Меню English Ukrainian російська Головна

Безкоштовна технічна бібліотека для любителів та професіоналів Безкоштовна технічна бібліотека


650 веселих завдань на кмітливість

На дозвіллі / Веселі завдання

Щоб отримати відповідь, натисніть на посилання під питанням

Коментарі до статті Коментарі до статті

Випадкове веселе питання з каверзою:

Кого простий смертний бачить щодня, король – дуже рідко, а Бог – ніколи?

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] 8 [9] [10] [11] [12] [13]

Несла бабка на базар сто яєць, а дно впало. Скільки яєць залишилось у кошику?

На жодній планеті немає. Це лише на Землі.

Нічний сторож помер удень. Чи дадуть йому пенсію?

Про яке французьке місто часто нагадують нам фіранки на вікнах?

Одне око, один ріг, але не носоріг?

Один коневласник залишив у спадок своїм синам стайню. Він заповів старшому віддати половину, середньому третину, а молодшому дев'яту частину всіх коней. У стайні на момент смерті власника залишилося 17 коней. Як можна не порушивши заповіт поділити коней?

Один хлопчик зустрів на базарі чоловіка, який запропонував парі: "Якщо я напишу на листку твою точну вагу, то ти заплатиш мені тисячу рублів, якщо я напишу неправильно, то я заплачу тобі тисячу рублів. При цьому я не зважуватиму тебе і розпитуватиму. " Хлопчик погодився. Чоловік написав на папері та показав хлопчику. Хлопчик глянув на папір і віддав 1000 рублів чоловікові. Як чоловік виграв парі?

Один оберт навколо Землі супутник робить за 1 год 40 хвилин, а інший - за 100 хвилин. Як це може бути?

Один поїзд їде з Москви до С.-Петербурга із запізненням 10 хвилин, а інший - із С.-Петербурга до Москви із запізненням 20 хвилин. Який із цих поїздів буде ближчим до Москви, коли вони зустрінуться?

Один фокусник заявив, що може поставити пляшку в центрі кімнати та вповзти до неї. Як це?

Одна людина щоранку їла на сніданок одне яйце. Звідки він брав яйце, якщо відомо, що він не мав жодної курки, він ніколи не купував курячі яйця, він ніколи ні в кого їх не позичав, ніколи їх не крав і ніколи не отримував їх у подарунок?

Одна яхта йде з Ніцци до Сан-Ремо, інша - із Сан-Ремо до Ніцци. З гаваней вони вийшли водночас. Першу годину руху яхти йшли з однаковою швидкістю (60 км/год), але потім перша яхта збільшила швидкість до 80 км/год. Яка з яхт буде ближчою до Ніцци в момент їхньої зустрічі?

Якось один колекціонер старовинних грошей побачив у антикварному магазині монету, на якій стояла дата: 175-й рік до нашої ери. Ця римська монета була трохи пошкоджена, але була великою цінністю. Коштувала вона не дорого. Але колекціонер її не купив. Чому?

Одного ранку чоловік помічає, що в одній із шин його машини зовсім немає повітря. Все ж таки він сідає в машину і їде 150 км до свого клієнта. Після візиту він повертається. Хоча він не накачував шину, він міг пересуватися своїм авто без проблем. Чому він міг їздити автомобілем?

Одне кинув, цілу жменю взяв. Що це?

Одне яйце вариться 3 хвилини. Скільки хвилин варяться 2 яйця?

Жовтнева революція відбулася 7/8 листопада, чи 24/25 жовтня за старим стилем, - тобто. 13 днів тому. Чому ж ми святкуємо Новий Рік 31/1, а Старий Новий Рік – 12/13 січня? Тобто. 13 днів уперед. Ась?

Він чорний, як диявол. Гарячий, як отрута! Він чистий, як ангел, і ніжний, як любов. Ні, він просвітлює розум і прищеплює логічне мислення. З ним разом йдуть революція та прогрес. Він допоміг виростити Великих вчених та поетів. Людей, які потоваришували з ним, відрізняє сила духу і непокірність долі рабів.

