Меню English Ukrainian російська Головна

Безкоштовна технічна бібліотека для любителів та професіоналів Безкоштовна технічна бібліотека


650 веселих завдань на кмітливість

На дозвіллі / Веселі завдання

Щоб отримати відповідь, натисніть на посилання під питанням

Коментарі до статті Коментарі до статті

Випадкове веселе питання з каверзою:

За чим ходять часто, а їздять рідко?

[1] [2] [3] [4] [5] 6 [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13]

Коли козі виповниться сім років, що буде далі?

Коли курка стоїть на одній нозі, вона важить 2 кг. Скільки вона важитиме, якщо встане на дві ноги?

Коли ліс буває закускою?

Коли кінь купують, яка вона буває?

Коли хлопчика називають жіночим ім'ям?

Коли машина їде, яке колесо у неї не крутиться?

Коли чоловіка називають жіночим ім'ям?

Коли ми дивимось на цифру 2, а говоримо 10?

Коли руки бувають займенниками?

Коли садівник зрадник Батьківщини?

Коли мережа може витягти воду?

Коли доба коротша: взимку чи влітку?

Коли людина має стільки очей, скільки днів на рік?

Коли людина буває у кімнаті без голови?

Коли людина буває деревом?

Коли чорній кішці найкраще пробратися до будинку?

Кого простий смертний бачить щодня, король – дуже рідко, а Бог – ніколи?

Корова - 2, кішка - 3, вівця - 2, зозуля - 4, півень - 8, собака - 3, осел - ?

Навколо вода, а посередині закон. Що це таке?

Дах одного будинку не симетричний: один скат його складає з горизонталлю кут 60 градусів, інший кут - 70 градусів. Припустимо, що півень відкладає яйце на гребінь даху. В який бік впаде яйце: у бік пологішого чи крутішого ската?

Хто без чого не обійдеться?

Хто говорить усіма мовами?

Хто має ріг, але ніколи не дудить у нього?

Хто на всі руки майстер?

Хто під зливою не намочить волосся?

Хто за Катерини Другої ходив догори головою?

Хто спить у взутті?

Хто такий осел?

Хто ходить сидячи?

Хто це – маленький, у землі живе, на “Щ” починається?

Хто, коли летить, кричить, кігтями махає?

Куди йде курча, переходячи дорогу?

Купець купив 10 качок за 2 рублі. Скільки кожна пішла?

Лежить 3 яблука, два Ви забрали. Скільки у Вас яблук?

Лежить у пустелі голий мертвий мужик. У руці в нього зламаний сірник. Як він туди потрапив, чому голий і чому в руці сірник?

Летів по небу бегемотик, а по землі за ним біг мисливець із рушницею. Мисливець вистрілив, і бегемотик упав на нього. Хто живий лишився?

Летіла зграя гусей. Один гусь попереду і два позаду. Один позаду і два попереду, один між двома та три в ряд. Скільки їх було?

Летіла зграя качок. Одна попереду, дві ззаду; одна позаду та дві попереду; одна між двома та три в ряд. Скільки летіло качок?

Летіла зграя, зовсім не велика. Скільки птахів та яких?

Летіли три страуси. Мисливець одного вбив. Скільки страусів лишилося?

Краще, ніж Бог, Гірше, ніж Диявол, Є у бідних, Немає багатих, Якщо з'їж, то помреш. Що це?

Маленький, сіренький, схожий на слона. Хто?

Хлопчик штовхнув м'яч. А м'яч сам повернувся до хлопчика. Як таке можливо?

Хлопчик упав із 4 сходинок і зламав ногу. Скільки ніг зламає хлопчик, якщо впаде із 40 сходинок?

Марина мріяла про шоколадку, але їй купувати не вистачало 10 рублів. Вася теж мріяв про шоколадку, але йому не вистачало всього 1 рубля. Діти вирішили купити хоча б одну шоколадку на двох, але їм все одно забракло 1 рубля. Яка вартість шоколадки?

Чи можуть бути на яблуні яйця?

Чи може дощ йти два дні поспіль?

Чи може страус назвати себе птахом?

Чи може людина одружитися з сестрою своєї вдови?

[1] [2] [3] [4] [5] 6 [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13]

<< Назад

Останні новини науки та техніки, новинки електроніки:

Підвищення ефективності квантових точкових сонячних елементів PbS 14.06.2024

Найновіше дослідження в області сонячних технологій є значним проривом в області підвищення ефективності квантових точкових сонячних елементів PbS. Цей метод, заснований на використанні імпульсного світла, пропонує перспективи для спрощення виробництва і розширення застосування цих елементів. Дослідницька група з Інституту науки та технологій Тегу Кенбук розробила інноваційний метод, який використовує імпульсне світло для покращення електропровідності сонячних елементів PbS. Цей метод дозволяє значно скоротити час обробки, необхідне досягнення аналогічних результатів. Квантові точкові сонячні елементи PbS мають значний потенціал у галузі сонячних технологій завдяки своїм фотоелектричним властивостям. Однак утворення дефектів на поверхні може знижувати їх продуктивність. Новий метод допомагає придушити утворення дефектів та покращити електропровідність. Використовуючи сильне світло для завершення проц. ...>>

