гора кісток. Звідки вона взялася?

На попі сидить і дивиться в попу. Яка професія людини?

На стіл поклали три шапки: дві білі та одну чорну. Покликали двох дуже розумних людей. На них одягли шапки, але так, що вони не знали, якого кольору на них шапка. Вони встали один перед одним і через три секунди один із них каже: "На мені біла шапка". Як він здогадався?

На столі лежать дві монети, у сумі вони дають 3 рублі. Одна з них – не 1 рубль. Які це монети?

На столі лежать лінійка, олівець, циркуль та гумка. На аркуші паперу потрібно накреслити коло. З чого почати?

На суку сидить ворона. Що треба зробити, щоб відпиляти гілку, не потривоживши ворону?

На тарілці лежало п'ять яблук для п'ятьох дітей. Кожна дитина взяла по яблуку. Однак одне яблуко залишилося на тарілці. Як таке можливо?

На чому сидиш, коли мчиш у тумані неба блакитним?

На чорному снігу лежали морквина та шарф. Їх ніхто не кинув спеціально та не забув. Як вони там опинилися, та чому сніг чорний?

На що найбільше схожа половина апельсина?

На що схожа половина апельсина?

Назва якого дерева складається із чотирьох прийменників?

Назва якоїсь домашньої тварини складена з двох прийменників?

Назва якоїсь домашньої тварини складається з двох протилежних за значенням прийменників?

Назвіть п'ять днів, не називаючи при цьому їх за числами та за назвами днів тижня.

Назвіть слово, у якому 40 голосних.

Не було і не буде, а назва була і буде.

Не верблюд, а плюється. Чи не калькулятор, а вважає. Не радіо, а віщає.

Не гавкає, не кусає, а до хати не пускає.

Не гавкає, не кусається, а так само називається.

Чи не предмет, не річ, помацати не можна, і форми у них немає, а називають круглими.

Неподалік берега стоїть корабель зі спущеними на воду мотузковими сходами. У сходів 10 сходинок. Відстань між сходами 30 см. Найнижча сходинка стосується поверхні води. Починається приплив, який піднімає воду на 15 см за кожну годину. Через скільки часу вода дійде до третьої сходинки мотузкових сходів?

[1] [2] [3] [4] [5] [6] 7 [8] [9] [10] [11] [12] [13]

<< Назад

Останні новини науки та техніки, новинки електроніки:

Підвищення ефективності квантових точкових сонячних елементів PbS 14.06.2024

Найновіше дослідження в області сонячних технологій є значним проривом в області підвищення ефективності квантових точкових сонячних елементів PbS. Цей метод, заснований на використанні імпульсного світла, пропонує перспективи для спрощення виробництва і розширення застосування цих елементів. Дослідницька група з Інституту науки та технологій Тегу Кенбук розробила інноваційний метод, який використовує імпульсне світло для покращення електропровідності сонячних елементів PbS. Цей метод дозволяє значно скоротити час обробки, необхідне досягнення аналогічних результатів. Квантові точкові сонячні елементи PbS мають значний потенціал у галузі сонячних технологій завдяки своїм фотоелектричним властивостям. Однак утворення дефектів на поверхні може знижувати їх продуктивність. Новий метод допомагає придушити утворення дефектів та покращити електропровідність. Використовуючи сильне світло для завершення проц. ...>>

Магнітний акумулятор Power Bank 5000 мАг 14.06.2024

Huawei вводить на ринок зручний та багатофункціональний зарядний пристрій – Huawei SuperCharge All-in-One Magnetic Power Bank. Цей магнітний акумулятор забезпечує швидку та зручну зарядку вашого телефону Huawei в будь-якому місці та в будь-який час. З товщиною всього 11,26 мм і вагою 141 грам, цей портативний павербанк легко поміщається в кишеню або сумку, що робить його ідеальним для подорожей та повсякденного використання. Незважаючи на свої компактні розміри, цей акумулятор забезпечує достатню кількість енергії для заряджання телефону в дорозі. Новинка підтримує провідну зарядку потужністю 25 Вт та бездротову зарядку до 15 Вт (і до 30 Вт при підключенні до адаптера), забезпечуючи швидку зарядку як самого павербанку, так і інших пристроїв. Акумулятор сумісний з різними протоколами швидкого заряджання, такими як SCP, UFCS і PD, що робить його ідеальним для широкого спектру пристроїв. Також повербанк сумісний з телефонами Huawei, що підтримують бездротову зарядку. ...>>