Він чорний, коли його купують, він червоний, коли його використовують, він сірий, коли його викидають.

Вона є у кожному кутку, але сама без кутів.

Вона людям завдає мук, якщо її не розділять.

Восени живить, взимку зігріває, навесні радує, влітку холодить.

Від якої тварини Канарські острови отримали свою назву?

Від чого гусак плаває?

Від чого в гусака червоні лапи?

Отворів багато, але вода у ній все одно тримається.

Вирушив чоловік у море і потрапив у шторм. Його віднесло на острів, де не було чоловіків, а жили лише дівчата. Вранці прокинувся він у мотузках на якомусь ритуалі і дізнався, що його хочуть вбити. І попросив він останнє слово. Після того, як він сказав, дівчата змайстрували йому човен, дали їжу, воду і відправили додому. Що він сказав?

Чому кішка бігає?

Чому півень, коли співає, заплющує очі?

Припустимо, що хтось пропонує вам укласти парі на наступних умовах - ваш партнер ставить 1 (один) долар і стверджує, що якщо ви дасте йому 40 доларів, то він вам дасть здачі 100 (сто) доларів. Чи вигідно укладати парі?

Професор заводить будильник на дев'ять годин ранку, а спати лягає о восьмій годині вечора. Скільки буде спати професор (за дзвінком будильника він точно прокинеться)

Педалі три, а педалі зчеплення серед них немає. Чому?

Перед Вами глечик з водою та кришталевий келих, який необхідно доверху заповнити водою з цього глечика. Але необхідно виконати таку умову: у глеку має залишитися рівно стільки ж води, скільки її є до початку ваших дій.

Дорогою один за одним повзуть 3 черепахи. Перша черепаха сказала: "За мною повзуть 2 черепахи." Друга черепаха сказала: "За мною повзе 1 черепаха і переді мною повзе 1 черепаха." А третя черепаха сказала: "Переді мною повзуть 2 черепахи і за мною повзе 1 черепаха." Як таке може бути?

Яким шляхом ніхто не ходив і не їздив?

По порядку він дев'ятий, а його назва з латинської перекладається як "сьомий". Про що мова?

Чому в ліс ходять?

Чому корови не літають?

Чому птахи літають?

Чому собака бігає?

За чим ходять часто, а їздять рідко?

Чому часто ходять і ніколи не їздять?

Чому, коли захочеш спати, йдеш на ліжко?

Під яким деревом сидить заєць, коли йде дощ?

Позавчора Феді було 17 років. Наступного року йому буде 20 років. Як таке може бути?

Чому автобуси стоять на зупинках?

Чому білі ведмеді не їдять пінгвінів?

Чому білі вівці з'їдають більше трави, ніж чорні?

Чому Бетховен не закінчив "Незакінчену симфонію"?

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] 8 [9] [10] [11] [12] [13]

<< Назад

Останні новини науки та техніки, новинки електроніки:

Підвищення ефективності квантових точкових сонячних елементів PbS 14.06.2024

Найновіше дослідження в області сонячних технологій є значним проривом в області підвищення ефективності квантових точкових сонячних елементів PbS. Цей метод, заснований на використанні імпульсного світла, пропонує перспективи для спрощення виробництва і розширення застосування цих елементів. Дослідницька група з Інституту науки та технологій Тегу Кенбук розробила інноваційний метод, який використовує імпульсне світло для покращення електропровідності сонячних елементів PbS. Цей метод дозволяє значно скоротити час обробки, необхідне досягнення аналогічних результатів. Квантові точкові сонячні елементи PbS мають значний потенціал у галузі сонячних технологій завдяки своїм фотоелектричним властивостям. Однак утворення дефектів на поверхні може знижувати їх продуктивність. Новий метод допомагає придушити утворення дефектів та покращити електропровідність. Використовуючи сильне світло для завершення проц. ...>>