Магнітний акумулятор Power Bank 5000 мАг 14.06.2024

Huawei вводить на ринок зручний та багатофункціональний зарядний пристрій – Huawei SuperCharge All-in-One Magnetic Power Bank. Цей магнітний акумулятор забезпечує швидку та зручну зарядку вашого телефону Huawei в будь-якому місці та в будь-який час. З товщиною всього 11,26 мм і вагою 141 грам, цей портативний павербанк легко поміщається в кишеню або сумку, що робить його ідеальним для подорожей та повсякденного використання. Незважаючи на свої компактні розміри, цей акумулятор забезпечує достатню кількість енергії для заряджання телефону в дорозі. Новинка підтримує провідну зарядку потужністю 25 Вт та бездротову зарядку до 15 Вт (і до 30 Вт при підключенні до адаптера), забезпечуючи швидку зарядку як самого павербанку, так і інших пристроїв. Акумулятор сумісний з різними протоколами швидкого заряджання, такими як SCP, UFCS і PD, що робить його ідеальним для широкого спектру пристроїв. Також повербанк сумісний з телефонами Huawei, що підтримують бездротову зарядку. ...>>

Зміна мозку батька після народження дитини 13.06.2024

Нещодавнє дослідження, проведене вченими з Хефейського інституту фізичних наук Китайської академії наук, виявило цікаві зміни у мозку чоловіків після становлення батьками. Ці зміни були пов'язані із залученням догляду за дитиною, проблемами зі сном та симптомами психічного здоров'я. Вчені виявили, що у чоловіків, які стали батьками, спостерігалася втрата об'єму мозку після народження дитини. Ця втрата обсягу була пов'язана з більшою залученістю до виховання дітей, проблемами зі сном та симптомами психічного здоров'я. Дослідники виявили значні зміни у мозку чоловіків між пренатальним та післяпологовим періодом. Зокрема, спостерігалася втрата обсягу сірої речовини, особливо в частинах мозку, відповідальних за вищі функції, такі як мова, пам'ять, вирішення проблем та прийняття рішень. Чоловіки, які приділяли більше уваги своїм дітям та проводили більше часу з ними, втрачали більше обсягу сірої речовини у мозку. Це також відбивалося на їх психічному ...>>

Випадкова новина з Архіву

Пам'ять ePoP від ​​Samsung 06.02.2015

Компанія Samsung Electronics розпочала серійне виробництво першої в галузі пам'яті ePoP (вбудований пакет на пакеті) - єдиного пакету пам'яті, який включає пам'ять 3GB LPDDR3 DRAM, 32GB eMMC і контролер. Тонкий модуль пам'яті ePoP, призначений для смартфонів преміум-рівня, поєднує всі основні компоненти пам'яті в рамках єдиного пакета, який можна розміщувати зверху мобільного процесора, не займаючи таким чином зайвого місця.

Загалом новий модуль пам'яті ePoP є оптимальним "однопакетним" рішенням пам'яті, яке дозволяє задовольнити потреби ринку у високій швидкості, високій енергоефективності та компактності, розповіли в Samsung. Мобільна пам'ять 3GB LPDDR3 DRAM всередині пакета ePoP забезпечує швидкість передачі даних введення-виведення 1866 МБ/с і підтримує 64-бітну смугу пропускання введення-виведення.

Що стосується конструкції, то пам'ять ePoP дозволяє заощадити значний обсяг простору всередині, що дає можливість виробникам смартфонів використовувати місце, що звільнилося, для інших компонентів, наприклад акумуляторів.

"Завдяки невеликій товщині та особливим теплостійким характеристикам пам'ять смартфонів ePoP від ​​Samsung займає за площею лише 225 квадратних міліметрів (15х15 мм), тобто стільки ж, скільки і мобільний процесор додатків", - зазначили в компанії.

Традиційний модуль пам'яті PoP (також 15 мм х 15 мм), який включає мобільний процесор та пам'ять DRAM, а також окремий пакет eMMC (11,5 мм х 13 мм) займає 374,5 квадратних міліметрів. Заміна цього компонента модулем Samsung ePoP дозволяє скоротити загальну площу, яку займає це обладнання, приблизно на 40%.

Однопакетна конструкція також не перевищує верхнє обмеження висотою напівпровідникового пакета 1,4 мм.

Виробники оригінального обладнання можуть використовувати пам'ять ePoP від ​​Samsung у різних мобільних пристроях. Компанія вже пропонує аналогічне однопакетне рішення для портативних пристроїв, так звану портативну пам'ять. При цьому нову конфігурацію, призначену для телефонів, можна легко видозмінювати та використовувати не лише у смартфонах преміум-рівня, але також і в інших складних мобільних пристроях, таких як планшети преміум-рівня, у співпраці з міжнародними компаніями-виробниками мобільних пристроїв. Samsung.

Інші цікаві новини:

▪ Розпізнавання людей із прихованими особами

▪ Графен із деревини

▪ Система CoaXPress

▪ Усвідомленість посилює егоїзм

▪ Через глобальне потепління настають суворі зими

Стрічка новин науки та техніки, новинок електроніки

 

Цікаві матеріали Безкоштовної технічної бібліотеки:

▪ розділ сайту Будинок, присадибне господарство, хобі. Добірка статей

▪ стаття Мобільні телефони. Схеми, сервіс-мануали, огляди експертів

▪ стаття Що таке хлор? Детальна відповідь

▪ стаття Гардеробник. Типова інструкція з охорони праці

▪ стаття Чому одні мікроконтролери надійніші за інші. Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки

▪ стаття Безконтурний кварцовий генератор. Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки

Залишіть свій коментар до цієї статті:

ім'я:


E-mail (не обов'язково):


коментар:

All languages ​​of this page

Головна сторінка | Бібліотека | Статті | Карта сайту | Відгуки про сайт

www.diagram.com.ua

www.diagram.com.ua
2000-2024