Меню English Ukrainian російська Головна

Безкоштовна технічна бібліотека для любителів та професіоналів Безкоштовна технічна бібліотека


650 веселих завдань на кмітливість

На дозвіллі / Веселі завдання

Щоб отримати відповідь, натисніть на посилання під питанням

Коментарі до статті Коментарі до статті

Випадкове веселе питання з каверзою:

Спортсмен хоче встигнути на поїзд. Але до відходу поїзда залишається 2 хвилини, а шлях до вокзалу 2 км. Якщо перший кілометр він бігтиме зі швидкістю 30 км/год, то з якою швидкістю він повинен пробігти другий кілометр?

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] 9 [10] [11] [12] [13]

Чому у Парижі дівки ходять руді?

Чому горобець може з'їсти жменю вівса, а кінь не може?

Чому небезпечні загадки?

Чому корова лягає?

Чому кінь не їсть шоколад?

Чому леви їдять сире м'ясо?

Чому знаходять річ у останньому місці, на яке звертають увагу?

Чому піп капелюх купує?

Чому птахи відкладають яйця?

Чому риби плавають у солоній воді?

Чому слони не літають?

Чому собака гавкає?

Чому ти йдеш спати в ліжко щоночі?

Чому у горили великі ніздрі?

Чому ходить людина?

Чому чорні вівці їдять трави менше, ніж білі?

Уявіть собі, що Ви – капітан літака. Літак здійснює рейс з Москви до Києва, знаходиться на висоті 7000 метрів, швидкість літака 800 км/год, температура за бортом -25 градусів за Цельсієм, час прибуття до Києва - 19.25:XNUMX за місцевим часом. Скільки років капітанові літака?

Уявіть, що ви у кімнаті без дверей та вікон. Вам потрібно вибратися назовні. що потрібно для цього зробити?

Уявіть собі машиніст електропоїзда. У поїзді 66 коліс, 66 діжок, у кожній бочці по 66 кг льоду, там 66 пляшок пива. Машиніст випив і сп'янів. Скільки років машиністу?

Уявіть, що ви пливете морем у човні. Раптом човен починає тонути, ви опиняєтесь у воді, до вас підпливають акули. Що зробити, щоб урятуватися від акул?

Про що завжди говорять у майбутньому?

П'ять пломбірів п'ять хлопців рівно п'ять хвилин з'їдять. А за скільки зможуть з'їсти шість хлопців пломбіри, якщо й пломбиров теж шість?

Взутий, але в чоботях. Ходить землею, але вниз головою.

Росли чотири берези, на кожній березі - по чотири великі гілки, на кожній великій гілці - по чотири маленькі гілки, на кожній маленькій гілці - по чотири яблука. Скільки яблук?

Росло чотири берези, на кожній березі по чотири великі гілки, на кожній великій гілці по чотири маленькі гілки, на кожній маленькій гілці по чотири яблука. Скільки яблук?

З якого птаха потрібно обскубти пір'я, щоб вийшло відразу ранок, день, вечір і ніч?

З якою швидкістю повинен бігти собака, щоб не чути дзвону сковорідки, прив'язаної до її хвоста?

З кігтями, а не птах, летить і матюкається.

Найнадійніша частина у вітчизняному автомобілі?

Найбільший орган людини?

Найвідоміший у світі ветеринар.

Сірий заєць під сосною оголосив, що він кравець. І кравцю за годину ведмежа дав замовлення. "Буде ваше замовлення готове до січневих холодів". Заєць ріже, заєць шиє, а ведмідь у барлозі чекає. Термін минув. Прийшов ведмідь, а штани не можна вдягнути! Чому?

Сидить дід, сто шуб одягнений, хто його роздягає, той сльози проливає?

Сидить людина. А ви не можете сісти на його місце, навіть якщо він стане і піде. Де він сидить?

Сидять за столом японець, ковбой та джентльмен. Скільки під столом ніг?

Скажеш "не приходь!" - все одно приходить. Скажеш "не йди!" - все одно йде. Що це таке?

Скільки буде 2+2х2=?

Скільки буде: три, три, три, три, три, три?