Магнітний акумулятор Power Bank 5000 мАг 14.06.2024

Huawei вводить на ринок зручний та багатофункціональний зарядний пристрій – Huawei SuperCharge All-in-One Magnetic Power Bank. Цей магнітний акумулятор забезпечує швидку та зручну зарядку вашого телефону Huawei в будь-якому місці та в будь-який час. З товщиною всього 11,26 мм і вагою 141 грам, цей портативний павербанк легко поміщається в кишеню або сумку, що робить його ідеальним для подорожей та повсякденного використання. Незважаючи на свої компактні розміри, цей акумулятор забезпечує достатню кількість енергії для заряджання телефону в дорозі. Новинка підтримує провідну зарядку потужністю 25 Вт та бездротову зарядку до 15 Вт (і до 30 Вт при підключенні до адаптера), забезпечуючи швидку зарядку як самого павербанку, так і інших пристроїв. Акумулятор сумісний з різними протоколами швидкого заряджання, такими як SCP, UFCS і PD, що робить його ідеальним для широкого спектру пристроїв. Також повербанк сумісний з телефонами Huawei, що підтримують бездротову зарядку. ...>>

Зміна мозку батька після народження дитини 13.06.2024

Нещодавнє дослідження, проведене вченими з Хефейського інституту фізичних наук Китайської академії наук, виявило цікаві зміни у мозку чоловіків після становлення батьками. Ці зміни були пов'язані із залученням догляду за дитиною, проблемами зі сном та симптомами психічного здоров'я. Вчені виявили, що у чоловіків, які стали батьками, спостерігалася втрата об'єму мозку після народження дитини. Ця втрата обсягу була пов'язана з більшою залученістю до виховання дітей, проблемами зі сном та симптомами психічного здоров'я. Дослідники виявили значні зміни у мозку чоловіків між пренатальним та післяпологовим періодом. Зокрема, спостерігалася втрата обсягу сірої речовини, особливо в частинах мозку, відповідальних за вищі функції, такі як мова, пам'ять, вирішення проблем та прийняття рішень. Чоловіки, які приділяли більше уваги своїм дітям та проводили більше часу з ними, втрачали більше обсягу сірої речовини у мозку. Це також відбивалося на їх психічному ...>>

Випадкова новина з Архіву

Поліпшено комп'ютерну розпізнаваність мови 03.06.2017

Найближчим часом ми зможемо спілкуватися з комп'ютерами та мобільними пристроями так само легко та невимушено, як і з людьми.

Мері Мікер (Mary Meeker), виступаючи на заході Code Conference, заявила, що компанія Google підвищила точність розпізнавання англійської мови до 95%.

Завдяки алгоритмам машинного навчання тепер пошуковик і голосовий помічник Google розуміють англомовну мову з такою ж точністю, що й носії мови.

Варто зазначити, що ще чотири роки тому точність розпізнавання англійської становила 75%.

Враховуючи темпи, з якими розвиває цей напрямок Google, найближчим часом ми зможемо спілкуватися з комп'ютерами та мобільними пристроями так само легко і невимушено, як і з людьми.

Інші цікаві новини:

▪ Система моніторингу Omnicomm для шкільних автобусів

▪ Альтернатива пінопласту

▪ Китайська навігаційна система BeiDou

▪ водна дієта

▪ Нестача Індія загрожує виробництву сенсорних екранів

Стрічка новин науки та техніки, новинок електроніки

 

Цікаві матеріали Безкоштовної технічної бібліотеки:

▪ розділ сайту Електрика для початківців. Добірка статей

▪ стаття Нормальна фізіологія. Конспект лекцій

▪ стаття Що характеризує зіркова величина? Детальна відповідь

▪ стаття Полєніка. Легенди, вирощування, способи застосування

▪ стаття Грозозахист локальних мереж. Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки

▪ стаття Загадки про побутові прилади

Залишіть свій коментар до цієї статті:

ім'я:


E-mail (не обов'язково):


коментар:

All languages ​​of this page

Головна сторінка | Бібліотека | Статті | Карта сайту | Відгуки про сайт

www.diagram.com.ua

www.diagram.com.ua
2000-2024