Зміна мозку батька після народження дитини 13.06.2024

Нещодавнє дослідження, проведене вченими з Хефейського інституту фізичних наук Китайської академії наук, виявило цікаві зміни у мозку чоловіків після становлення батьками. Ці зміни були пов'язані із залученням догляду за дитиною, проблемами зі сном та симптомами психічного здоров'я. Вчені виявили, що у чоловіків, які стали батьками, спостерігалася втрата об'єму мозку після народження дитини. Ця втрата обсягу була пов'язана з більшою залученістю до виховання дітей, проблемами зі сном та симптомами психічного здоров'я. Дослідники виявили значні зміни у мозку чоловіків між пренатальним та післяпологовим періодом. Зокрема, спостерігалася втрата обсягу сірої речовини, особливо в частинах мозку, відповідальних за вищі функції, такі як мова, пам'ять, вирішення проблем та прийняття рішень. Чоловіки, які приділяли більше уваги своїм дітям та проводили більше часу з ними, втрачали більше обсягу сірої речовини у мозку. Це також відбивалося на їх психічному ...>>

Випадкова новина з Архіву

Вразливість USB-пристроїв 09.08.2014

Німецькі експерти виявили у всіх USB-пристроях фундаментальну вразливість. При зараженні пристрою користувачеві доведеться просто викинути його, оскільки шкідливий код буде знаходитися безпосередньо в чіпі, який відповідає за його роботу. До цього контролера не може дістатися жоден антивірус.

Інструментом хакера може стати будь-який USB-пристрій: миша, флешка, клавіатура, зовнішній жорсткий диск або навіть смартфон, підключений через USB-інтерфейс. Про це попереджають Жакоб Лел (Jakob Lell) та Карстен Ноль (Karsten Nohl), експерти німецької консалтингової фірми Security Research Labs.

За твердженням експертів, кожен периферійний USB-пристрій включає чіп - контролер інтерфейсу, який легко може бути перепрошений. Не існує жодного захисту, який міг би перешкодити цій дії.

Після перепрошивки USB-контролера, зловмисник може, наприклад, емулювати USB-клавіатуру, після чого вводити від імені користувача команди та встановлювати шкідливе програмне забезпечення, проникнути в мережеву плату з метою зміни DNS, щоб весь інтернет-трафік протікав через вузол хакера, або запустити вірус в операційну систему прямо в ході завантаження ПК (за умови, що скомпрометований пристрій у цей момент буде підключений до нього).

"На сьогоднішній день у нас немає інформації про ефективні методи захисту від подібних атак", - кажуть Лел та Ноль. Встановлений на ПК антивірус ніколи не дізнається, що прошивка контролера була змінена, оскільки він просто не має доступу до цього чіпа. Фаєрволи, які могли б блокувати USB пристрої певного класу, поки що не існують. І навіть технології поведінкового аналізу в такому випадку не підходять, оскільки емуляція іншого пристрою буде сприйнята лише як зміна пристрою самим користувачем.

Експерти вважають, що якщо система виявиться заражена у такий спосіб, проблему буде дуже важко усунути. Навіть переустановка ОС не допоможе позбавитися вірусів, оскільки вони будуть знаходитися всередині контролерів, а не на жорсткому диску із системними файлами. Вірус може заразити й інші пристрої, які підключені до ПК через інтерфейс USB, наприклад, веб-камеру або акустичну систему.

"Після зараження ПК всім периферійним пристроям, які підключені до нього через USB-інтерфейс, вже ніколи не можна буде довіряти", - роблять висновок експерти.

На конференції Black Hat, яка пройде в Лас-Вегасі (США), дослідники планують представити доповідь, присвячену виявленій вразливості нового типу.

Інші цікаві новини:

▪ Прозорий OLED-дисплей від Samsung

▪ Планшет NVIDIA Tegra Note 7 із підтримкою LTE

▪ Тренажер мозку для американського спецназу

▪ NEC: перший у світі HD-DVD привід

▪ Швидше за світло

Стрічка новин науки та техніки, новинок електроніки

 

Цікаві матеріали Безкоштовної технічної бібліотеки:

▪ розділ сайту Радіоаматор-конструктор. Добірка статей

▪ стаття Вчимося знімати відео - поради початківцям. Мистецтво відео

▪ стаття Де і коли воюючі сторони уклали перемир'я, щоб винищити вовків, що атакують обидві армії? Детальна відповідь

▪ стаття Імбир аптечний. Легенди, вирощування, способи застосування

▪ стаття Губна помада. Прості рецепти та поради

▪ стаття Простий адаптер для запису розмови з телефонної лінії. Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки

Залишіть свій коментар до цієї статті:

ім'я:


E-mail (не обов'язково):


коментар:

All languages ​​of this page

Головна сторінка | Бібліотека | Статті | Карта сайту | Відгуки про сайт

www.diagram.com.ua

www.diagram.com.ua
2000-2024