Скільки літер в алфавіті?

Скільки гороб'ячих кроків за один метр?

Скільки горошин може увійти в одну склянку?

Скільки граней у шестигранного олівця?

Скільки днів народжень середня людина?

Скільки тварин кожного виду Мойсей посадив на ковчег?

Скільки жирафів плаває у Чорному морі?

Скільки землі знаходиться в ямі глибиною, довжиною та шириною 2 метри?

Скільки землі містить яма діаметром 3 метри та глибиною 3 метри?

Скільки цеглин знадобиться, щоб повністю побудувати будинок?

Скільки кубічних ярдів ґрунту доведеться викопати із траншеї шириною 12 ярдів, глибиною 20 футів та довжиною 600 футів?

Скільки років вам виповнюється цього року, якщо ви народилися 91-го?

Скільки років тривала "Столітня війна"?

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] 9 [10] [11] [12] [13]

<< Назад

Останні новини науки та техніки, новинки електроніки:

Підвищення ефективності квантових точкових сонячних елементів PbS 14.06.2024

Найновіше дослідження в області сонячних технологій є значним проривом в області підвищення ефективності квантових точкових сонячних елементів PbS. Цей метод, заснований на використанні імпульсного світла, пропонує перспективи для спрощення виробництва і розширення застосування цих елементів. Дослідницька група з Інституту науки та технологій Тегу Кенбук розробила інноваційний метод, який використовує імпульсне світло для покращення електропровідності сонячних елементів PbS. Цей метод дозволяє значно скоротити час обробки, необхідне досягнення аналогічних результатів. Квантові точкові сонячні елементи PbS мають значний потенціал у галузі сонячних технологій завдяки своїм фотоелектричним властивостям. Однак утворення дефектів на поверхні може знижувати їх продуктивність. Новий метод допомагає придушити утворення дефектів та покращити електропровідність. Використовуючи сильне світло для завершення проц. ...>>

Магнітний акумулятор Power Bank 5000 мАг 14.06.2024

Huawei вводить на ринок зручний та багатофункціональний зарядний пристрій – Huawei SuperCharge All-in-One Magnetic Power Bank. Цей магнітний акумулятор забезпечує швидку та зручну зарядку вашого телефону Huawei в будь-якому місці та в будь-який час. З товщиною всього 11,26 мм і вагою 141 грам, цей портативний павербанк легко поміщається в кишеню або сумку, що робить його ідеальним для подорожей та повсякденного використання. Незважаючи на свої компактні розміри, цей акумулятор забезпечує достатню кількість енергії для заряджання телефону в дорозі. Новинка підтримує провідну зарядку потужністю 25 Вт та бездротову зарядку до 15 Вт (і до 30 Вт при підключенні до адаптера), забезпечуючи швидку зарядку як самого павербанку, так і інших пристроїв. Акумулятор сумісний з різними протоколами швидкого заряджання, такими як SCP, UFCS і PD, що робить його ідеальним для широкого спектру пристроїв. Також повербанк сумісний з телефонами Huawei, що підтримують бездротову зарядку. ...>>

Зміна мозку батька після народження дитини 13.06.2024

Нещодавнє дослідження, проведене вченими з Хефейського інституту фізичних наук Китайської академії наук, виявило цікаві зміни у мозку чоловіків після становлення батьками. Ці зміни були пов'язані із залученням догляду за дитиною, проблемами зі сном та симптомами психічного здоров'я. Вчені виявили, що у чоловіків, які стали батьками, спостерігалася втрата об'єму мозку після народження дитини. Ця втрата обсягу була пов'язана з більшою залученістю до виховання дітей, проблемами зі сном та симптомами психічного здоров'я. Дослідники виявили значні зміни у мозку чоловіків між пренатальним та післяпологовим періодом. Зокрема, спостерігалася втрата обсягу сірої речовини, особливо в частинах мозку, відповідальних за вищі функції, такі як мова, пам'ять, вирішення проблем та прийняття рішень. Чоловіки, які приділяли більше уваги своїм дітям та проводили більше часу з ними, втрачали більше обсягу сірої речовини у мозку. Це також відбивалося на їх психічному ...>>

Випадкова новина з Архіву

Шлях до здорового серця лежить через кишечник 30.12.2015

Зберігати серце та судини здоровими можна, якщо тримати під контролем шлунково-кишкову мікрофлору – з'ясували дослідники з Клівлендської клініки. Мікрофлора, як ми всі знаємо, допомагає перетравлювати їжу і тим самим активно втручається у метаболізм. Через продукти розщеплення різних речовин бактерії можуть впливати чи не всі системи організму. Одна з молекул, з якими кишкові мікроби активно працюють, називається холін, його особливо багато в м'ясі та яйцях. Бактерії перетворюють його на триметиламін, який, потрапивши в печінку, зазнає подальших хімічних метаморфоз і в результаті з нього виходить триметиламіноксид. Він пов'язаний із серцево-судинними захворюваннями у людей, що вдалося побічно підтвердити у дослідах на тваринах, у яких він підвищував ризик атеросклерозу. Тобто виходить, що псування судин починається з бактерій, які переробляють холін із нашої їжі.

Стенлі Хейзен та його колеги виявили, що структурний аналог холіну під назвою DMB (3,3-диметил-1-бутанол) пригнічує роботу бактеріальних ферментів, які виробляють небезпечний триметиламін. Причому ефект був однаковий як з бактеріями, що живуть у мишах, так і з бактеріями, що живуть у людині. Якщо ж мишей тримали на кормі з високим вмістом холіну (і самі тварини при цьому були схильні до атеросклерозу), але одночасно давали DMB, то ризик атеросклерозу у них зменшувався: рівень атерогенних сполук у крові падав, і бляшки на стінках судин не утворювалися.

DMB міститься в оливковій олії та в червоному вині, і сам по собі він цілком нешкідливий: миші, яким його давали в очищеному вигляді, через чотири місяці після цього почували себе нормально. Також слід зазначити, що DMB нешкідливий для кишкової мікрофлори, і він досить швидко розпадається і виводиться з організму. Загалом він виглядає як ідеальний профілактичний засіб: приймайте DMB разом з їжею, і у вас будуть здорові судини. Однак немає гарантії, що мікроби, яких регулярно їм оброблятимуть, не знайдуть спосіб пристосуватися до такого нового "зовнішнього фактора" - триметиламін використовується деякими бактеріями як джерело енергії, і вони цілком зможуть знову навчитися отримувати його навіть у присутності інгібітора ферментів.

З іншого боку, невідомо, що буде при тривалому вживанні DMB. Самі автори роботи зазначають, що помітили деякі зміни у співвідношенні мікробних різновидів у кишечнику мишей, хоча такі зміни були вкрай незначними. Чи трапиться те саме з людською мікрофлорою, і чи може це призвести до якихось побічних ефектів, стане зрозуміло тільки після нових експериментів.

Інші цікаві новини:

▪ Літаючий равлик

▪ Гоночний електромобіль

▪ Суперкомп'ютер продуктивністю 1,5 екзафлопс

▪ Планшет Dell Venue 7 на Intel Merrifield

▪ Платформа Foxconn Banana Pi для міні-ПК та систем, що вбудовуються

Стрічка новин науки та техніки, новинок електроніки

 

Цікаві матеріали Безкоштовної технічної бібліотеки:

▪ розділ сайту Аудіо та відеоспостереження. Добірка статей

▪ стаття Безробіття. Політика держави у сфері зайнятості населення. Основи безпечної життєдіяльності

▪ стаття Коли з'явилася реклама? Детальна відповідь

▪ стаття Секретар. Типова інструкція з охорони праці

▪ стаття Антивандальний захист світильника. Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки

▪ стаття Індикатор зайнятої телефонної лінії. Енциклопедія радіоелектроніки та електротехніки

Залишіть свій коментар до цієї статті:

ім'я:


E-mail (не обов'язково):


коментар:

All languages ​​of this page

Головна сторінка | Бібліотека | Статті | Карта сайту | Відгуки про сайт

www.diagram.com.ua

www.diagram.com.ua
2000-2024